רייקסמוזיאום אמסטרדם

רייקסמוזיאום  אמסטרדם הוא המוזיאון הלאומי של הולנד, ונחשב לאחד המוזיאונים החשובים בעולם  ובהחלט נמנה על אטרקציות באמסטרדם שהן חובה. המוזיאון נקרא לאחר היווסדו "הגלריה הלאומית לאמנות" והוא שוכן במוזאומפליין שזו כיכר המוזיאון של אמסטרדם. הוא נוסד בשנת 1800 בהאג כדי להציג את האמנות ההולנדית ובשנת 1808 עבר לאמסטרדם בהוראת המלך ונוספו אליו ציורים שהיו בבעלות העיר כולל הציור המפורסם של רמברנדט שנקרא משמר הלילה והוא נחשב לאחד מציוריו המפורסמים ביותר של רמברנדט. הוא הושלם בשנת 1642 ומתאר את המיליציה של קפטן קוך וסגנו וילם ואן רויטנבורך.

בשנת 1885 המוזיאון ההולנדי עבר למבנה חדש שתוכנן ע"י אדריכל הולנדי ידוע והוא נמצא שם עד היום. ב-2003 שופץ המוזיאון, שיפוץ ארוך מאוד שנמשך 10 שנים, בהם היה המוזיאון סגור ונפתח שוב לקהל באפריל 2013. רייקסמוזיאום אמסטרדם מציג יצירות מפוארות של אמנים כמו יקוב ואן רויסדאל, פרנס האלס, יוהנס ורמיר ורמברנדט.

רייקסמוזיאום אמסטרדם הוא אתר חובה לכל חובבי האומנות שמגיעים לעיר אבל לא רק להם. מדובר במוזיאון אמנות מדהים ברמות הגבוהות ביותר בעולם שיכול להיות חוויה גם לפי שפחות מתחבר לאמנות. לא בכל יום מחשפים ליצירות ברמה הגבוהה שמוצגת במוזיאון ההולנדי. המוזיאון קרוב ל-800 שנה של אמנות והיסטוריה הולנדים עם 8,000 חפצים ב-80 גלריות שונות כולל יצירות מופת מפורסמות. המוזיאון מציג לא רק ציורים אלא גם פסלים, תערוכה של בגדים ונשק, ואת אחת הספריות הטובות ביותר שתראו אי פעם.

רייקסמוזיאום כרטיסים מחיר

לפני שמגיעים אל רייקסמוזיאום מומלץ להזמין כרטיסים מראש כי המוזיאון מאוד פופולרי ועמוס ויש לא מעט תורים בקופות שלו. רכישת כרטיסים מראש תאפשר לכם לדלג על התורים הארוכים לקופות ולהיכנס מיד בהצגת הכרטיס שקניתם מראש באמצעות הסלולרי שלכם. מחיר כרטיס החל מ-17.5 יורו, ילדים ונוער על גיל 18 כולל נכנסים חינם לגמרי.

היכנסו לרכישת כרטיסים עוקפי תור וחיסכו זמן יקר!

רייקסמוזיאום שעות פתיחה כתובת

שעות הפתיחה של המוזיאון הם ימים ראשון עד שבת 9:00-17:00. שעות העומס של המוזיאון הן 11:00-15:00 ומומלץ להגיע מוקדם בבוקר עם כרטיסים שקניתם לפני באינטרנט כדי להספיק לראות כמה שיותר ולהיות במוזיאון בשעות הפחות עמוסות שלו. אנשים מבלים במוזיאון בערך 3 שעות ואפשר בהחלט לבלות כאן גם יותר.  

כתובת: Museumstraat 1, 1071 XX Amsterdam

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לרייקסמוזיאום אונליין דרך האתר:

  1. גישה נוחה למוזיאון עם כרטיסים מראש. כל הברקודים הגיעו בקפידה באותו דוא"ל עבור סריקה קלה ויכולנו לעקוף את התור.
  2. בניין יפה בעיר יפה. צוות מאוד מועיל, תערוכות נפלאות וזה שווה ביקור.
  3. ביקור מעולה, מוזיאון ענק מאוד. קח את הזמן שלך ואת יום האמנות היפה שלך!
  4. חוויה נהדרת לכל מי שאוהב אמנות. קנינו כרטיסים מראש ונכנסו בקלות בלי תור