כרטיסים לותיקן ללא תור

כרטיסים לותיקן ללא תור - ביחרו סוג כרטיס ותאריך

כרטיסים לותיקן ללא תור מחיר

כרטיסים לותיקן ללא תור מאפשרים לכם להימנע מהתורים הארוכים לותיקן שהם גם מעייפים וגם מבזבזים לכם לא מעט זמן מיוצר. כשאר אתם מזמינים כרטיסים לותיקן ללא תור זה מאפשר לכם לעקוף את התור הארוך ולהיכנס ישר אל הותיקן בלי שום בעיה. לאחר שתזמינו כרטיסים דרך האתר תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל ותוכלו להציג אותם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס אותם.  מספר הכרטיסים לותיקן מוגבל ויכול להיות מצב שלא ישארו כרטיסים בקופת הותיקן. לכן מומלץ לקנות מראש ולא להישאר מחוץ לותיקן ללא כרטיסים. מחיר כרטיסים לותיקן ללא תור כולל הקפלה הסיסטנית החל מ-28 יורו, יש הנחה לסטודנטים עד גיל 25 בהצגת תעודת סטודנט וגם לצעירים מתחת לגיל 18.

היכנסו לרכישת כרטיסים ללא תור לותיקן כולל הקפלה הסיסטנית!

היכנסו לרכישת כרטיס משולב לותיקן וגני הותיקן!

הותיקן ברומא

הותיקן ברומא הוא אחד מהמקומות והאתרים הכי מבוקשים ברומא באיטליה. מדובר במקום מושבו של האפיפיור שעורך אחת לחודש תפילה המונית ברחבת הותיקן וביום הזה הכניסה היא חינם אך התורים מאוד ארוכים ומתישים וחלקים מהותיקן סגורים לקהל הרחב. עדיף להגיע ביום אחר ולרכוש כרטיס ולא לבזבז זמן על עמידה בתורים ארוכים, זה לא שווה את הכסף שחוסכים.

מוזיאון הותיקן הוא אחד מהמוזיאונים הגדולים והמפוארים בעולם ורבים נוהרים אליו כדי לחזות ביצירות אומנות נדירות, יפות ומרשימות ומוכנים לעמוד שעות בתור. אך במקום לעמוד שעות בתור מומלץ לבצע הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור למוזיאון הוותיקן וכך לחסוך לעצמכם כאבי ראש ורגליים בעמידה ממושכת בתור למוזיאון וגם לא מעט זמן יקר. במקום לבזבז זמן בתורים לקופות תוכלו פשוט להספיק להגיע ליותר אתרים ברומא ולנצל את הזמן שלכם ברומא כמו שצריך ולא בעמידה בתורים ארוכים.

מוזיאון הוותיקן מכיל מעל 20,000 יצירות אמנות מיוחדים שכוללים פסלים יפהפיים, ציורים מדהימים, פריטים היסטוריים ופרטי אומנות יקרים שנאספו על ידי מספר אפיפיורים במהלך מאות השנים האחרונות, מוזיאוני הוותיקן מורכבים ממספר מוזיאונים, גלריות וחדרים שונים, שכל אחד מהם כולל אוסף גדול של ציורים ופסלים בעלי שם עולמי ובהחלט שווה להגיע כדי לחזות בהם וגם בגני הותיקן המרהיבים.

כרטיסים לותיקן ללא תור ניתן לקנות משולב עם גני הותיקן שהם גנים מהממים שהיו בעבר נחלתם של האפיפיורים לדורותיהם שהיו מגיעים לגנים כדי לנוח ולתפוס פינה מוצלת תחת עץ. תוכלו למצוא בגנים עצים מטופחים, פרחים, פסלים וכל מיני צמחים אחרים שיהפכו את הביקור שלכם לותיקן הרבה יותר מהנה. גני הותיקן נפתחו לקהל הרחב בשנים האחרונות ע"י האפיפיור וזאת הזדמנות עבורכם לבקר בגנים שבעבר היו נחלתם של אנשים חשובים בלבד. תוכלו להשקיף על המים הכחולים של אגם אלבנו, זהו מתחם מדהים ומרהיב, והוא מהווה בריחה גדולה מן ההמולה של רומא מלאת החיים. גני הוותיקן נבנו במקור במאה ה 13 ויש בהם כמעט 23 דונם של שדות פרחים, פסלים, מזרקות ואפילו מספר מבנים היסטוריים. מחיר כניסה אל מוזיאון הותיקן בשילוב גני הותיקן הוא החל מ-38 יורו כולל דילוג על התור.

היכנסו לרכישת כרטיס משולב לותיקן וגני הותיקן!

כרטיסים לותיקן ללא תור מומלץ לרכוש גם עם הקפלה הסיסטינית שהיא אתר חובה ברומא ומשלימה את הביקור בוותיקן יחד עם מוזיאון הוותיקן כאשר 2 האתרים הללו מציגים אוצר אמנות מדהים ואחד הגדולים והמפורסמים באירופה. תוכלו להגיע לכאן ולהתפעל מציורי קיר ענקיים ומדהימים של מיכאלאנג'לו שיצר יותר מ-300 דמויות על שטח של יותר מ-500 מ"ר של תקרה שלא תראו בשום מקום אחר. הקפלה הסיסטינית ידועה בציורי הקיר המדהימים שיצרו בה אמנים איטלקים מובילים בתקופת הרנסאנס, ביניהם מוכרים, בעיקר הפרסקו על תקרת הקפלה ופרסקו "יום הדין" שצייר מיכלאנג'לו במחצית הראשונה של המאה ה-16. תוכלו לרכוש כרטיס עם מדריך אודיו שיעזור לכם מאוד וייתן לכם המון מידע על הקפלה ומוזיאון הוותיקן. שעות הפתיחה של הקפלה הן ימים שני עד שבת בין השעות 09:00-18:00 כאשר ניתן להיכנס עד שעתיים לפני הסגירה. ביום ראשון סגור. מומלץ להגיע מוקדם בבוקר עם כרטיסים שהזמנתם מראש או בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

היכנסו לרכישת כרטיסים ללא תור לותיקן כולל הקפלה הסיסטנית!