פארק גואל ברצלונה

פארק גואל ברצלונה הוא הפארק המפורסם ביותר בברצלונה והפופולרי ביותר והרבה מאוד תיירים מגיעים אליו כאשר הם מגיעים לעיר. לא משנה אם הגעתם לברצלונה בגלל יופייה של העיר או בגלל קבוצת הכדורגל המצויינת של העיר, פארק גואל ברצלונה נחשב אתר חובה בברצלונה ומומלץ לא לפספס את הפארק המדהים הזה.

פארק גואל ברצלונה הזמנת כרטיסים מחירים

לפני שמגיעים את פארק גואל ברצלונה כרטיסים מראש זה משהו שמומלץ בהחלט להזמין. פארק גואל ברצלונה הוא פופולרי מאוד ויש לא מעט תורים לקופות שלו ובמיוחד בסופ"ש, בחגים לועזיים וכשיש משחקים חשובים של קבוצת הכדורגל. לכן עדיף להגיע מוכנים עם כרטיסים לפארק גואל ללא תור ולעקוף את התור בקלות. לאחר הזמנת כרטיסים לפארק גואל תקבלו אותם ישירות לסלולרי ותוכלו להציג אותם בכניסה באמצעותו ולא תצטרכו להדפיסם. מחיר עלות כניסה לפארק הוא החל מ-7.5 יורו בלבד ברכישה אונליין, ילדים בגילאי 7-12 ופנסיונרים מגיל 65 ישלמו מחיר עלות של החל מ-5.25 יורו וילדים עד גיל 6 נכנסים חינם ללא עלות.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש וחסכו זמן המתנה בתור!

הזמנת כרטיסים לפארק גואל

תהליך הזמנת כרטיסים לפארק גואל הוא מאוד פשוט. בוחרים באתר יום ושעת הגעה פנויים, מסמנים את מספר הכרטיסים וסוג הכרטיסים בהתאם לגיל, האתר יסכם לכם את עלות הכרטיסים וכל מה שנשאר זה התשלום. מיד לאחר התשלום תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל בקובץ PDF ותוכלו להציג אותם בכניסה באמצעות הסלולרי ולעקוף את התור הארוך בקלות.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש וחסכו זמן המתנה בתור!

פארק גואל ברצלונה חוות דעת

פארק גואל ברצלונה זה פארק צבעוני מדהים שממוקם על הגבעות, נקרא על שמו של הרוזן ופטרונו של גאודי אזוביו דה גואל, האדריכל שתכנן אותו ונועד במקור כקהילה מגודרת של האיש העמיד. גאודי בנה את שער הכניסה למתחם, שתי וילות לדוגמה, וכן הכין את הטרסות עליהן היו אמורות להיבנות הווילות השונות. הפארק נפתח לקהל הרחב כאשר גאודי נפטר בשנת 1926, ועד נקודה זו האדריכל עצמו כינה אותו בית במשך 20 השנים שקדמו לפתיחתו לקהל הרחב. הפארק נרכש על ידי עיריית ברצלונה לאחר שנים שנותר נטוש והפך לפארק ציבורי. המתחם, הממוקם באזור גרסיה על גבעת אל כרמל בברצלונה ספרד. הוא נבנה בין השנים 1914-1900, והוכרז על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית בשנת 2005.

פארק גואל ברצלונה נראה מקום ממש דמיוני בפנים. קירות מעשה ידי אדם, כבישים, ושבילים עם צורות טבעיות. וילות מרהיבות שנועדו להשתלב בשטחים הטבעיים ולכן אינן בולטות בשטח, אריחים צבעוניים ואת האזור המדהים שנקרא הספסל שפשוט חובה לצלם. צורת הספסל נועדה לאפשר לקבוצות שונות לשבת יחד ולשוחח בפרטיות. על אף היות הספסל ספסל אבן, מדובר בספסל אורתופדי המותאם לצורת הגב ומאפשר ישיבה נוחה ביותר.

תוכלו לראות את הנופים של ברצלונה מגבוה וזה לא נראה אותו דבר כמו להסתכל עליהם ממקום אחר בעיר. כמו כן תמצאו בפארק קיני ציפורים שנבנו על ידי גאודי בדפנות הטרסות. קירות הטרסות נועדו להיראות כהמשך לעצים שנשתלו עליהם. בהתאם לסגנונו המיוחד של גאודי שהאמין בשילוב בין אדריכלות לאלמנטים הטבעיים המקומיים, נבנו הטרסות מאבנים מקומיות בלבד. פארק גואל הוא עדות לדמיונו הייחודי של גאודי וסביר להניח שהוא יעורר את הדמיון של כל מי שיבקר בו.

פארק גואל ברצלונה שעות פתיחה פעילות

שעות פתיחה של הפארק הן ימים ראשון עד שבת בין השעות 08:30-18:30. מומלץ להגיע כמה שיותר מוקדם או בשעות אחר הצהריים המאוחרות ועם כרטיסים ללא תור שהזמנתם מראש לפני ההגעה אל הפארק.

איך מגיעים לפארק?

כתובת: 08024 ברצלונה, ספרד.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש וחסכו זמן המתנה בתור!