כרטיסים למגדל אייפל

כרטיסים למגדל אייפל מביאים אתכם לפריז בירת צרפת לאחד האתרים הפופולריים ביותר בפריז צרפת ואחד המגדלים הפופולריים בעולם. מגדל אייפל מתנשא לגובה של 324 מטר. המגדל נבנה בשנת 1889 בשאן דה מארס, ליד נהר הסן. המגדל נקרא על שם המהנדס גוסטב אייפל שבנה אותו. מידי שנה מבקרים במגדל כשישה מיליון מבקרים תיירים ומקומיים. עד כה ביקרו בו למעלה מ-250 מיליון מבקרים. מגדל אייפל הוא כיום סימן ההיכר של פריז ושל צרפת כולה ובין המבנים המוכרים ביותר בעולם.

היכנסו להזמנת כרטיסים במחיר מיוחד!

כרטיסים למגדל אייפל לוקחים אתכם לחוויה בת 3 קומות שתוכלו להשקיף ממנה על אטרקציות בפריז כמו שער הניצחון, מוזיאון הלובר, מונמארטר ואתרים מרכזיים נוספים בפריז. תוכלו לראות גם המון ירוק מלמעלה ולהשקיף גם אל נהרות ומבנים עתיקים מרהיבים. תוכלו גם להציץ בדירתו של גוסטב אייפל שהיה המהנדס של המגדל הפריזאי. הביקור המודרך שלך בפסגה של מגדל אייפל יפקח את עיניך אל ההיסטוריה הסוערת של המבנה המאורגן, מוקף בקורות ובמסמרים.

בתוך רגלי המגדל ישנן מעליות גדולות שיכולות לשאת עד שישים איש כל אחת עד לקומה השנייה. בקומה השנייה ישנה מעלית נוספת, קטנה יותר, שעולה לקומה השלישית. במבנה ישנן 1,665 מדרגות, המגיעות עד לקומה השלישית, אך הן פתוחות לקהל רק עד הקומה השנייה, לשם מובילות 1,120 מדרגות בלבד ומי שנמצא בכושר יכול לוותר על המעליות ולעלות במדרגות עד לקומה השנייה ומשם קומה אחת במעלית. בשנת 2015 נערך לראשונה במגדל אייפל מרוץ שכלל את כל המדרגות של המגדל, כאשר מתחרים מ-16 מדינות התחרו ביניהם במרוץ של 1665 מדרגות.

כשמזמינים כרטיסים למגדל אייפל פריז ניתן להנות לא רק מנוף מדהים אלא ממקומות בילוי כי בקומות הראשונה והשנייה יש מסעדות, חנויות ובתי קפה ומאוד כיף לשבת שם ולהנות מהאווירה המיוחדת, אבל צריך לקחת בחשבון שהמחירים יקרים יחסית. בקומה העליונה של המגדל יש תא מגודר, שממנו ניתן להשקיף על פריז וסביבותיה. נקודת תצפית נוספת נמצאת במרפסת הסמוכה לחדר שהיה בשימושו של גוסטב אייפל, ומשמש כיום כמוזיאון שבו נשמר הריהוט שהיה בשימושו של המהנדס. בחדר מוצגות בובות שעווה של אייפל ותומאס אלווה אדיסון המשחזרות ביקור של אדיסון במבנה בעת חנוכתו ב-1889. מתחת למרפסת הראשונה, מסביב על כל צידי מגדל אייפל חרוטים 72 שמות של מדענים, מהנדסים ומתמטיקאים צרפתים לאות הוקרה על תרומתם להקמת המגדל.

אם לא מצאתם כרטיסים בחלון מצד שמאל היכנסו לכאן לאפשרויות נוספות!

כרטיסים למגדל אייפל מחיר שעות פעילות

כרטיסים למגדל אייפל כולל סיור מודרך עולים החל מ-59.9 יורו. כל גיל חייב בכרטיס. מחיר כרטיס כולל גישה לקומה השנייה והשלישית והדרכה באנגלית של מדריך מקצועי. שעות פעילות של מגדל אייפל הן 09:30-23:45. בהזמנה אונליין יש לבחור תאריך ושעת הגעה ולהגיע לנקודת המפגש רבע שעה לפני. משך הסיור והביקור במגדל אייפל הוא שעה וחצי עד שעתיים. כרטיסים למגדל אייפל מומלץ לקנות מראש ולהימנע משעות של המתנה בתורים לקופות. פשוט מזמינים כרטיסים באתר, מקבלים אותם ישירות למייל ובהודעת טקסט ומציגים אותם בכניסה בסלולרי אחרי שעקפתם את התור בקלות. תוכלו לרכוש גם כרטיסים למגדל אייפל משולב עם קרוז בנהר במחיר מוזל.

היכנסו לרכישת כרטיסים ללא תור!

אתר נוסף לרכישת כרטיסים מסוגים שונים למגדל אייפל!

היכנסו לרכישת כרטיסים משולבים עם קרוז!

כתובת: Avenue Anatole France 5, 75007, Paris

כרטיסים למגדל אייפל
כרטיסים למגדל אייפל

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים למגדל אייפל פריז דרך האתר:

  1. לוגיסטיקה מושלמת. אנחנו באמת דילגנו על כל התורים בכניסה. המדריך היה דובר אנגלית ובעל ידע רב. מידע רב סופק על ידי המדריך באמצעות אינטרקום רדיו בזמן המתנה בתור אל מעליות הפסגה ברמה השנייה. עבודה טובה!
  2. מדריך נהדר, אינפורמטיבי, דרך טובה באמת לקבל כרטיסים ברגע האחרון ללכת לראות את המגדל, לדלג על רוב התורים ולבלות את זמן ההמתנה למעלית בללמוד על המגדל!
  3. זו היתה חוויה נפלאה ומושלמת. המדריך היה בעל ידע רב ונלהב. סיפר על ההיסטוריה של אייפל והיה מעניין. הנוף מלמעלה מדהים.
  4. המדריך היה בעל ידע רב. סיור נהדר ומעניין, שווה כל אגורה! מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש.
  5. זה הסיור הכי טוב שעשיתי באירופה. המדריך שלנו היה מדהים ועם הרבה ידע על מגדל אייפל, אבל גם עשה את זה קל ומהנה להקשיב. אני מאוד ממליץ על הסיור הזה!
  6. לא היה פשוט להשיג כרטיסים למגדל אייפל אבל בסוף השגנו. ממליצה להזמין לפחות חודש מראש כי יש ביקוש גדול.