מוזיאון הלובר כרטיסים

מוזיאון הלובר כרטיסים זה משהו שכל מי שמגיע אל פריז צרפת ואוהב אמנות או רוצה לראות את המונה ליזה חייב להשיג לפני שהוא מגיע אל המוזיאון. מוזיאון הלובר פריז הוא המוזיאון הגדול בפריז, אחד המוזיאונים הנחשבים באירופה ובכלל בעולם שמכיל יצירות אומנות ובעיקר ציורים של ציירים מפורסמים, כאשר גולת הכותרת היא ציור המונה ליזה של לאונרדו דה וינצ'י שנחשב כנראה לציור הכי מפורסם בעולם ואפילו זכה למקום של כבוד במוזיאוני שעווה כמו מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם שמאפשר גם להצטלם יחד עם התמונה. המוזיאון שוכן במרכז פריז, בגדה הימנית שברובע הראשון של העיר בין נהר הסן המפורסם לרחוב ריבולי.

מוזיאון הלובר כרטיסים  מכניסים אתכם אל מבנה מפואר גם מבפנים וגם מבחוץ. האוסף של הלובר נע בין עתיקות מסופוטמית, מצרית ויונית ועד יצירות מופת של אמנים דגולים כגון דה וינצ'י, מיכלאנג'לו ורמברנדט. האוסף של הלובר מתמקד בשתי תקופות חשובות בהיסטוריה של האמנות, אמנות ותכשיטים מן התרבויות העתיקות, במיוחד אלה שהניחו את הבסיס לאמנות המערבית ואמנות מערב אירופה מימי הביניים עד 1848.

מוזיאון הלובר החל כארמון מפואר, הנושא את אוספי האמנות האישיים של מלכי צרפת לדורותיהם. האמנות הוצגה לראשונה ביוזמתה של האקדמיה המלכותית בשנת 1725, אך רק בשנת 1793 במהפכה הצרפתית  היא נפתחה לציבור כגלריה לאמנות. עד מהרה גדל האוסף המרשים של המוזיאון בשלל מסעותיו של נפוליאון ברחבי אירופה. הוא הפך את אוסף האמנות של מוזיאון הלובר לגדול ביותר בעולם, אם כי חלק מהשלל החסר הזה הוחזר וחלק ממנו נשאר עד עצם היום הזה ונמנה על למעלה מ-3500 פריטי אמנות ועתיקות שנמצאים היום במוזיאון המפורסם והמפואר.

מוזיאון הלובר כרטיסים מכניס אתם אל אחד המוזיאונים הוותיקים, הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם. ההיסטוריה של המבנה החלה כמעט לפני אלף שנה בפריז צרפת, והמבנה הנוכחי התפתח מארמון שהחל להיבנות במאה השש עשרה. הלובר, ששמו נגזר ממילה אשר מציינת מקום מבוצר, על-פי ההיסטוריון הצרפתי אנרי סובל היה מקום מושבו של הריבון בצרפת, עד העברת המושב המלכותי לוורסאי בשנת 1682 על ידי לואי הארבעה עשר. ארמון הלובר נותר מקום מושבו של הממשל עד סוף ימי המשטר הישן בצרפת. המוזיאון מושך אליו מיליוני מבקרים ובשנת 2013 ביקרו בו למעלה מתשעה מיליון מבקרים.

מוזיאון הלובר כרטיסים מחיר

אם אתם רוצים להגיע אל מוזיאון הלובר כרטיסים מראש זה בגדר חובה כי התורים לקופות הם ארוכים מאוד וחבל לבזבז את הזמן שלכם בפריז על עמידה בתורים. תוכלו לרכוש כרטיסים אונליין, לדלג על התורים לקופות ולהיכנס ישירות אל המוזיאון הפריזאי. מחיר כרטיס עוקף תור ברכישה אונליין החל מ-17 יורו  שזה מחיר זול יחסית לתמורה שאתם מקבלים, ילדים ונוער עד גיל 18 נכנסים חינם בהצגת דרכון. ניתן להציג את הכרטיס באמצעות הטלפון הסלולרי.

היכנסו לרכישת כרטיס מראש ותוכלו לעקוף את התורים הארוכים!

שעות פתיחה או פעילות רביעי ושישי, 09:00-21:45, ראשון, שני, חמישי ושבת 09:00-18:00, שלישי סגור. מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר ועם כרטיסים מוכנים מראש. ניתן להעביר במוזיאון לפחות חצי יום ולהנות מבית קפה שנמצא בתוך המוזיאון. לא ניתן לצאת מהמוזיאון ולחזור שוב באותו יום עם הכרטיס.

מוזיאון הלובר כרטיסים
מוזיאון הלובר כרטיסים קרדיט: EdiNugraha

מוזיאון הלובר כרטיסים – ביקורות של מזמיני כרטיסים אונליין:

 1.  היה לי זמן נהדר לבקר את מוזיאון הלובר והאתר היה קל ומהיר לרכישת כרטיסים. התור בחוץ היה מטורף ולשמחתי עקפתי אותו בקלות.
 2.  הלובר מרשים וגדול. היו לנו רק 4 שעות ואתה צריך שלושה ימים. הצוות היה אדיב מאוד. חייבים להגיע ולראות.
 3.  תהליך רכישה חלק. היכולת להזמין באינטרנט מצוינת, יש כרטיס אלקטרוני והיה נוח מאוד. זה היה כפי שהובטח. כמובן הלובר היה מדהים! חובה לראות לכל מי שנמצא בפריז, גם אם הוא לא חובב אמנות גדול!
 4.  זה היה קל להוריד את הכרטיסים בטלפון שלי ואז להראות את הטלפון שלי בשער ללכת ישר בלי לחכות בתור הארוך. זו הייתה החלטה מצוינת להזמין כרטיסים למוזיאון הלובר באינטרנט ולחסוך כל כך הרבה זמן. המוזיאון עצמו פשוט מדהים ואפשר לבלות בו יום שלם במחיר מצחיק.
 5.  קנייה ושימוש באתר הכרטיסים היתה משב רוח מרענן. הורדתי את הברקוד בדוא"ל לסמארטפון שלי, ולאחר מכן סרקו את הקוד בשער, בזמן הכניסה שבחרתי. עבד כמתוכנן, ואני גם שמחתי שהמוזיאון היה כל כך יפה ומעניין. ממליץ לכל מי שמגיע לפריז לא לפספס את הלובר.
 6. הלובר הוא מוזיאון נפלא. לך לשם וליהנות מזה בעצמך. לא לשכוח להזמין כרטיסים למוזיאון הלובר מראש כי התורים כאן מטורפים.
 7. זה היה קל. בכנות לא חוויתי בכלל עמידה בתור בגלל שקניתי כרטיסים מראש. ללא ספק אני אשתמש בשירות הזה שוב.
 8.  כל כך קל ופשוט באמת להזמין כרטיסים למוזיאון הלובר באתר ולהיכנס למוזיאון מבלי לחכות בכלל.
 9.  זאת היתה הפעם השנייה שלי בביקור בלובר. בפעם הראשונה המתנו בתור לקופות 4 שעות, בפעם השנייה החלטנו לקנות כרטיסים. הפעם נכנסנו תוך פחות מחמש דקות. אנחנו אפילו לא היינו צריכים להדפיס אותם אז זה היה קל מאוד. אני ממליץ להזמין כרטיסים דרך האתר.
 10.  באמת אהבתי את מוזיאון הלובר. הרוב כאן זה ציורים ופסלים. הכניסה ללובר או לפירמידה מעניינת מאוד.
 11.  שנים על גבי שנים של אמנות והיסטוריה, במקום בטוח, שקט, מכובד. מומלץ מאוד להגיע מוקדם ולהזמין כרטיסים לפני שמגיעים.
 12.  הצלחתי להיכנס ללובר תוך 5 דקות. היה סימן שמתאר לאיזה תור להיכנס בהתאם הכרטיס שלך. השתמשתי באתר כדי להציג את הכרטיס ולאחר מכן הורידו את הכרטיס האלקטרוני לטלפון שלי ונכנסתי בקלות. נהנתי מאוד במוזיאון ואני בהחלט ממליץ עליו.
 13.  אהבתי את זה כצפוי. התאכזבתי מאוד למצוא סטארבקס בתוך המוזיאון. לצרפת יש מזונות מדהימים, אין צורך בשרשרת זרה בתוך פנינה כמו פריז.
 14.  הוזמן ושולם ממש לפני שעזבנו את הדירה שלנו למטרו. כעבור ארבעים וחמש דקות, היינו בתחנת הלובר, דרך החצר ונכנסנו למוזיאון. לאחר שהכרטיסים נשלחו לטלפון שלי באמצעות הדוא"ל. היה נוח מאוד ומהיר ואני ממש ממליץ להזמין מראש במקום לעמוד שעתיים בתור.
 15.  רכישת כרטיס מראש היתה רעיון גדול כדי להימנע התורים מעצבנים. עם זאת תצטרך לשלם עבור המדריך אודיו במוזיאון אם אתה רוצה לדעת על המוזיאון עצמו או על כמה יצירות אמנות, אבל אני לא ממליץ על זה. אתה עדיין יכול ליהנות מהמוזיאון בלי המדריך.
 16. לפני שחושבים להגיע אל מוזיאון הלובר כרטיסים זה משהו שחייבים להזמין מראש. התורים פה לא שפויים. המוזיאון פשוט מהפנט.