כרטיסים להארי פוטר בלונדון

כרטיסים להארי פוטר בלונדון הם חוויה מיוחדת וחובה לחובבי סדרת ספרי הפנטזיה והסרטים המצליחה של הארי פוטר שנכתבה על ידי הסופרת הבריטית המצליחה ביותר בבריטניה בכל הזמנים, ג'יי קיי רולינג, וגיבורה הוא הנער הארי פוטר. יש לא מעט נערים ונערות שבוחרים לעשות את טיול הבר מצווה או הבת מצווה שלהם בלונדון אנגליה בעיקר כדי להגיע לביקור בסטודיו של הארי פוטר בלונדון כי מבחינתם הסטודיו של האחים וורנר בסט של הארי פוטר זו הגשמת חלום ולגמרי חוויה שתלווה אותם שנים רבות.

לפני שאתם מזמינים כרטיסים להארי פוטר בלונדון תוודאו שהילדים קראו לפחות את רוב הספרים וצפו ברוב הסרטים של הארי פוטר. גם אתם צריכים לדעת את רוב הספרים ואם לא בא לכם לקרוא, אז לפחות לצפות בחלק הסרטים כדי להפיק את המקסימום מהחוויה הקסומה ביותר בלונדון. לא מומלץ לקחת ילדים מתחת לגיל 8 כי הם לא יבינו במה מדובר. זו לא חוויה של פארק שעשועים. אתם מקבלים את האפשרות ללכת על הסט של סדרת הסרטים ולחוות את האווירה, לראות את התלבושות ואת האביזרים, כדי לנסות להבין את תשומת הלב הקפדנית לפרטים אשר נכנסים מהסיפור על הדף אל המסך. זה טיול של חצי יום מלא בהנאה וקסם, שממנו אתם יוצאים נדהמים, מחויכים וכמעט מאמינים בקסם של הארי פוטר. תוכלו לראות סביבכם בסטודיו לא רק ילדים אלא גם מבוגרים וזו בהחלט הנאה גם עבורם.

הסטודיו זה חלום שהתגשם עבור מעריצים אמיתיים של הארי פוטר. אתם יכולים גם לראות את טכנולוגיית המסך ירוק בפעולה ויש לכם אפשרות לראות את עצמכם על המסך עפים ממש כמו הארי פוטר. במגרש האחורי של סטודיו הארי פוטר תוכלו לראות אביזרים מקוריים שלקחו חלק בסדרת הסרטים המצליחה. מבקרים יכולים לשוטט במורד אבני המרצפת של סמטת דיאגון, להביט במדפי הספרים ולהרגיש את הקסם של הארי פוטר בכל פינה. תוכלו בנוסף לשבת ולאכול או לשתות בבר של האולפנים ולעשות הפסקה קלה.

כרטיסים להארי פוטר בלונדון מחיר כולל הסעה

כרטיסים להארי פוטר בלונדון הם מאוד מבוקשים ולכן חובה להזמין לפחות חודש עד חודש וחצי ולפעמים גם חודשיים מראש כדי שלא תישארו בלי כרטיסים. הכרטיסים אמנם לא זולים אבל הם תופסים לכם לפחות חצי יום ולמי שמחובר לסדרת הארי פוטר זה שווה כל שקל. מחיר כרטיס אחרי הנחה מיוחדת באתר כולל הסעה הלוך ושוב ממרכז לונדון עולה החל מ-90 יורו. הסיורים נערכים מידי יום בבוקר או הצהריים לפני בחירתכם. ניתן להזמין כרטיסים אל סיור הארי פוטר בלונדון שזה סיור שנערך במקום שצולם בו הסרט מחוץ לסטודיו והוא זול יותר. מחיר הסיור החל מ-29 יורו למבוגר ו-23 יורו לילד כולל הדרכה בת שעתיים וחצי באנגלית ומדריך אודיו עם אוזניות אישיות. ניתן לרכוש גם כרטיס משפחתי זול עם הנחה מיוחדת.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסטודיו של הארי פוטר כולל הסעה!

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור! (לא קשור לאולפנים. הסיור הוא ברחוב שבו צולם הסרט ולא באולפני וורנר)