סיור הארי פוטר בלונדון

סיור הארי פוטר בלונדון זה למעשה סיור בעקבות הארי פוטר בלונדון והוא נערך באתר הצילומים של הסרט ולא בסטודיו של האחים וורנר, שזה סיור אחר. סיור הארי פוטר בלונדון הוא זול יותר משמעותית מאשר הביקור בסטודיו והוא לא פחות מגניב ובהחלט חובה לכל חובבי הארי פוטר שלא מוותרים על אף ספר או סרט של הסדרה המוצלחת שנכתבה על ידי הסופרת הבריטית המצליחה ביותר בבריטניה בכל הזמנים, ג'יי קיי רולינג, וגיבורה הוא הנער הארי פוטר.

לפני שאתם חושבים בכלל להגיע אל סיור הארי פוטר בלונדון תוודאו שהילדים קראו לפחות את רוב הספרים וצפו ברוב הסרטים של הארי פוטר. הילדים צריכים לדעת לפחות חלק מהמסופר בספרים ובסרטים כדי להפיק את המקסימום מהחוויה וגם לכם המבוגרים יותר לא יזיק לדעת קצת, כדי להפיק את המקסימום מהסיור המודרך והמעניין בעקבות הארי פוטר. לא הייתי טורח לקחת ילדים מתחת לגיל 8 כי הם לא יבינו מה קורה סביבם והם פחות מתחברים לסדרת הספרים והסרטים הקסומה.

סיור הארי פוטר בלונדון זה טיול של מספר שעות מלא בהנאה וקסם, שממנו אתם יוצאים נדהמים, מחויכים וקצת מאמינים בקסם של הארי פוטר. תוכלו לראות סביבכם בסטודיו לא רק מתבגרים אלא גם מבוגרים וזו בהחלט הנאה גם עבורם, אם הם מגיעים מוכנים עם ידע על הארי פוטר. אפשר בהחלט להגיד שזה חלום שהתגשם עבור חובבי הארי פוטר ואסור לפספס סיור כזה כשאתם מגיעים ללונדון.

סיור הארי פוטר בלונדון קורא לכם להזמין את הינשופים והמטאטאים שלכם לסיבוב קסום לתוך עולם הקוסמים של הארי פוטר! תוכלו לראות בסיור מיקומי סרטים כמו הכניסה למשרד הקסמים, הרחובות המרוצפים של סמטת דיאגון, ואת פלטפורמה 9¾.  המדריך המכשף שלכם יוביל את הדרך דרך מיקומי הצילומים, מן פלטפורמה 9 ¾ בתחנת קינגס קרוס לסוהו ומעבר לו. תצטרפו גם אל מסלול הליכה לאורך סמטת דיאגון האמיתית ותוכלו לראות איפה הארי קנה את השרביט הראשון שלו שהתחיל את כל המסע הקסום.

תעמדו גם באכסניית הקוסמים הסודית הידועה בשם קלחת דולפת, ותזהרו מהסכנות על גשר המילניום. הם היו אמורים להשמיד את הארי פוטר בהארי פוטר והנסיך חצוי הדם. סיור זה הוא חובה עבור כל אוהד הארי פוטר, וזה מביא את הקסם של לונדון לחיים שלכם. משך זמן סיור הארי פוטר בלונדון הוא שעתיים וחצי של קסם והוא נערך באנגלית עם מדריך צמוד ואתם מקבלים גם מדריך אודיו באנגלית כולל אוזניות אישיות.

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור!

סיור הארי פוטר בלונדון כרטיסים מחיר

סיור הארי פוטר בלונדון הוא מבוקש מאוד וחובה להזמין אליו כרטיסים מראש. מחיר כרטיס לסיור הוא החל מ-29 יורו, ילדים בגילאי 3-16 וגם סטודנטים ופנסיונרים משלמים 23.5 יורו וניתן גם לקנות כרטיס משפחתי מוזל ומשתלם של 2 מבוגרים פלוס 2 ילדים במחיר של החל מ-94 יורו בלבד, הוזלה של 11 יורו למשפחה. ניתן להציג את הכרטיסים באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסם. מיד בתום רכישת הכרטיסים תקבלו אותם למייל ובאמצעות SMS.

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור!

היכנסו להזמנת כרטיסים לסטודיו של הארי פוטר כולל הסעה! (הסטודיו של האחים וורנר)

שעות פתיחה או פעילות של הסיור הן בבוקר והוא נערך בימים שני, רביעי, חמישי ושבת.

כתובת מקום המפגש: Westminster Underground Station Exit 1

אולפני הארי פוטר בלונדון

תוכלו גם להזמין כרטיסים להארי פוטר בלונדון אל אולפני הארי פוטר בלונדון סטודיו של אולפני האחרים וורנר. זו לא חוויה של פארק שעשועים. אתם מקבלים את האפשרות ללכת על הסט ולחוות את האווירה, לראות את התלבושות ואת האביזרים, כדי לנסות להבין את תשומת הלב הקפדנית לפרטים אשר נכנסים מהסיפור על הדף אל המסך. זה טיול של חצי יום מלא בהנאה וקסם, שממנו אתם יוצאים נדהמים, מחויכים וכמעט מאמינים בקסם של הארי פוטר. תוכלו לראות סביבכם בסטודיו לא רק ילדים אלא גם מבוגרים וזו בהחלט הנאה גם עבורם.

הסטודיו זה חלום שהתגשם עבור מעריצים  אמיתיים של הארי פוטר. אתם יכולים גם לראות את טכנולוגיית המסך ירוק בפעולה ויש לכם אפשרות לראות את עצמכם על המסך עפים ממש כמו הארי פוטר. במגרש האחורי של סטודיו הארי פוטר תוכלו לראות אביזרים מקוריים שלקחו חלק בסדרת הסרטים המצליחה. מבקרים יכולים לשוטט במורד אבני המרצפת של סמטת דיאגון, להביט במדפי הספרים ולהרגיש את הקסם של הארי פוטר בכל פינה. 

כרטיסים להארי פוטר בלונדון הם מאוד מבוקשים ולכן חובה להזמין לפחות חודש וחצי חודשיים מראש כדי שלא תישארו בלי כרטיסים. הכרטיסים אמנם לא זולים אבל הם תופסים לכם לפחות חצי יום ולמי שמחובר לסדרת הארי פוטר זה שווה כל יורו. מחיר כרטיס לסטודיו כולל הסעה ממרכז לונדון החל מ-93$ אחרי הנחה מיוחדת.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסטודיו של הארי פוטר כולל הסעה!

סיור הארי פוטר בלונדון
סיור הארי פוטר בלונדון קרדיט: TIQETS

סיור הארי פוטר בלונדון וגם ביקור בסטודיו של אולפני הארי פוטר בלונדון של האחים וורנר נולדו בעקבות הסדרה שזוכה להצלחה יוצאת דופן, וספריה נמכרים במאות מיליוני עותקים בעשרות שפות ברחבי העולם. הספר מופיע בקביעות ברשימת עשרת הספרים הנמכרים בעולם, והפך את המחברת רולינג לאחת הנשים העשירות בבריטניה ולסופרת העשירה ביותר בעולם. סדרת הספרים גיבשה לעצמה קהל מעריצים עולמי גדול מאוד, דבר שהביא לשיווק מוצרים רבים הנוגעים לדמויות ולפרטי העלילה ולהפקת שמונה סרטי קולנוע מצליחים המבוססים על הספרים, שעד לשנת 2015, היוו יחדיו את סדרת הסרטים המכניסה ביותר בהיסטוריה של הקולנוע וכמובן הביא גם סיורים מיוחדים לחובבי הארי פוטר.