שרק לונדון

שרק לונדון או הרפתקאות שרק בלונדון זו אטרקציה לילדים שנולדה בעקבות הדמות של שרק מסדרת הסרטים המצליחה לילדים ולכל המשפחה. מדובר באטרקציה בת ארבעה ממדים לילדים, למתבגרים ואפילו למבוגרים שאוהבים את סדרת הסרטים בנושא שרק והיא כוללת את הדמויות האהובות פיונה הנסיכה, דונקי החמור וגם מסרטים מפורסמים נוספים כמו קונג פו פנדה, מדגסקר ועוד.

שרק לונדון זוהי הרפתקה אינטראקטיבית באורך של 70 דקות, הכוללת 12 הופעות חיות מלאות דמויות שאוהדי שרק יכירו מיד. קפיצה אל עולם האגדות בפעולה ללא צורך לעזוב את לונדון. המסע שלכם מתחיל כאשר אתם עולים על אוטובוס קסום 4D לממלכת שרק הרחוקה וממריאים אל עולם קסום ומצויר.

הרפתקאות שרק לונדון יפגישו אתכם עם דמויות מוכרות כולל סינדרלה, החתול במגפיים, פינוקיו וכמובן שרק עצמו על פני 12 מופעים אינטראקטיביים מצחיקים. אחרי שתעזרו למצוא את שרק, תמשיכו לברק כדי לאמן דרקון, ללמוד קצת קונג פו מפנדה מוכרת מאוד, ולראות מה עושים תושבי מדגסקר מהסרט המפורסם. כל זאת בחוויה מדהימה לילדים ולכל המשפחה שלא תישכחו לעולם. תוכלו להצטלם גם עם הדמות של שרק למזכרת. האטרקציה נמצאת ליד אטרקציות בלונדון כמו לונדון איי, הצינוק של לונדון וקרובה ללא מעט אתרים מרכזיים מעניינים.

שרק לונדון כרטיסים מחיר שעות פתיחה

מומלץ להזמין כרטיסים לשרק לונדון מראש כדי לחסוך את התורים הארוכים בקופות, בכל זאת לעמוד בתורים ארוכים עם ילדים זה לא דבר נעים. מחיר כרטיסים אל שרק לונדון או הרפתקאות שרק בלונדון הוא החל מ-28 יורו, ילדים בגילאי 3-15 החל מ-22.41 יורו, מתחת לגיל 3 חינם אבל האטרקציה מומלצת מגיל 3 ומעלה בלבד ולא לילדים מתחת לגיל הזה. ילדים מתחת לגיל 16 לא יכולים להיכנס לבד, אלא בליווי מבוגר מגיל 18 ומעלה. איך מזמינים? נכנסים ללינק, בוחרים תאריך ושעה, סוג כרטיס, משלמים והכרטיס מגיע אליכם מיד גם במייל וגם באמצעות SMS לטלפון הסלולרי. תוכלו להציג את הכרטיס באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסו.

היכנסו לרכישת כרטיסים עוקפי תור!

שעות פתיחה או פעילות: ימים ראשון-שבת 10:00-16:00 שעון לונדון.

שרק לונדון

שרק הוא סרט אנימציה מצחיק שיצא בשנת 2001 שבוים על ידי הבמאי הניו זילנדי אנדרו אדמסון והבמאית האמריקאית ויקי ג'נסן, והופק על ידי חברת אולפני ההנפשה של דרימוורקס (DreamWorks Animation SKG). הסרט מבוסס על ספר מאוייר באותו שם, מאת אמן הקומיקס היהודי האמריקני ויליאם סטייג. השם "שרק" נלקח מהמילה היידית והגרמנית "שרעק" שפירושה פחד או אימה. הסרט הוא פרודיה על סיפורי אגדות והוא מתאים גם למבוגרים.