הולנד פס

הולנד פס או פאס הוא כרטיס ההטבות של הולנד שמעניק לכם את המיטב שיש להולנד להציע במחיר זול יותר מקניית כרטיסים בנפרד ועם הנחות גדולות. תוכלו לבחור מתוך חבילות גדולות, בינוניות או קטנות, ולאחר מכן לבחור בקפידה מבין 200 אטרקציות בהולנד, מוזיאונים וחנויות ברחבי הארץ. כולל תרבות ומוזיאונים כמו רייקסמוזאוםמוזיאון ואן גוך, גן החיות ארטיס, הצינוק של אמסטרדם, מוזיאון הייניקן אמסטרדם, מדורודם, גן החיות ברוטרדם, אמסטרדם אייס בר, אוטובוס תיירים הופ און הופ אוף אמסטרדם, מוזיאון סטיידלק לאמנות מודרנית, מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם ואת המוזיאון לצילום. תוכלו לשלב המון אטרקציות בהולנד ולחסוך לא מעט עם כרטיס הולנד פס שמרכז לכם את כל הכיף שבהולנד במחיר מוזל. ככל שתבחרו חבילת אטרקציות גדולה יותר כך החיסכון שלכם יהיה גדול יותר ותוכלו להנות יותר בהולנד בפחות כסף.

הולנד פס או פאס תקף להרבה ערים ותוכלו להנות עם אטרקציות באמסטרדם וגם בערים נוספות כמו אוטרכט, האג, רוטרדם וערים נוספות. תוכלו לחסוך עד 45% עם הכרטיס ולהתחיל ליהנות ממוזיאונים, גלריות, הפלגות, וסיורים מיוחדים מיד אחרי שתרכשו את הכרטיס המשתלם. תוכלו גם לקבל מדריך של 200 עמודים עם סיורים מעניינים מותאמים אישית של הליכה במסלולים שונים, מפות שימושיות, מסעדות עם אוכל מקומי והמלצות לקניות בערים שונות. הכרטיס כולל גם כניסות לאטרקציות וגם הנחות גדולות של 50% במוזיאונים רבים, אטרקציות, מסעדות וחנויות שוות.

כרטיס הולנד פס כולל כניסה חופשית לבין 3 ל-6 מוזיאונים ואטרקציות לבחירתכם, בהתאם לכרטיס פאס שנבחר. הנחות ענק של עד 50% הנחה במוזיאונים, אטרקציות, מסעדות וחנויות. מדריך באנגלית, גרמנית, צרפתית וספרדית עם מידע מפורט על כל מוזיאון ואטרקציה, שעות פתיחה וסגירה, הוראות הגעה ומפות של הערים. הכרטיס תקף לחודש החל מהשימוש הראשון בו, כך שאתם לא צריכים להיות בלחץ מקוצר זמן. חשוב מאוד שתבדקו אם כרטיס הולנד פס משתלם לכם ותתכננו מסלול שיהיה תואם לאטרקציות שכלולות בכרטיס וגם אטרקציות שיש לכם עליהן הנחה גדולה. כדי לדעת מה משתלם יותר, הולנד פאס או כרטיס מוזיאונים חשוב שתבדקו את זה לפי אילו אטרקציות ומוזיאונים מעניינים אתכם ואז תערכו את ההשוואה. אין תשובה חד משמעית. שימו לב שלחלק מהמוזיאונים בהולנד הכניסה לילדים היא חינם ולכן צריך לשקול אם הם צריכים כרטיס הולנד פס אבל זה תלוי במוזיאונים שאתם מעוניינים לבקר בהם. הכרטיס כולל שימוש בתחבורה ציבורית ליום אחד כולל אוטובוס תיירים ושייט בתעלות והאטרקציות מחולקות לפי רמות שמפורטות באתר.

הולנד פס מחיר כרטיסים

כרטיס הולנד פס מומלץ לרכוש מראש ולא לבזבז זמן על להתחיל לחפש איפה מוכרים אותו בהולנד. מחיר כרטיס הוא החל מ-40 יורו בהתאם למספר האטרקציות שאתם בוחרים. לאחר רכישת הכרטיס אונליין תקבלו אותו אליכם למייל ובאמצעות SMS ותוכלו להציגו באמצעות הסלולרי ולעקוף את התורים בלא מעט אטרקציות בהולנד וכך לחסוך גם זמן וגם כסף.

היכנסו להזמנת כרטיסים במחיר מיוחד!

הולנד פס
הולנד פס