הצינוק של אמסטרדם

הצינוק של אמסטרדם הולנד הוא אטרקציה בסגנון הצינוק של לונדון והוא מיועד למי שאוהב לחוש את הסכנה והפחד ולא מיועד לילדים קטנים, אז אם אתם מגיעים אל אמסטרדם עם ילדים תדלגו על הצינוק של אמסטרדם ותתמקדו באטרקציות אחרות, אלא אם כן מדובר במתבגרים מגיל 10 ומעלה. הצינוק יגרום לכם לראות, להריח, להקשיב ולפחד, לפחד מאוד וינסה להמחיש לכם את התקופה החשוכה והאפלה של ימי הביניים. כל החושים שלכם יהיו על התראה אדומה בצינוק של אמסטרדם כשאתם בתוך הרפתקה מסמרת שיער ומסע לתוך 500 שנות היסטוריה של אמסטרדם. תוכלו להנות עם 12 מופעים, לפגוש רוחות של דמויות, ולהתכונן לצמרמורת ולצרחות אימה.

הצינוק של אמסטרדם הולנד ינסה להפחיד אתכם עם מסלול שכולל נסיעה ברכבת אימה, מכשירי עינויים היסטוריים מלווים באפקטים מפחידים חזותיים וקוליים, הליכה במבוך מפחיד ועוד. הצינוק מיועד לאוהבי אדרנלין וגם אם הוא לא יפחיד אתכם כל כך עדיין לא תוכלו להישאר אדישים למה שמתחולל בו. אם כל האטרקציות וההפעלות לא יפחידו אתכם אז יש שחקנים שזה תפקידם והם מתחבאים לכם בכל מיני פינות חשוכות עם תלבושת הולמת ומנסים להפחיד אתכם. אז תתכוננו בהתאם. הצינוק של אמסטרדם ממוקם ליד מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם וניתן לשלב ביניהם ביום אחד וכך להרוויח שתי אטרקציות באמסטרדם ביום אחד ועדיין יהיה לכם גם זמן להסתובב בעיר. 

הצינוק של אמסטרדם כרטיסים מחיר

הצינוק של אמסטרדם זו אטרקציה פופולרית מאוד ולא מעט פעמים יש תור ארוך בקופות שלה, במיוחד בסופ"ש, חגים לועזיים ובקיץ. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להיכנס ישר ולדלג על התורים הארוכים. מחיר כרטיס משתנה מעט בהתאם לעונה ומתחיל מ-19.5 יורו, ילדים מתחת לגיל 16 החל מ-15.5 יורו.

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש וחיסכו זמן יקר!

היכנסו לרכישת כרטיס משולב מוזל יחד עם מאדאם טוסו!

הצינוק של אמסטרדם שעות פתיחה

שעות פתיחה של הצינוק: שני שלישי 11:00-16:30, רביעי עד ראשון 11:00-18:00.משך הסיור בצינוק הוא בערך 80 דקות, כל 10-15 דקות מתחיל סיור חדש.

כתובת: 78,Rokin, 1012 KW, Amsterdam

הצינוק של אמסטרדם

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים דרך האתר:

  1.  באמת כיף, מפחיד, ומעניין ללמוד על 500 שנים של אמסטרדם וההיסטוריה שלה. ממש במרכז העיר.
  2.  זו חוויה מרגשת מאוד. ללכת בראש פתוח, להשתתף וליהנות. מומלץ לבני נוער ומבוגרים יותר.
  3.  חוויה מעולה של ימי הביניים, במיוחד החלקים החשוכים ביותר. זה כמו תיאטרון שבו אתה גם משחק תפקיד של פושע שהוא לא כל כך בר מזל לחיות באותם זמנים. זה כיף כי אתה יודע שזה לא אמיתי וזה מזעזע להבין כי דברים כאלה אכן היו קיימים בהיסטוריה האנושית.
  4.  מהיר וקל, לא היה קשה להשתמש באתר כדי להזמין כרטיסים. עשיתי את הכל במהירות, ללא תורים, ישר אל הצינוק, היה ממש כיף.
  5.  זה היה הצינוק הראשון שלנו ואנחנו מוצאים את זה מגניב מאוד. השחקנים הם אמינים. איבדנו את תחושת הזמן. אני ממליץ על זה בלי שום מחשבה!
  6.  שווה את הכסף, לא קצר, כולל נסיעה קצרה מעניינת בסוף, לא מפחיד כמו כציפיתי. עדיף לקנות כרטיסים לפני ולא לבזבז זמן בתור לקופות.
  7.  זה היה נהדר בשביל קצת כיף. היה גם אינפורמטיבי וגם תיאטרלי. היה נהדר לצחוק. הם הפחידו את החבר שלי מספר פעמים, מה שעשה את זה אפילו יותר מצחיק!
  8.  באמת נהניתי מהחוויה. השחקנים היו משעשעים ומבדרים מאוד. כל הכבוד להם. אני מאוד ממליץ על זה.
  9.  שונה לחלוטין ממה שציפינו. הלוואי שעשינו את זה מאוחר יותר באותו יום לא בבוקר. זה נהדר, מפחיד, מצמרר, אינטראקטיבי, אך מספר סיפור נהדר. הרכבת בסוף היתה רק בונוס.
  10.  לאחר קריאת הביקורות הייתי מופתע לטובה! הרבה יותר טוב ממה שציפינו.