כרטיסים לקולוסיאום ברומא

כרטיסים לקולוסיאום - ביחרו סוג כרטיס ותאריך

כרטיסים לקולוסיאום ברומא מביאים אתכם אל אחת האטרקציות המרכזיות ברומא שבלעדיה ביקור ברומא, בירת איטליה הוא פחות מעניין. הקולוסיאום ברומא הוא אחד מהאתרים החשובים של העיר ונמנה על אתרי חובה ברומא. יש לו היסטוריה מפוארת של זירת קרב ברומא העתיקה שבה נלחמו עד מוות אסירים בינם לבין עצמם או בינם לבין חיות טרף והמנצחים, אם היו כאלה היו זוכים לצאת לחופשי. שליט רומא העתיקה היה מספק שעשועים להמון המשולהב באמצעות הקרבות בקולוסיאום במה שכונה "לחם ושעשועים להמונים" וזאת כדי להשכיח מהם את העוני והרעב (היה זורק לקהל כיכרות לחם) באותה תקופה.

כרטיסים לקולוסיאום הן מאוד מבוקשים ויש כמעט תמיד תורים לקופות בקולוסיאום ולכן מומלץ להזמין כרטיסים לקולוסיאום ברומא מראש. אמנם כרטיסים בקופה הם מוזלים במעט אבל זמן ההמתנה הארוך לא שווה את זה. זמן המתנה בקופות יכול להימשך בעונה אפילו שעה, כאשר משך זמן הביקור בקולוסיאום עצמו הוא בערך שעה וחצי וזה ממש לא הגיוני להמתין שעה בתור לכרטיסים למקום שתשהו בו שעה וחצי. שימו לב שגם בחורף תוכלו להיתקל בתורים ארוכים, במיוחד בדצמבר בכריסמס ובתחילת ינואר וגם כמובן בסופי שבוע אז אל תהיו שאננים ותגיעו מוכנים עם כרטיסים מראש. מומלץ להגיע מוקדם, כדי שתוכלו להספיק להגיע לאתרים נוספים באותו יום. אם תרכשו גם כרטיסים לותיקן ללא תור תוכלו לעשות את שניהם באותו יום. תתחילו בותיקן מוקדם בבוקר ותמשיכו משם לקולוסיאום בשעות הבוקר המאוחרות או בצהריים.

כרטיסים לקולוסיאום מחיר

מחיר כרטיסים לקולוסיאום עם גישה לטבעות 2 ו-3 בארנה כולל הפורום הרומי וגבעת פלטין הסמוכות החל מ-19 יורו. אם תרצו גם גישה לרצפת הקולוסיאום, ממנה יצאו הלוחמים לזירת הקרב של הקולוסיאום תשלמו מחיר של החל מ-26 יורו. אין הנחות לסטודנטים, ילדים ופנסיונרים. המחיר אחיד לכולם. לאחר הזמנת הכרטיסים באתר תקבלו אותם ישירות למייל שלכם ולסלולרי בהודעת טקסט ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי ולעקוף את התור בקלות.

היכנסו לרכישת כרטיסים ללא תור במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיסים משודרגים כולל גישה לרצפת הארנה!

כרטיסים לקולוסיאום בלילה

מי שראה כבר את הקולוסיאום ביום וגם מי שלא, מוזמן לחוויית סיור תת קרקעי בקולוסיאום בלילה. זו הזדמנות לבקר במסדרונות המחתרתיים של הקולוסיאום ברומא, בזירה ובטבעת הראשונה של אזור הישיבה. תוכלו לראות את האמפיתיאטרון הגדול ביותר שנבנה אי פעם בלילה עם מדריך מקומי שיעשיר את הידע שלכם. תבקרו במחתרת, שם בתוך רשת מחתרתית משוכללת של מנהרות, כלובים וחדרי החזקה מתחת לרצפת הזירה, גלדיאטורים ובעלי חיים נכלאו לקראת "ההופעות" שלהם. תקשיבו לסיפורי ההיסטוריה של הקולוסיאום ברומא ותלכו בעקבות הגלדיאטורים. סיור קולוסיאום בלילה מאפשר למבקרים גישה אל מספר מקומות מעניינים שסגורים בפני בעלי כרטיס רגיל. זה קצת כמו מאחורי הקלעים לתוך ההיסטוריה של הקולוסיאום והגלדיאטורים. מחיר כניסה לסיור החל מ-30 יורו, הסיור נערך מידי יום בתשע בערב כשעה ורבע. מספר המשתתפים בסיור מוגבל ומומלץ להזמין מקום מספר ימים מראש כי להבטיח את מקומכם.

היכנסו לרכישת כרטיסים לסיור תת קרקעי בלילה!

כרטיסים לקולוסיאום
כרטיסים לקולוסיאום צילום מקורי