אלברט הול לונדון

אלברט הול לונדון הוא אולם מופעים המוקדש לזכר בעלה של המלכה ויקטוריה, הנסיך אלברט סקס קובורג גות'ה. האולם נמצא בדרום קנזינגטון במרכז לונדון, בירת אנגליה. רויאל אלברט הול לונדון נמצא ברשימת 7 אטרקציות בלונדון שהן חובה, רויאל אלברט הול הוא מוסד חשוב בלונדון, שנפתח על ידי המלכה ויקטוריה בשנת 1871! תוכלו לצעוד באודיטוריום הגדול הזה עם מדריך, לראות את הבוקס הפרטי של המלכה, ולשמוע סיפורים מדהימים ועובדות היסטוריות על המקום. כמעט 400 מופעים מתקיימים באולם הרויאל אלברט הול בכל שנה, מקונצרטים קלאסיים, רוק ופופ, לבלט, לאופרה ולסרטים עם תזמורת חיה. הרבה אמנים גדולים הופיעו על הבמה , ממייקל קרופורד אל אלטון ג'ון, לד זפלין לפול מקרטני וסטינג!

המדריך שלכם ברויאל אלברט הול בלונדון ייקח אתכם אל אחד הביקורים הטובים ביותר בעיר. אם אתם ברי מזל אתם יכולים לתפוס אמנים בחזרות לקראת ההופעה שלהם בערב. תוכלו לבקר בסוויטות הפרטיות של המלכה ובחדרים אחרים שאינם פתוחים לקהל הרחב. אתם תהיו משופעים בסיפורים ורכילות פנימיים, ההיסטוריה של רויאל אלברט הול עשירה וכמובן, הארכיטקטורה שלה מדהימה ושווה להגיע לסיור.

אלברט הול כרטיסים לסיור

מחיר כרטיסים עבור סיור באולם המופעים רויאל אלברט הול לונדון הוא החל מ-15 יורו, ילדים בגילאי 6-16 החל מ-7.50 יורו, פנסיונרים מגיל 60 וסטודנטים החל מ-13 יורו, ילדים עד גיל 5 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש מספר ימים מראש כי מספר המקומות מוגבל ויש ימים שהכרטיסים נגמרים ולא ניתן להשיג לאותו יום, גם בקופות. המחיר כולל סיור בלבד ולא כניסה להופעה. לאחר רכישת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולטלפון הסלולרי ותוכלו להציגם באמצעות הסלולר מבלי צורך להדפיסם. שעות הפתיחה משתנות בהתאם לחודש והעונה ולרוב הן 10:00-16:00. יש להתעדכן בשעות הפעילות בעת ההזמנה באתר. משך זמן הסיור הוא בערך שעה.

אולם אלברט הול  הוא אליפטי בצורתו. רוחבו 81 מטרים, אורכו 71 מטרים והוא מתנשא לגובה של 41 מטרים. האולם תוכנן להכיל עד 8,000 צופים ואף הצליחו להכניס בעבר לאולם כ-9,000 צופים. אולם כיום, על פי נוהלי הבטיחות המודרניים, לא ניתן להכניס יותר מ-5,544 צופים, כולל בעמידה בגלריה.

כתובת: Kensington Gore, SW7 2AP, London

רויאל אלברט הול

ביקורות של אנשים שקנו כרטיסים לסיור דרך האתר:

  1. אנחנו כבר מתכננים ביקור במשך זמן מה ולבסוף הלכנו. זה היה ממש מעניין, היינו ברי מזל עם הסיור שלנו כי היו רק ארבעה אנשים חוץ מאיתנו והמדריך שלנו היה ידידותי מאוד ובעל ידע. אנחנו מתכננים לחזור ולצפות בביצועים ב-2019. זה בניין מדהים ונכס אמיתי ללונדון.
  2. אנחנו באמת נהנו מהסיור של רויאל אלברט הול בלונדון, במיוחד ממדריך התיירות שלנו. זה היה תענוג לא צפוי אחרי שהשתתפתי בקונצרט בלילה הקודם. ממליץ בחום.
  3. בניין מדהים, ארכיטקטורה נפלאה, מקום מלא של אמנות והיסטוריה. המדריך נתן לנו תובנה מעניינות על האולם הלונדוני.
  4. אולם אלברט הוא מבנה איקוני שכזה, וחובה לבקר בו כי הוא מדהים ומדריך הסיור שלנו סטיבן היה אינפורמטיבי ביותר ושמחתי להאזין לו.
  5. 90 דקות של אושר. שיעור היסטוריה אינפורמטיבי מטוני עם בונוס נוסף של חזרות לקונצרט. ביקור שווה כל אגורה. תודה רבה לטוני. הוא בהחלט עשה את הביקור!
  6. עקב התנועה החמצנו את הסיור שלנו. הגברת המועילה ליד השולחן העניקה לנו את הסיור הבא. סטיבן היה המדריך שלנו. הוא היה אינפורמטיבי ומצחיק. למדתי כל כך הרבה. זוהי חוויה נפלאה וערך טוב שכזה. צוות ידידותי ועוזר. ממש קסם.
  7. סיור מדריך נהדר על ידי מדריך בעל ידע מאוד. בהחלט ללכת לאירוע שם. אם אתם מחפשים אתרים בלונדון שיותירו עליכם רושם זה המקום.