ביסטר וילג' לונדון

ביסטר וילג' לונדון הוא קניון אאוטלט עם מעל 160 חנויות מעצבים שנמצא במרחק של 45 דקות נסיעה ברכבת מלונדון וממוקם בפרבר ביסטר ליד אוקספורד. ביסטר וילג' לונדון הוא חגיגה לכל חובבי הקניות ובגדי המעצבים שרוצים לערוך קניות של מותגים שווים עם הנחות גדולות ומחירים נמוכים יותר מאשר בחנויות אופנה בלונדון. ביסטר וילג' לונדון הוא כפר קניות בבריטניה, שם חלומות מתגשמים בצורה של תיקי מעצבים, נעליים, בגדים מעוצבים ועוד, כל זאת בהנחות מסיביות. קחו את הרכבת מתחנת מרילבון בלונדון והתכוננו לחגיגת קניות רצינית.

כאשר אתם בלונדון, בירת אנגליה תשכחו מלקחת רכבת לקניות ברחוב אוקספורד. זה קל יותר, זול יותר ויותר כיף לקחת את הרכבת אל ביסטר וילג' לונדון ולהנות מכפר קניות שמתגאה במעל 160 חנויות, כל זאת עם הנחות ענק של עד 60% הנחה על מחירים רגילים. 6.6 מיליון מבקרים ביקרו פה בשנה שעברה וזה נתון דומה למספרים שביקרו במוזיאון הבריטי (שזה מוזיאון חינמי לגמרי). מעבר להנחות הענק אל תשכחו לבקש את הפטור במס, Tax Free שמגיע לכם.  כרטיס הנסיעה שתוכלו לרכוש כאן כולל כרטיס VIP חינם שמאפשר לכם לקבל מבצעים והנחות נוספות מעבר להנחות והמבצעים שתקבלו בקניון האאוטלט האנגלי. זה כמו לונדון פס של קניות. כמו כן ברכבת תוכלו להנות מאינטרנט אלחוטי חינם ולתכנן בינתיים עד שתגיעו מה אתם רוצים לקנות בקניון המעצבים בלונדון. לאחר רכישת כרטיס אונליין תקבלו אותו ישירות למייל ובהודעת טקסט ותוכלו להציגו בתחנת הרכבת באמצעות הסלולרי שלכם מבלי צורך להדפיסו.

היכנסו לרכישת כרטיס רכבת ותקבלו כרטיס הנחות חינם!

ביסטר וילג' לונדון הוא קניון אאוטלט עם מותגים מובילים כמו ברברי, דיור, דולצ'ה וגבאנה, בוס, גוצ 'י, מייקל קורס, פולו ראלף לורן גברים, פולו ראלף לורן נשים, פראדה, טוד ועוד. הרכבת לקניון מתחילה לעבוד ב-9:30. מומלץ להגיע רבע שעה לפני וניתן לחזור בכל שעה שתבחרו. מחיר כרטיס רכבת הלוך חזור מתחנת מרילבון אל ביסטר וילג' לונדון החל מ-27 יורו, ילדים עד גיל 15 כולל החל מ-16 יורו. המחיר כולל כרטיס קניות VIP במקנה מבצעים והנחות בלעדיות. בימי ראשון חלק מהחנויות של המותגים הגדולים נפתחות ב-12:00, הקניון כולו נסגר ב-18:00.

ביסטר וילג' לונדון
ביסטר וילג' לונדון