מנזר וסטמינסטר

מנזר וסטמינסטר וכנסיית פטרוס הקדוש, שהיא חלק מהמנזר, הם המקום שבו מוכתרים ונישאים מלכי אנגליה, ובהם קבורים רבים ממלכיה, ממנהיגיה, מסופריה וממדעניה של הממלכה הבריטית המאוחדת. זו לא תהיה חתונה מלכותית אמיתית בלי מנזר וסטמינסטר, אבל הבניין הדתי הבנוי ביותר בלונדון הוא הרבה יותר. בואו לגלות את ההיסטוריה שמאחורי ההכתרות, המלכים, המלכות, המדינאים והחיילים, המשוררים, הגיבורים והנבלים עם סיור קולי מודרך ומעניין במנזר הבריטי. אנשים עדיין מעריצים כל יום במנזר וסטמינסטר, מוקף יותר מעשרה מאות שנים של ההיסטוריה הבריטית. תצעדו לתוך הבניין המדהים הזה בלב לונדון לתוך מסע של מאות בזמן. עד כמה חשוב המבנה? אונסק"ו הכריז בשנת 1987 על הכנסייה ועל ארמון וסטמינסטר הסמוך כאתר מורשת עולמית ובשנת 2011 נישאו בכנסייה הנסיך ויליאם, דוכס קיימברידג' וקתרין, דוכסית קיימברידג'. המקום נקרא גם בית הפרלמנט.

עם המדריך הקולי שלכם והמידע הרב שתקבלו ממנו תוכלו לגלות את ההיסטוריה מאחורי הכנסייה שהחלה בשנת 1245 עם הנרי השלישי. תוכלו ללמוד כיצד ומדוע המנזר והכנסייה מכתירים מלכים מאז 1066, ואשר 17 המלכים קבורים בגבולות שלה, יחד עם 3,000 בריטים שחשובים בהיסטוריה הבריטית. מאז חג המולד בשנת 1066 שבו הוכתר במנזר ויליאם הכובש למלך אנגליה הוכתרו כל מלכי אנגליה במנזר פרט לאדוארד החמישי והשמיני שלא הומלכו כלל. במוזיאון הכנסייה תוכלו לראות בין שאר המוצגים מסכות מוות של בני המלוכה ובובות שעווה. באגף הצפוני של המנזר תוכלו לראות את "הקשתות המרחפות" שמשמשות לצורך החזקת מבנה המנזר.

מנזר וסטמינסטר שנקרא גם בית הפרלמנט הוא אחד המבנים הגותיים החשובים ביותר במדינה. מבט פנימה יראה את הלב הפועם של אנגליה, כמו גם את המקום שבו וויל וקייט אמרו, "אני כן". המנזר הוא אחד מהאתרים החשובים והמלכותיים שווה להגיע אליהם בלונדון. זה אמנם לא ארמון בקינגהאם לונדון אבל עדיין מומלץ להגיע ולהתפעל מהמקום הקדוש והמלכותי הזה ולהעביר בו כמה שעות בניחוח מלכותי מיוחד. המנזר והכנסייה נמצאים מערבית לארמון וסטמינסטר (בניין הפרלמנט הבריטי) ברובע וסטמינסטר בלונדון, אנגליה. על פי המסורת נבנתה הכנסייה הראשונה במקום בשנת 616. אז היה האזור אי באמצע התמזה שנקרא "אי הקוצים". הכנסייה נבנתה במקום שבו ראו הדייגים שדגו בנהר את דמותו של פטרוס הקדוש. המנזר נבנה 400 שנה בערך לאחר הכנסייה. מאז 1579 מוגדר המבנה כבעל מעמד של מבנה דת המצוי בבעלות ישירה של בית המלוכה הבריטי.

מנזר וסטמינסטר בית הפרלמנט מחיר כרטיסים

מחיר כניסה אל מנזר וסטמינסטר שנקרא גם בית הפרלמנט עולה החל מ-22 יורו. מחיר של סיור מיוחד יומי שכולל כניסה אל מנזר וסטמינסטר, הדרכה וכניסה אל בתי הפרלמנט כולל מדריך קולי החל מ-94 יורו. הסיור נערך בימי שבת בבוקר ונמשך 4 שעות. יש להזמין כרטיסים מראש אונליין ולהציג אותם בסיור באמצעות הטלפון הסלולרי.

היכנסו לרכישת כרטיס לסיור!

כתובת: Westminster Abbey, 20 Dean's Yard, SW1P 3PA, London

מנזר וסטמינסטר

אם מנזר וסטמינסטר פחות מעניין אתכם ואתם מחפשים מידע על אטרקציות בלונדון תוכלו למצוא באתר מידע על אטרקציות כמו לונדון איי וגם על מוזיאון מאדאם טוסו לונדון ואם בא לכם דווקא משהו קצת מפחיד אז הצינוק של לונדון יכול להתאים לכם. אם הגעתם אל לונדון עם ילדים תוכלו לקבל מידע על כרטיסים להארי פוטר בלונדון וגם על שרק לונדון ומגוון אטרקציות לילדים בלונדון שיעשו לכם את הטיול.