סגרדה פמיליה כרטיסים

סגרדה פמיליה כרטיסים או כרטיסים לסגרדה פמיליה הם חובה לכל מי שמגיע אל ברצלונה ספרד ולמעשה זה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בברצלונה. ברגע שאתם בפנים, תתכוננו להיות מאותגרים על ידי היוצר הגדול גאודי. כל מי שהגיע בעבר אל ברצלונה וראה יצירות של גאודי יודע שלפני שמגיעים אל סגרדה פמיליה כרטיסים מראש זה פשוט חובה כי זו אטרקציה פופולרית מאוד בברצלונה ספרד והתורים אל הקופות שלה ארוכים מאוד בדרך כלל ויש תקופות כמו בקיץ, בחגים לועזיים ובסופי שבוע, אפילו בחורף שצריך להזמין כרטיסים מספר ימים מראש, אחרת לא תוכלו להיכנס ותישארו בחוץ מבלי לחזות באחד מהפלאים שחולל האדריכל המוכשר גאודי.

סגרדה פמיליה כרטיסים נמכרים בקלות דרך האינטרנט עם מחיר של החל מ-17 יורו לכרטיס מבוגר מגיל 30 ומעלה, לגילאי 11-29 מחיר כרטיס החל מ-15 יורו, ילדים עד גיל 10 כולל חינם. מחיר כרטיס כולל עליה למגדל החל מ-30 יורו, כרטיס משודרג כולל עליה למגדל וסיור מודרך בן שעתיים באנגלית או ספרדית החל מ-55 יורו. איך מזמינים? מסמנים תאריך ושעה מבוקשים, מספר כרטיסים וסוג ומבצעים הזמנה. לאחר התשלום תקבלו את הכרטיסים למייל ולסלולרי שציינתם בהזמנה ותוכלו להציג אותה בכניסה באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם ולעקוף את התור בקלות. העלות של כרטיס ללא תור מיועדת למימון העבודה שעדיין דרושה כדי לסיים את סגרדה פמיליה, מה שהופך אתכם, המבקרים הצנועים, לשותפים ביצירת המופת של אנטוני גאודי.

שעות פתיחה של המקום הן ראשון עד שבת 09:00-18:00. מומלץ להגיע מוקדם בבוקר או אחר הצהריים עם כרטיסים לסגרה פמיליה שהזמנתם מראש. סגרדה פמיליה מהווה את אחת האטרקציות התיירותיות החשובות ביותר של ברצלונה, יחד עם מבנים ואתרים נוספים בתכנונו של האדריכל גאודי כמו פארק גואל המפורסם. סגרדה פמיליה שנמצאת  בברצלונה ספרד זו כנסייה שתוכננה על ידי אמן והאדריכל הקטלאני אנטוני גאודי ובנייתה החלה בשנת 1883. 

אם אתם רוצים לדעת יותר על המבנה ועל גאודי בחרו באפשרות מדריך השמע של סגרדה פמיליה, הצטרפו לקבוצת סיור מודרך באנגלית, או פנו למוזיאון שבאתר, המצויד בתערוכות אינטראקטיביות. סגרדה פמיליה כרטיסים זו פשוט חובה לכל מי שמעריך אומנות ועיצוב או לכל מי שרוצה לאתגר את המוח. יצירות נוספות של גאודי תוכלו לראות באטרקציות נוספות כמו פארק גואל ברצלונה המפורסם או קאזה באליו ובכלל יש לא מעט אטרקציות בברצלונה שהן יצירות של גאודי כמו קאזה מילה ברצלונה שזהו המבנה האחרון שהוא תכנן.

היכנסו לרכישת כרטיסים ועיקפו את התור הארוך לקופות!

סגרדה פמיליה כרטיסים
סגרדה פמיליה כרטיסים