קאזה מילה ברצלונה

קאזה מילה המכונה גם לה פדררה, הוא בית מגורים באזור אישמפלה בברצלונה שבספרד. בית ייחודי זה, נבנה על ידי האדריכל אנטוני גאודי בסגנון המודרניסטה בין השנים 1906-1910. הבית שממוקם בשדרות גראסיה 92 הוקם עבור פרה מילה אי קאמפס שעל שמו הוא קרוי. גאודי תכנן את קאזה מילה עבור איש העסקים העשיר פרה מילה ואשתו. זהו בניין המגורים האחרון של האדריכל בברצלונה. עבור חובבי גאודי זה ביקור חובה ממש כמו קאזה באליו של גאודי, כי זה הבניין היחיד בעיר המציע סקירה מקיפה של הגאון האדריכלי גאודי. המבנה הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1984.

המבנה בן חמשת הקומות של קאזה מילה כולל מוזיאון, רפרודוקציה של דירה בתחילת המאה ה-20 (אל פיס דה לה פדררה), תערוכה של עבודתו של גאודי בעליית הגג, ומרפסת הגג הגדולה, עם סירי הארובה המפורסמים שלה שנראים כמו כלי שחמט סוריאליסטיים. אף על פי שהבניין נקרא על שם המשפחה שהזמינה אותו, הוא ידוע בשם לה פדרה (המחצבה) בגלל הדמיון שלו למחצבה אופנקאסט. כמו כורה, אתה חופשי להיכנס פנימה ולחפור לתוך החיים והעבודה של הבן האהוב על ברצלונה. גאודי הקים את המבנה בסגנונו האופייני, תוך שימוש בקווים גאומטריים פשוטים, והמאפיין העיקרי של הבית הוא שאין בו קווים ישרים.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

המבנה המתעקל מזכיר גלי ים או דיונת חול, והוא נישא לגובה שש קומות ומקיף שתי חצרות פנימיות, הראשונה עגולה והשנייה אליפטית. עליית הגג של המבנה משמשת כמוזיאון לתולדות הסגנון האדריכלי של גאודי, וגם אזור האחסון פתוח לקהל הרחב. יתר קומות המבנה משמשות למגורים. קאזה מילה העניק השראה למבנים נוספים שתוכננו במאה ה-20, ובהם מגדל איינשטיין. שחזור של הדירה המקורי של מילה מראה לך איך התושבים המקוריים חיו ביצירת מופת מוזרה זו. מרפסת הגג כוללת סירות ארובות אייקוניות ונופים מדהימים של ברצלונה. עליית הגג של גאודי מציעה סקירה מקיפה של העבודה של גאודי באמצעות מודלים, קול, ויזואליות ועוד.

קאזה מילה כרטיסים מחיר

מחיר כרטיסים אל קאזה מילה ברצלונה החל מ-22 יורו, ילדים בגילאי 7-12 החל מ-11 יורו, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-16.5 יורו. מומלץ להזמין כרטיסים מספר ימים מראש כי המקום פופולרי מאוד והכרטיסים אוזלים מהר, גם בחורף למספר ימים קדימה. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם ולהיכנס בקלות.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה פעילות של המקום: ראשון-שבת 09:00-18:30. מומלץ להגיע קצת לפני המועד שהזמנתם עם כרטיסים שהזמנתם מראש.

קאזה מילה ברצלונה

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לקאזה מילה דרך האתר:

  1. אתרים אחרים אמרו לה שהמקום נסגר אבל הצלחנו לקנות כרטיסים דרך טיקטס ולא היו לנו בעיות כשהגענו. מקום נפלא לבקר בו!
  2. גישה ישירה למקום עם המתנה קצרה בלבד עבור מדריך השמע, בהחלט שווה הזמנה מראש כדי לדלג על התור הארוך.
  3. הגג המתגלגל עם ארובות מפלצת וארובות דמויי זר, הן יפות והן פונקציונליות, מראה את הגאווניות והמקוריות של גאודי. התערוכות בעליית הגג היו מצוינות. היה פשוט מבריק ואני ממש ממליץ.
  4. הכניסה הייתה חלקה מאוד והתערוכה הוסברה היטב עם המדריך הקולי שקיבלתי. ממליץ לקנות כרטיסים מראש כדי שלא תישארו בחוץ.
  5. קל, מהיר להזמין כרטיסים. הכניסה המהירה הייתה מצוינת. המבנה הוא באמת מדהים! כל כך יפה, מרתק, מעורר השראה!
  6. הבית היה מדהים. כל כך הרבה מה לראות והעיצוב יפה ומרתק. המדריך אודיו היה נהדר ויעיל ונוח להסתובב איתו.
  7. בהחלט ממליץ לבקר במקום עם כרטיס דלג על התור. זוהי דרך מצוינת להימנע מתור ולבלות קצת יותר זמן באחת מיצירות המופת של גאודי.