מוזיאון השוקולד בברצלונה

מוזיאון השוקולד בברצלונה Museu de la Xocolata de Barcelona עוסק במה שרובנו אוהב מאוד והוא בהחלט חובה לכל מי שאוהב שוקולד. המשימה של מוזיאון שוקולד היא להפיץ את הידע של ההיסטוריה של מוצר נפלא זה, כדי לשמור על הערכים המסורתיים של ממתקים קטלאניים בחיים. שליחות מכובדת, אתם לא חושבים? האנשים שמנהלים את המוזיאון הזה יודעים על מה הם מדברים: זה יוזמה של הגילדה המתוקה של ברצלונה.

מוזיאון השוקולד בברצלונה יבהיר לכם ששוקולד שיחק תפקיד מפתח במרקם החברתי והכלכלי של ברצלונה. הבירה הקטלאנית הייתה פעם נמל המוצא לחלוקת הקקאו שהיה הבסיס לכל קונדיטוריה. כאן במוזיאון השוקולד תוכלו ללמוד כל מה שאתם יכולים וחולמים על שוקולד כולל דברים חשובים מבחינה היסטורית. הדבר הכי חשוב הוא שאתם יכולים גם לטעום שוקולד במוזיאון. המוזיאון ממוקם במנזר סנט אגוסטי לשעבר, מוזיאון השוקולד בברצלונה מראה לך בדרך טעימה את כל הדברים שחשובים ומעניינים בשוקולד ואתה לומד על הערך התזונתי ועל הסגולות הרפואיות שלו. כן, זה נכון – שוקולד הוא טוב בשבילך וזה רשמי. למעשה, במאה ה-18, אנשי צבא בורבון ואקדמיות צבאיות קיבלו את זה כמחווה יומית לארוחת הבוקר שלהם.

מוזיאון השוקולד בברצלונה יגביר את התיאבון שלכם לשוקולד , גם כי תקבלו שוקולד בכניסה שיכניס אתכם לאווירה. אחת האטרקציות הגדולות כאן היא המבנים הרבים שעשויים משוקולד או ממרציפן, של אטרקציות בברצלונה ואתרים מרכזיים וגם דמויות מוכרות כמו מסי, בוב ספוג, הדרדסים ועוד. יש במקום סדנאות שוקולד, סרטים עם הסברים על תהליך יצור השוקולד וגם חנות מזכרות מתוקה. אחרי הביקור המתוק במוזיאון אל תשכחו להגיע לבית הקפה שבאתר כדי לקנות שוקו חם, וגם להצטייד בחומר הטוב ביותר שאפשר.

מוזיאון השוקולד בברצלונה מחיר

מחיר כניסה אל מוזיאון השוקולד בברצלונה הוא זול יחסית ועולה החל מ-6 יורו, ילדים, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-5 יורו. המחיר כולל חטיף שוקולד שתקבלו בכניסה. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש ולעקוף את התורים כי המוזיאון פופולרי מאוד ויש לא מעט תורים בקופות שלו במיוחד בסופי שבוע, בקיץ ובחגים לועזיים.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש במחיר מיוחד!

שעות פתיחה או פעילות ימים שני-שבת 10:00-19:00, ראשון 10:00-15:00. מבחינת הגעה מומלץ להגיע בצהריים בין השעות 12:00-14:00, משך זמן הביקור הוא בערך שעה.

כתובת המוזיאון: 36,Carrer del Comerç, 08003, Barcelona

מוזיאון השוקולד בברצלונה
מוזיאון השוקולד בברצלונה

מוזיאון השוקולד בברצלונה הוא אטרקציה נחמדה ויחסית זולה לכל המשפחה ואנחנו בהחלט ממליצים להעביר שעה מתוקה בכיף במוזיאון הכי מתוק בברצלונה ספרד.