מוזיאון השעווה ברצלונה

מוזיאון השעווה ברצלונה ספרד הוא מוזיאון לכל המשפחה שמתאים גם לילדים וגם למתבגרים, צעירים ומבוגרים והוא מציג בובות שעווה בגודל טבעי של מפורסמים מתחומים שונים כמו בידור, ספורט, פוליטיקה, תרבות, אמנות, ילדים ועוד. המוזיאון הוא בסגנון מוזיאון מאדאם טוסו לונדון או הסניף ההולנדי מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם והוא פופולרי מאוד ואהוב על כל הגילאים כי כל אחד יכול למצוא במוזיאון דמות שהוא אוהב או יכול להזדהות איתה וכמובן לעשות איתה סלפי.

היכנסו לרכישת כרטיסים במחיר מיוחד!

מוזיאון השעווה ברצלונה הוא אחד ממוזיאונים השעווה הגדולים ביותר והעשירים ביותר בדמויות. מערות, שוד בנק, כיפה אדומה, סלבדור דאלי ועוד המון דמויות. אתה לא יודע מה נמצא מעבר לפינה הבאה של מוזיאון השעווה ברצלונה וזה כולל פינות אפלות. עם 360 עבודות שעווה ומראה אל מאחורי הקלעים ההיסטוריים (זוגות מפורסמים כמו אנטוניוס וקליאופטרה, כמו גם ג'ון לנון ויוקו אונו), מוזיאון השעווה ברצלונה מכסה המון דמויות מתקופות שונות בהיסטוריה. ביקור במוזיאון השעווה המוזר בברצלונה הוא משהו שאתם וחבריכם בהחלט תדברו עליו אחר כך. המוזיאון לא נמנה על אטרקציות בברצלונה שהן בגדר חובה אבל עדיין שווה להגיע אליו וגם הוא יחסית לא יקר. 

מוזיאון השעווה ברצלונה פתח לראשונה את הדלתות בשנת 1973. הוא לא עודכן יותר מדי מאז, אבל זה רק מוסיף לקסם והרעש שלו. תוכלו לראות אנשי מערות, אנשי חלל, שוד בנק ורציחות באטרקציה הקטנה האקלקטית הזאת וגם לא מעט דמויות היסטוריות. יש דמויות מן ההיסטוריה של קטלוניה, כך תרגישו שאתם מקבלים מידע מעשיר על ההיסטוריה של ברצלונה. תוכלו לראות גם דמויות ממלחמת הכוכבים ואת אי טי. כשתסיימו עם המוזיאון, בקרו בבית הקפה Bosc de les Fades, ותיהנו מאווירה של יער מקסים וספוט מלא של גמדים, פיות ואורות מנצנצים. חוויה נהדרת לילדים ולכל המשפחה.

מוזיאון השעווה ברצלונה מחיר כניסה כרטיסים

מחיר כניסה אל מוזיאון השעווה ברצלונה החל מ-15 יורו, ילדים בגילאי 5-11 החל מ-9 יורו בלבד. השכרת מדריך קולי החל מ-3.5 יורו. ילדים עד גיל 4 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים למוזיאון השעווה בברצלונה מראש כדי לעקוף את התורים הארוכים הקופות, במיוחד בקיץ, בחגים הלועזיים וסופי שבוע. לאחר רכישת כרטיסים אונליין תקבלו אתם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם ולהיכנס בקלות אחרי שעקפתם את תור.

היכנסו לרכישת כרטיסים במחיר מיוחד!

שעות פתיחה של המוזיאון משתנות בהתאם לעונה. ביולי אוגוסט בימים ראשון עד שבת שעות הפעילות הן 10:00-22:00, בשאר השנה בימים שני עד שישי 10:00-13:30 ואחר הצהריים בין השעות 16:00-19:30, ימי שבת, ראשון וחגים לועזיים בין השעות 11:00-14:00 ואחר הצהריים בין השעות 16:30-20:30. משך הביקור במוזיאון הוא שעה עד שעה וחצי. הגעה מומלצת מוקדם ככל האפשר או אחר הצהריים עם כרטיסים שהזמנתם מראש ולא לבזבז זמן על עמידה בתור לקופות.

מיקום המוזיאון: 7,Passatge de la Banca, 08002, Barcelona

מוזיאון השעווה ברצלונה
מוזיאון השעווה ברצלונה

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים למוזיאון השעווה בברצלונה דרך האתר:

  1.  מקום נחמד מאוד, אולי לפעמים חשוך מדי בכמה מקומות בפנים אבל זה באמת נחמד לראות, אני מאוד ממליץ לבקר במוזיאון, במיוחד בבוקר, כאשר הוא פחות צפוף, דמויות נראות מציאותיות. ממליץ להזמין כרטיסים מראש ולחסוך זמן.
  2. מקום מאוד נחמד, גם אם לא כולם באותה רמה. אתם עוברים בחדרים השונים, עולים ויורדים במדרגות ועוברים על שבילים במדרגות. לא מאוד נוח אבל מאוד אופייני. מומלץ עבור אלה ללא בעיות הליכה.
  3. מגניב מאוד אבל צריך לתת להיות קרובים יותר לדמויות. הם בסבך ולפעמים אתה לא יכול לראות את כל הפרטים.
  4. מוזיאון השעווה הוא מגניב מאוד, אין בו שום רגע משעמם. מומלץ מאוד. היו תורים גדולים בקופות ומזל שהזמנו כרטיסים מראש.