שער הניצחון בפריז

שער הניצחון בפריז הממוקם בכיכר שארל דה גול שבפריז הוא אחד מסמליה הבולטים של עיר האורות ושל צרפת והוא בהחלט אתר חובה לכל מי שמגיע לפריז ורוצה לחוות אותה בצורה הכי טובה דרך האתרים המרכזיים שלה. הוא נבנה בתקופתו ובפקודתו של נפוליאון, שמינה את האדריכל ז'אן שלגרן לבניית השער ותכנונו. הבנייה החלה בשנת 1806 ונסתיימה רק שלושים שנה מאוחר יותר. גובהו של שער הניצחון בפריז הוא כ-50 מטר, ורוחבו כ-45 מטר. השער ממוקם בסופו של השאנז אליזה, הרחוב המרכזי בפריז שיש בו לא מעט חנויות וניתן לעשות בו קניות של מותגים רבים.

הנוף מן הרציף על הקשת שווה את הטיול. ,תוכלו לראות את כל תריסר השדרות הפריזאיות המשתקפות ממנה אל עיר האורות. פריז היא אחד המקומות המרתקים ביותר באירופה ואתם יכולים להיות במרכזה. בהשראת הקשתות הגדולות של רומא העתיקה, הזמין נפוליאון את שער הניצחון זמן קצר לאחר ניצחונו באוסטרליץ. למרבה הצער, הוא מעולם לא חי לראות את השלמתו, אבל זה מה שקורה כשאתה מתכנן משהו כל כך משוכלל: פסלי תבליט בבסיס כל אחד מארבעת עמודי התווך, חיילים מעוטרים סביב החלק העליון, בתוספת שמות של 128 קרבות ו-558 גנרלים. זה לקח שלושים שנה, אבל זה היה שווה את זה ואתם יכולים להנות ממה שפספס נפוליאון. לפסלי השער תרמו טובי פסלי צרפת וביניהם ניתן למצוא את ז'אן פייר קורטו, פרנסואה רוד, אנטואן אטה, פיליפ ג'וזף אנרי למייר.

בבסיס הקשת של שער הניצחון בפריז צרפת, הקבר של החייל האלמוני עם מחווה ל-1.3 מיליון חיילים צרפתים שמתו במלחמת העולם הראשונה. לחייל האלמוני ניתנה קבורה בשנת 1921, מתחת ללהבה הנצחית. בשעה 6:30 כל ערב, הלהבה נדלקת. יש גם תערוכה המסבירה את החשיבות הסמלית של האנדרטה הזאת. תוכלו לראות את זה למעלה. תוכלו לעמוד על הגשר בן 284 המדרגות ולהשקיף על פריז מלמעלה ולראות את כל היופי שלה ובעיקר לראות בלילה את כל האורות. העלייה אל השער מתבצעת בתוך רגל אחת של השער, והירידה דרך הרגל השנייה. הגישה אל שער הניצחון היא דרך מנהרה תת קרקעית באזור סואן מאוד וצריך לשים לה ולהיזהר מהתנועה. כדי לגשת אל שער הניצחון בפריז עליכם להשתמש במסלול הרכבת התחתית משדרת השאנז אליזה או בשכונת גרנדה ארמה

שער הניצחון בפריז כרטיסים מחיר

שער הניצחון בפריז הוא אטרקציה שהכרטיסים אליה נמכרים מהר ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי שלא תצטרכו לעמוד בתור ארוך לקופות או במקרה הגרוע יותר, להישאר בחוץ. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציג אותם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם ולא תצטרכו להדפיס אותם. מחיר כניסה אל השער החל מ-12 יורו, ילדים מתחת לגיל 18 חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש ועקפו את התור!

שעות פתיחה של השער: שבת עד חמישי בין השעות 10:00-22:30, שישי בין השעות 15:00-22:30. מומלץ להגיע מוקדם ועם כרטיסים שהזמנתם מראש.

תוכלו לדלג על התור לקופות הכרטיסים במסלול מיוחד למזמיני כרטיסים מראש וללכת ישר למדרגות, הממוקם בצד הימני של משרד הכרטיסים. לאחר המחסום הביטחוני, הציגו את כרטיס הטלפון החכם כדי לסרוק אותו. הכניסה האחרונה לשער הניצחון היא 45 דקות לפני שעת הסגירה.

מיקום הכניסה: Place Charles de Gaulle, 75008, Paris

שער הניצחון בפריז בלילה

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים אל שער הניצחון בפריז דרך האתר:

 1. מבחינת אטרקציות בפריז זו אטרקציה חובה. הנוף בלילה היה פשוט מדהים ואח"כ קפצנו לשתות קפה בשאנז אליזה.
 2. מקום טוב באמת לבקר בו, גישה קלה מהמטרו, לעלות אל הגג רק אם אתם מרגישים שאתם מסוגלים לעלות כל כך הרבה מדרגות. הנוף הנשקף מהגג הוא בהחלט מדהים, שווה ביקור.
 3. דרך האתר הייתי מסוגל לקנות כרטיסים כדי לדלג על התור במחיר של כרטיסים רגילים, זה היה מאוד מועיל כי היה תור ארוך מאוד על שער הניצחון לפני השקיעה. נהניתי מהחוויה ומקווה לחזור לפה שוב בעתיד.
 4. פריז היא עיר מרשימה, עם הרבה דברים מדהימים, עם זאת, התורים ארוכים מאוד. הזמן נחסך על ידי קניית כרטיסים באתר וזה שווה את ההשקעה. שער הניצחון בפריז זה מקום שאתה לא צריך לפספס אם אתה בפריז.
 5. הדרך הטובה ביותר להגיע היא להזמין כרטיסים מראש! התור בקופות היה מטורף ולמזלי קניתי מראש כרטיסים ונכנסתי בקלות מבלי לחכות.
 6. קניית הכרטיסים מראש חוסכת לנו מעל שעות לחכות בתור. בהחלט ממליץ לכל מי שמגיע לפריז.
 7. זו היתה הדרך המושלמת להתחיל את היום. הצלחנו לעקוף את התורים לקופות הכרטיסים ולהתחיל את הטיפוס שלנו למעלה.
 8. חובה לראות כשאתם בפריז. הלכנו מוקדם בערב ונהננו מהמראות מלמעלה. ברגע שהחשיך האורות מגדל אייפל היו מדהימים. ובכן שווה את הטיפוס!
 9. הגענו אל שער הניצחון וראינו שהתור לקופות הכרטיסים ארוך למדי. נכנסתי לתוך האתר וקניתי את הכרטיסים שלנו ובתוך פחות מ-5 דקות ואנחנו הלכנו ישר לתוך הקשת אל המדרגות לטפס על המדרגות למעלה! סופר קל ומהיר.
 10. אתר קל לשימוש. הזמנו את הכרטיסים בלי בעיה ועקפנו את התור לקופות. בנוף בלילה פשוט מדהים מלמעלה ושווה את המאמץ והכסף.
 11. נהדר למרות שאני מפחדת מגבהים. המדרגות הן כולן בפנים ויש הפסקות ואזורים לעצור ולצפות כגון בניית המבנה ואת ההיסטוריה ואת מדי המלחמה השונים. אני פוחדת מגבהים, אבל הלכתי לפסגה ואהבתי את הנוף. ממליצה לכל מי שמגיע אל פריז.
 12. נוף מדהים מגג שער הניצחון בפריז. קחו בחשבון שיש מדרגות רבות לטפס לגג, אבל זה שווה את זה.
 13. חובה לראות בפריז. הלכנו בלילה, אין הרבה אנשים, אוויר לילה קריר ונופים מרהיביםנהדר, אל תשכחו לאכול גלידה מעולה כשאתם בשאנז אליזה. 
שער הניצחון בפריז
שער הניצחון בפריז