מוזיאון פיקאסו פריז

מוזיאון פיקאסו פריז הוא אחד מהמוזיאונים הפופולריים והמרשימים ביותר בפריז והוא כולל למעלה מ-5,000 יצירות אמנות של פאבלו פיקאסו ויצירות שהוא אסף, לרבות ציורים, רישומים, איורים, פסלים וכן תמונות על חיי האמן המפורסם. המוזיאון מוקדש לאחד האמנים הידועים ביותר של המאה ה-20, הוא מלא עד אפס מקום עם יצירות מופת מודרניות אייקוניות. אתם מוזמנים לראות את המורשת של גאון אמנותי.

פבלו פיקאסו הוא אחד הדמויות האייקוניות ביותר באמנות המאה ה-20. הצייר, הפסל והגרפיקאי הספרדי ידוע בטכניקות היצירתיות שלו ובסגנון האוונגרד הרב גוני. פיקאסו השתמש בחומרים בדרכים שמעולם לא היו בשימוש, אמנים מעוררי השראה שבאו בעקבותיו במשיחות המכחול שלו. סגנונו הייחודי נתן השראה לתנועות כגון עתידני ודדאיזם, ומוזיאון זה מציג את טווח ועומק עבודתו. הוא כולל גם תמונות שטרם נראו של האמן עצמו, וכן יצירות מהאוסף הפרטי של פיקאסו כולל יצירות של סזאן, דגה ומטיס. הציורים מוצגים בסדר כרונולוגי, תוך הצגת האירועים שאירעו בכל תקופה ותקופה בחייו של האומן, אירועים היסטוריים שאירעו באותה תקופה, והשפעתם על עבודתו של פיקאסו. ליצירות האמנות של פיקאסו נלווה מידע רב על התקופה ועל יחס התקופה ליצירות אמנות.

מוזיאון פיקאסו פריז שוכן במלון סאלה שהוא בניין המתואר כאחד הבתים המפוארים ביותר של המאה ה-17. הוא שופץ ונפתח מחדש באוקטובר 2014, עם שטח כפול של שטחי תצוגה ואזורי כניסה חדשים. אחרי השיפוץ המוזיאון התרחב משלושה חדרים עד ל-34. באותו אופן שבו פיקאסו התענג על מדיות ערבוב ויצירת סגנונות חדשים משיטות עבודה ישנות, האחוזה המפוארת הזו היא מסגרת מושלמת לחוות חלק מהציור המודרני והפורמלי ביותר בעולם. המבנה נבחר לשמש כמוזיאון המציג את יצירות פיקאסו לאחר תחרות שבה נבדק למה ישמש המבנה. מבחינת אטרקציות בפריז זו חוויה לכל חובב אמנות שמגיע לפריז וגם אנשים שהם לא חובבי אמנות יישארו פעורי פה מול יצירות האמנות במוזיאון.

מוזיאון פיקאסו פריז כרטיסים מחיר

מוזיאון פיקאסו פריז פופולרי מאוד ומושך אליו חובבי אמנות רבים ותורים ארוכים בקופות. לכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש ולדלג על התורים. תהליך ההזמנה הוא קל ופשוט ולאחר ההזמנה תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי שלכם ולהציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם ולהיכנס בקלות ובמהירות. מחיר כרטיס החל מ-12.5 יורו, ילדים עד גיל 18 חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה של המוזיאון: שבת וראשון 09:30-18:00, שלישי עד שישי 10:30-18:00, שני סגור.

כתובת: 5,Rue de Thorigny, 75003, Paris

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים אל מוזיאון פיקאסו פריז דרך האתר:

  1. תערוכה נהדרת. השלמה מושלמת לתערוכת פיקאסו הכחולה והוורודה במוזיאון ד'אורסיי. שפע של ציורים מפורסמים וסקירה של כל היבט יצירתי של הצייר, הפסל המדהים והגאון. ביקור מדהים ובלתי נשכח.
  2. המוזיאון ממוקם בבניין נפלא, והוא כולל יצירות מפורסמות של פיקאסו, וכמו כן את האוסף האישי שלו על האופן שבו פועלים הציורים שלו ושל אחרים.
  3. מוזיאון יפה. עמוס אבל לא באופן מוגזם. נהניתי מהדרך שבה היצירות היו מסודרות ומוצגות במוזיאון.
  4. תערוכה מסודרת שמציגה את עבודותיו וחייו פיקאסו, שאת עבודתו חשבתי שאני מכיר היטב אבל מתברר שלא ידעתי הרבה עד שהגעתי לפה.
  5. אנחנו תמיד נהנים ממוזיאון פיקאסו ונהנים מיום טיול באזור בכל פעם שאנחנו מגיעים לפריז.
  6. שירות באמת כדאי, אלא אם כן תורים הם הקטע שלך . חיכינו שנים שפיקאסו פאריס יפתח את הדלתות וההמתנה היתה ראויה לכל ביקור. תערוכה מקיפה של חייו של פיקאסו פועלת בצורה מדהימה וזו פשוט חובה להגיע לכאן.