פארק אסטריקס פריז

פארק אסטריקס הוא פארק שעשועים בצרפת שמבוסס על סדרת ספרי הקומיקס "אסטריקס" והוא פארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת אחרי יורודיסני פריז. פארק אסטריקס מארח קרוב לשני מיליון מבקרים בשנה, הוא פתוח בחודשים אפריל עד נובמבר וחוץ מפארק יש בו גם מלון. פארק אסטריקס הוא פארק ענק ותוכלו למצוא בו שישה אזורים עם נושאים שארוזים הרבה עם כיף, רכיבות, תלבושות תווים ועוד. נסיעה דרך הגאלים, האימפריה הרומית, יוון העתיקה, הוויקינגים, ומצרים ביום משפחתי מדהים בפארק שנמצא במרחק של 20 דקות נסיעה מפריז ומרחק דומה מפארק יורודיסני פריז שהוא כמובן הגדול בצרפת. יש משהו שגורם לכולם לצרוח בפארק אסטריקס, אם זה מאימה או משמחה.

פארק אסטריקס מלא חוויות לילדים ולמתבגרים ומחולק לאזורים שמתאימים לגילאים שונים לפי נושאים. ילדים קטנים יאהבו לחקור את היער ועוד 12 אטרקציות כיפיות, בעוד הילדים הגדולים, המתבגרים יעופו על מתקני אקסטרים מגניבים כולל רכבות הרים מטורפות שהן גולת הכותרת של אזור האקסטרים בפארק. יש בפארק גם תצוגות פעלולים, מופעי קסמים ועוד הרבה מופעים ופעילויות לכל המשפחה. הפארק הושק בשנת 1989 ובמהרה הפך לפארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת, עד לפתיחתו של יורודיסני בשנת 1992 שהפך את פארק אסטריקס לשני בגודלו בצרפת אבל עדיין לפארק ששווה להגיע אליו. בפארק הזה לא פגשו דמויות של דיסני אבל תמצאו את דמויותיהם של אסטריקרס וחבריו ותוכלו להצטלם איתן. למי שמגיע אל פריז עם ילדים ומתלבט בין פארק אסטריקס מול יורודיסני אנחנו ממליצים להגיע לשניהם כי לא כל יום מגיעים לצרפת.

תוכלו לרכוב על רכבת עץ בשם טונר דה זאוס, או גודוריקס שזה רכבת הרים מפלדה שמסתובבת בלופ, יש גם רכבת שדים עם אפקטים מיוחדים ואורך מסילה של 300 מטר וגם ספינינג מפלים גועש וסירת פיראטים אימתנית. אל תחמיצו טיסה על פגסוס אקספרס, רכבת הרים במהירות גבוהה עם טיפוס אנכי של 21 מטרים. יש אפילו בלט מים עם דולפינים ואריות ים. יש מתקני אקסטרים שמגיעים למהירות של עד 90 קמ"ש ומתקנים שמגיעים לגובה של עד 36 מטר. יש בפארק סה"כ 6 רכבות הרים בדרגות אקסטרים שונות ו-36 אטרקציות שונות שמחולקים לשישה אזורים שונים.

פארק אסטריקס כרטיסים מחיר

פארק אסטריקס הוא פארק שעשועים פופולרי מאוד והתורים אליו ארוכים. לכן בדיוק כמו במקרה של יורודיסני כרטיסים מראש זה חובה. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה לפארק. מחיר כרטיסים החל מ-51 יורו, ילדים בגילאי 3-11 החל מ-43 יורו, מתחת לגיל 3 חינם.

היכנסו לרכישה מוזלת לזמן מוגבל!

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה של הפארק הן ראשון עד שבת 10:00-18:00. מומלץ להגיע מוקדם מעט לפני הפתיחה ועם כרטיסים שהזמנתם מראש כדי להספיק כמה שיותר מתקנים, הופעות ופעילויות בפארק.

פארק אסטריקס
פארק אסטריקס צילום: אתר tiqets

ביקורות או המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים לפארק אסטריקס דרך האתר:

  1. זהו פארק שעשועים מעולה, מתוכנן היטב, יש הרבה מה לעשות לכל הגילאים כולל מופעים, עם זמינות טובה של מזון, כיבוד ועוד.
  2. הזמנתי כרטיסים ועברתי יום מושלם. פארק אסטריקס הוא פארק שעשועים מעולה, מתוכנן היטב עם מגוון רחב של מתקנים ופעילויות לכל הגילאים.
  3. ביקור מהנה בפארק השעשועים. יש המון מה לעשות כאן כולל רכבות הרים מגניבות וספינת פירטים.
  4. הפארק הוא מגניב מאוד. אני ממליץ לכם לבקר. זה שווה להגיע ולהעביר פה יום בכיף עם המשפחה.
  5. אידיאלי לילדים בכל הגילאים. מצב מצוין של האטרקציות והמתקנים באופן כללי. צוות ידידותי מאוד.
  6. אם חיפשתם אטרקציות בפריז לילדים אז הפארק יכול בהחלט להתאים לכם.
  7. זה אמנם לא יורודיסני פריז אבל זול יותר וצפוף פחות. הילדים היו בעננים.