קתדרלת נוטרדאם פריז

קתדרלת נוטרדאם פריז היא קתדרלה גותית בפריז, מקום מושבו של הארכיבישוף של עיר האורות. הקתדרלה נמצאת בליבה הגאוגרפי וההיסטורי של פריז, באי איל דה לה סיטה שבלב נהר הסן. הקתדרלה היא אתר סיפורו של ויקטור הוגו, המכונה הגיבן מנוטרדאם. יש יותר ממספיק אגדות סביב קתדרלת נוטרדאם והגיבן הוא רק אחד מהם. האתר של קתדרלת נוטרדאם, משמש כמקום פולחן זה למעלה מאלפיים שנה.

תוכלו לקבל ביקור מודרך באנגלית אל קתדרלת נוטרדאם היפה והמוכרת בפריז. לחקור פנימה והחוצה, לשמוע על האדריכלות הגותית עם המדריך המקצועי המהימן, ללמוד על ההיסטוריה, לשמוע את הסיפורים המרתקים והאגדות על המקום ועוד. לשמוע את האמת מאחורי הסיפורים ממקור ראשון עם מדריך מקצועי וגם לבחון את הקתדרלה הגדולה ביותר של העיר, מבפנים ומבחוץ ולהתפעל ממנה. לחוות הסתערות של ההיסטוריה באחד הניצחונות הארכיטקטוניים המרהיבים ביותר של פריז.

קתדרלת נוטרדאם פריז מזמינה אתכם לחקור את אתר המורשת העולמית של אונסק"ו שלקח כמעט שני מאות שלמות לבנות, החל בשנת 1163. הקתדרלה נבנתה תחילה בסגנון גותי מוקדם בעקבות בזיליקת סן דני והקתדרלות בסנס, בנואיון ובלאן באמצע המאה ה-12, במטרה להתעלות עליהן, אך בעקבות הדוגמה של קתדרלת שארטר, עברה שיפוצים בסגנון גותי גבוה. מלבד אדריכלות פנומנלית, קתדרלת נוטרדאם ידועה באוצרות האמנות שלה הכוללים פסלים, ציורים, חלונות ויטראז' ועוד. בחזית הקתדרלה יש שני מגדלי פעמונים ושלושה שערים. חזית הקתדרלה נחשבת ליצירת מופת של אדריכלות גותית בזכות הפרופורציות ההרמוניות שלה ותכנונה הגאומטרי, שהתבסס על עיגול ועל ריבוע, שתי צורות גאומטריות שהיו בעלות משמעות סמלית בתאולוגיה הנוצרית.

קתדרלת נוטרדאם כרטיסים מחיר

קתדרלת נוטרדאם פריז היא פופולרית מאוד ולכן מומלץ להגיע אליה עם כרטיסים שהזמנתם מראש אונליין. לאחר ההזמנה תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי ולעקוף את התור. מחיר כרטיס החל מ-15 יורו, ילדים בגילאי 10-17 החל מ-6 יורו, עד גיל 9 חינם. משך הביקור הוא בערך שעה. המחיר לא כולל כניסה למגדל. כרטיס לקתדרלה כולל כניסה אל המגדלים והדרכה של שעתיים עם מדריך באנגלית החל מ-45 יורו.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

היכנסו להזמנת כרטיסים כולל כניסה אל המגדלים והדרכה!

קתדרלת נוטרדאם פריז
קתדרלת נוטרדאם פריז

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים אל קתדרלת נוטרדאם פריז דרך האתר:

  1. אף שלא תכננו לצאת לסיור מודרך, שמחנו שהצטרפנו. זה היה מאוד מעניין וחינוכי. המדריך היה בעל ידע על הנושא והיה לו חוש הומור טוב.
  2. המדריך שלי היה בעל ידע, ידידותי מאוד ונחמד. אהבתי את הסיור! ממליץ לכל מי שמגיע אל פריז.
  3. טוב מאוד ואינפורמטיבי, המדריך שלנו דניאל, היה ידידותי מאוד מועיל גם כאשר הלכנו לאיבוד והופענו דקה לפני תחילת הסיור! ממליצים מאוד.
  4. המדריך דובר אנגלית היה ממש טוב, הביקור היה כל כך הרבה יותר מעניין. המדריך דיבר אנגלית טובה מאוד והיה בעל ידע רב על נוטרדאם ועל ההיסטוריה של צרפת. הסתכלנו על הכנסייה מבפנים ומבחוץ והיה ביקור טוב מאוד!
  5. אחרי לא מעט אטרקציות בפריז שהיינו בהם הגענו לכאן ולא התאכזבנו.
  6. סיור זה הוא עבור מישהו שמחפש סיור כללי של נוטרדאם. המדריך היה מאוד אדיב והיה כיף לשמוע אנקדוטות כדי לשמור על אנשים מכל הגילאים. אף על פי שלא יכלה לענות על שאלות ספציפיות שהיו לנו, היא ידעה את המידע הדרוש להפעלת הסיור. היו לנו את שלושת הילדים שלנו (בגילאים 13, 11 ו -6) וסיור זה היה מתאים מאוד.
  7. המדריך היה בעל ידע רב בהיסטוריה, במבנה ובאמנות. אישיות מופלאה, מלאת התלהבות ואדיבות לכל. אין אפשרות למצוא משהו כדי להגיד משהו לא טוב על המדריך שלנו. חמישה כוכבים! הגיע לו!