קרייזי הורס פריז

קרייזי הורס פריז הוא מועדון קברט פריזאי מפורסם שנודע בשל סוג המופעים שהוא מציג, של רקדניות עירומות, שעורכות את ההופעה על במה, וגם בשל הופעות הקסמים ושאר ההופעות השונות שמוצגות בין מופעי העירום במועדון הצרפתי. לה קרייזי הורס סלוּן מציג מופע חדש לגמרי בקברט בשם "מטורף לגמרי" Totally Crazy עם הכיוון האמנותי של אנדרה דיסנברג והכוונה של סטפן ג'ארני ("הקול", "ליל שבת"), זהו שילוב סקסי של מעשים חדשים וקלאסיים, עם תאורה נועזת וסטיילינג. כמו שפתון אדום בוהק על שפתיים קפוצות, לא ניתן לעמוד בפניו.

היכנסו להזמנת כרטיסים למופע!

עם "מטורף לגמרי", קרייזי הורס עשה את זה שוב, לקח את מופע הקברט המוכר והאהוב, והחדיר לו משהו חדש ומרענן לרגל חגיגות 65 שנה למועדון הקברט הנועז בפריז. המופע הנועז ארוז עם תשוקה, תעוזה, חושניות והומור. הוא מגיע אלינו תחת הכיוון האמנותי של אנדרה דיסנברג, מנהל קריאייטיב ראשי של קרייזי הורס פריז. הוא מנוהל על ידי סטפן ג'רני. באמצעות תאורה עדינה ומנה בריאה של נשיות וחדשנות, זהו לילה מיוחד במיוחד, שלא להזכיר את הלילה הסקסי בפריז, במיוחד אם תבחרו להוסיף שמפניה והפתעות נוספות ומעניינות לערב שלכם.

הרקדניות במועדון קרייזי הורס פריז נבחרות בכוונה כך שיהיה קשה להבחין ביניהן בעת הופעתן על הבמה, מבחינת גובה ומבחינת מידת וצורת החזה. נכון ל-2008, העסק מנוהל עדיין כעסק משפחתי, תחת בעלותם של שלושה מבניו של ברנרדה, שפתח את המועדון ב-1951 וניהל את המועדון במשך עשרות שנים. המועדון הפריזאי אירח בעבר אמניות מפורסמות שונות, שערכו מופעי עירום במספר הופעות מוגבל, בהן ניתן למנות את פמלה אנדרסון, דיטה פון טיז, כרמן אלקטרה, אריה קרסנדו מהפרדיסו גילרז, אריאל דומבסל ועוד.

קרייזי הורס פריז כרטיסים מחיר

קרייזי הורס פריז הוא מועדון מצליח מאוד ומבוקש ולכן ומלץ להזמין אל המופעים שלו כרטיסים מראש. מחיר כרטיסים למופע "מטורף לגמרי" החל מ-105 יורו. המופע מיועד לגילאי 16 ומעלה, מכירת אלכוהול במקום מגיל 18 ומעלה בלבד. המופע נערך מידי ערב בשתי הצגות.

כתובת: 12,Avenue George V, 75008, Paris

קרייזי הורס פריז
קרייזי הורס פריז

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים לקרייזי הורס דרך האתר:

  1. כיוון האמנות יפה, המקום יפה, הרקדנים יפים. אין מה לא לאהוב במופע. ממליץ בכיף!
  2. זה היה ממש מופע מדהים. חייבים לראות. בנות מדהימות, מוזיקה טובה, עבודה נהדרת עם אור!
  3. היססתי לקנות את הכרטיסים ולחשוב שזה יותר מלכודת תיירים. אני שמחה שעשיתי את זה בלילה האחרון שלי בפריז. זהו מופע מאוד כיף, משעשע, וסקסי. בנות מוכשרות ויפות והצוות מאוד נחמד וחייכני.
  4. המופע סקסי, אומנותי, ברמה גבוהה ויפה מאוד. עם שמפניה זה אפילו יותר כיף. מומלץ להגיע ולהנות מכל רגע.
  5. אחד המופעים הטובים ביותר שהייתי בהם ללא ספק. רמה בינלאומית.