אייס בר אמסטרדם

אייס בר אמסטרדם ice bar הוא הבר הכי מגניב שנתקלתם בו והוא לגמרי אטרקציה מיוחדת שכולה קרח. דמיינו לעצמכם בר שכולו עשוי מקרח ואתם מתחממים בו עם משקה אלכוהולי או משקה חם. הבר החם ביותר באמסטרדם הוא גם הקר ביותר, ממש מעבר לפינת רחוב רמברנדט המפורסם של אמסטרדם הולנד.

אייס בר אמסטרדם ice bar הוקם בהשראת וילם ברנץ שספינתו ננטשה באי קפוא והצוות שלה שרד בקור 9 חודשים. המארח שלכם וילם ברנץ יקבל אתכם אל עולמו כחוקר הולנדי דגול ביותר ויכניס אתכם לחוויית החיים על הספינה שלו. האם תוכלו להצליח לשרוד בקור קיצוני כל כך כאשר הספינה תקועה?

ברגע שתקבלו את קוקטייל קבלת הפנים שלכם בטרקלין, יובילו אתכם לחדר השני, אשר מקורר בצורה מושלמת לקור של מינוס 10 מעלות צלזיוס. הלסת שלכם תיפול אל הרצפה כאשר תראו לראשונה את הבר: הם השתמשו בלא פחות מ-60 טונות של קרח טבעי כדי לפסל אותו לתוך צורה של בר. הקירות, האמנות, הרהיטים, למעשה הכל, כולל הזכוכית שלכם, עשויים מקרח.

אתם תקבלו שני משקאות נוספים כדי לחמם את הקרביים שלכם, ברגע שאתם במעיל התרמי שלכם והכפפות. תוכלו לבחור מתוך בירות, שוטים או מיץ תפוזים ולספוג האוויר של המקום ואמנות התאורה שלו. לעולם לא תשתו במקום קריר יותר מזה. זה מקום נהדר להתחיל או לסיים לילה של חגיגה על רמברנדטפליין. כמובן שצריך להקפיד את לבוש חם במיוחד. מבחינת אטרקציות באמסטרדם אין ספק שזו הקפואה ביותר. אם אתם אוהבים לשתות אנחנו ממליצים לכם לקפוץ לביקור גם אל מוזיאון הייניקן אמסטרדם ששם תוכלו לשתות ולהנות בטמפרטורה סבירה.

אייס בר אמסטרדם מחיר כתובת שעות פתיחה

אייס בר אמסטרדם ice bar הוא בר פופולרי מאוד ומספר המבקרים בו מוגבל ל-25 בלבד למופע והכרטיסים נחטפים מהר. לכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש ולהבטיח את מקומכם בבר הכי קפוא באמסטרדם. לאחר רכישת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס כניסה כולל 3 משקאות חינם החל מ-20 יורו. הכניסה מגיל 18 ומעלה בלבד. אם הגעתם אל אמסטרדם עם ילדים תצטרכו להשאיר אותם במלון.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש והבטיחו את מקומכם!

שעות פתיחה של הבר: שישי ושבת 12:00-02:40, ראשון עד חמישי 12:30-10:00. השעות הפחות עמוסות הם מהפתיחה בצהריים עד שש בערב.

כתובת: 194-196,Amstel, 1017 AG, Amsterdam