הדולפינריום בהולנד

הדולפינריום בהולנד בהארדוויק הוא חוויה מיוחדת לכל המשפחה וחובה לכל מי שמגיע אל הולנד עם ילדים ורוצה להעביר כמה שעות של הנאה. תוכלו להנות משלל מופעים של יצורי מים מופלאים כמו דולפינים מאולפים, אריות ים וכולי יחד עם צוות הדולפינריום. המופעים מושקעים מאוד ונערכים בבמות שונות עם יציעי ישיבה גדולים במתחם הדולפינריום ויש גם יצורי ים במתחמים שונים במקום. זה יום שלם של חקירה, חינוך ומשחק שכל המשפחה תאהב, במיוחד זה יום הנאה לילדים קטנים ומתבגרים.

הדולפינריום בהולנד dolfinarium netherlands הוא הפארק הימי הגדול ביותר באירופה. עם הופעות חיות, מגרשי משחקים ואטרקציה חדשה של מים לשנת 2019 זה המקום הטוב ביותר להתקרב לאריות ים, דולפינים, כרישים, פרות ים, דגי נוי ועוד. הדולפינריום בהולנד מציע תשע הופעות חיות שנועדו כולם להציג יונקים ימיים מדהימים ולקחת אתכם אל העולם מתחת למים. לאחר מכן, תוכלו לבקר במעבדת הים הצפוני וללמוד כיצד לסייע למינים המאוימים על ידי דיג וזיהום. יש לכם גם אפשרות לחפש סרטנים, לובסטרים, כלניות ודגים מיוחדים. ואל תשכחו לקבל עבור הילדים שלכם דרכון מיוחד ארוז עם תמונות ומידע מעניין על בעלי החיים הימיים.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

הדולפינריום בהולנד נמצא באזור ימי בהארדוויק וניתן לטייל בו רגלית אחרי הביקור בדולפינריום ואם אתם מגיעים בקיץ תוכלו גם לבלות בחוף הקרוב ולהיכנס למים. תוכלו להעביר בדולפינריום כמעט יום שלם של כיף. אל תפספסו את בית הקפה שנמצא באקווריום הענק עם הכרישים, נחמד לשבת שם ולראות את כל יצורי הים מולכם. בשטח הדולפינריום יש חנות מזכרות וגם יש לכם אפשרות להיכנס לסיור אל מאחורי הקלעים של הדולפינים ולהיות איתם בתוך הבריכה תמורת תשלום של 80 יורו, סיור אל מאחורי הקלעים עם אריות עם יעלה לכם 40 יורו, תמונה עם דולפין 20 יורו ותמונה עם אריה ים 13 יורו. ישנן פעילויות נוספות בתשלום.

הדולפינריום בהולנד מחיר כרטיסים כתובת

הדולפינריום בהולנד מאוד פופולרי ומבוקש בעונה ולכן מומלץ לדלג על התורים בקופות ולהזמין כרטיסים מראש אונליין. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי. מחיר כרטיס החל מ-27 יורו למבוגר, ילדים בגילאי 3-11 החל מ-25 יורו, עד גיל שנתיים חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה של הדולפינריום: החל מ-16 בפברואר 2019 עד ל-27 באוקטובר 2019 בין השעות 10:00-17:00, ביולי אוגוסט פתוח עד 18:00. במרץ פתוח רק בימי שבת וראשון. המופעים מתחילים רבע שעה לאחר הפתיחה. הימים והשעות עשויים להשתנות. יש חניה גדולה בתשלום בסמוך לדולפינריום במרחק הליכה קצר. מומלץ להגיע מוקדם בבוקר עם כרטיסים מוכנים מראש כדי להנות מכמה שיותר מופעים וגם להספיק אחר כך להנות מהים.

כתובת: Strandboulevard Oost 1, 3841 AB, Harderwijk