פארק מים בברצלונה

פארק מים בברצלונה Illa Fantasia Waterpark הוא הנאה לילדים ולכל משפחה שמגיעה אל ברצלונה בקיץ או באביב. כשמגיעים אל ברצלונה עם ילדים בקיץ צריך גם לדאוג להם לפעילויות או אטרקציות בברצלונה והסביבה ומה יותר טוב לילדים מאשר פארק מים בברצלונה במזג אוויר חם? ברצלונה היא אחת מהערים התוססות ביותר באירופה אבל גם אחת העמוסות ויציאה ממנה אל פארק מים זה הדבר הכי מעניין שאתם יכולים לעשות כמשפחה עם הילדים. הפארק נמצא במרחק של חצי שעה בערך מברצלונה ושווה לקפוץ אליו עם הילדים.

מנצחים את החום בברצלונה ומעניקים לילדים פינוק פארק מים בברצלונה Illa Fantasia Waterpark, פארק מים ידידותי למשפחה ממש מחוץ לעיר!. יש בו 3 בריכות ענק, 22 אטרקציות מים כולל מגלשות מים בדרגות שונות, אזור של ילדים קטנים, מקומות לפיקניק והכי חשוב: זה פארק מים מגניב ואפשר להעביר בו בכיף יום שלם. קחו את הקטנים לפארק הילדים, בדקו את התנופה שלכם למבחן בקורס המיני גולף, או עלו על ספינת הפיראטים של הפארק. פארק מים בברצלונה Illa Fantasia Waterpark נותן לכם מגוון פעילויות רטובות בכרטיס אחד ואם התעייפתם אז יש המון פינות מוצלות למנוחה, רחוק מהחום של ברצלונה. מומלץ להביא אתכם לפארק אמצעי הגנה מהשמש, מגבות, כובעים, כריכים, פירות, חטיפים לילדים והרבה מים. את הגלידות והארטיקים תוכלו לקנות בפארק במגוון המסעדות והמזנונים שמוכרים גם מזון ומשקאות.

פארק מים בברצלונה מחיר כרטיסים

פארק מים בברצלונה הוא מקום פופולרי מאוד בתקופת הקיץ והתורים אליו ארוכים מאוד, לכן מומלץ להזמין כרטיסים לפארק מים בברצלונה מראש ולחסוך את העמידה הארוכה והמתישה בתורים לקופות בחום של הקיץ. ייתכנו ימי שיא בקיץ שהפארק יהיה מלא ולא תהיה מכירת כרטיסים במקום. לאחר הזמנת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי בלי צורך להדפיסם. מחיר כניסה לפארק החל מ-28 יורו. ניתן לשכור לוקרים בתשלום בפארק.

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

כתובת: Finca Mas Brassó, s/n, 08339, Barcelona

איך מגיעים לפארק? ניתן להגיע לפארק באמצעות אוטובוס חינם מברצלונה. פרטים על האוטובוס מופיעים על הכרטיס. תוכלו להגיע גם באמצעות קו רכבת R מברצלונה (Plaça Catalunya, קריש, סנטס או Arc de Triomf). לרדת ב-Premia de Mar וללכת לכניסה של תחנת הרכבת שבו תוכלו למצוא את האוטובוסים חינם אשר ייקח אתכם ישירות לפארק המים.

פארק מים בברצלונה
פארק מים בברצלונה - צילום: illafantasia.com