גני קוקנהוף הולנד

גני קוקנהוף הולנד 2019 הם גנים מרהיבים ביופיים שידועים גם בשם "הגינה של אירופה" והיא גינת הפרחים הגדולה ביותר בעולם כבר למעלה מ-50 שנה ונשתלים בה מדי שנה 7 מיליון פקעות פרחים, בעיקר של צבעונים עם למעלה מ-800 סוגים, המתפרסים על שטח עצום של 320,000 מטרים רבועים. אל תחמיצו את ההזדמנות לחגוג עם העיניים את אחד המראות הצבעוניים ביותר בעולם בשילוב פסיפסים ותצוגות מיוחדות. גני קוקנהוף הולנד מציגים לא רק פרחים ותוכלו למצוא שם מספר אטרקציות תיירותיות הקשורות להולנד כמו טחנת רוח שניתן לטפס עליה ולהשקיף על האזור, וכן חנויות לממכר נעלי עץ כמיטב המסורת ההולנדית.

הצבעוני נחשב בהולנד כמו הטאג' מהאל בהודו, או מגדל אייפל בצרפת והא לגמרי סמל של המדינה, אבל אתם לא יכולים להגיע אל גני קוקנהוף הולנד כל השנה, אלא אפשר לראות הצבעונים רק באביב 2019 למשך 8 שבועות. גני קוקנהוף הולנד הם בהחלו תאווה לעיניים ותוכלו לחזות בהמון ביתנים צבעוניים ושבילי פרחים שנראים כמו מרבד קסמים עם פרחים מרהיבים. בנוסף יש גם אגם ברבורים גדול וניתן להגיע ממש קרוב אליהם. הפארק מכיל גם מוזיאון לתולדות פרח הצבעוני. אם אתם מגיעים אל הולנד עם ילדים אז בהחלט כדאי להגיע איתם כי פרט ליופי המדהים של הפרחים תוכלו למצוא כאן גן שעשועים גדול לילדים וגם פינות ליטוף והאכלה של חיות כמו חזירים, עיזים וכבשים וכמובן את הברבורים שהזכרנו קודם. אפשר לעשות פיקניק בגנים. מי שנמצא באמסטרדם, רוטרדם או האג יכול לצאת מהשגרה העירונית עמוסה ולהגיע אל גני קוקנהוף הולנד באמצעות הסעה מיוחדת שמגיעה עד לגנים המרהיבים ביותר בעולם.

גני קוקנהוף כרטיסים מחיר

גני קוקנהוף פתוחים רק 8 שבועות בשנה והביקוש אליהם גדול. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כי לרוב התורים בקופות ארוכים ועמוסים ויכול להיווצר מצב שלא יישארו כרטיסים ליום שתרצו להגיע בו. לאחר שתזמינו כרטיסים מראש תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציג את הכרטיסים בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-18 יורו, ילדים בגילאי 4-17 החל מ-8 יורו, ילדים עד גיל 3 חינם. אם אתם מגיעים עם רכב החניה היא בתשלום מראש של 6 יורו.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

למי שלא מגיע עם רכב ניתן לקנות כרטיסים שמשלבים נסיעה מאמסטרדם וכניסה לגנים במחיר של החל מ-39 יורו, ילדים בגילאי 4-13 החל מ-19.5 יורו, עד גיל 3 חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים כולל נסיעה מאמסטרדם!

ימי פתיחה כולל שעות פתיחה של הגנים: גני קוקנהוף פתוחים בשנת 2019 בין התאריכים 21.3-19.5 שזה אומר שהוא גם בפסח כולל חול המועד, אז מי שמגיע בפסח 2019 צריך לקחת את זה בחשבון. בתאריכים הללו הפארק פתוח בין השעות 08:00-19:30 ומומלץ להגיע בשעות הפחות עמוסות שהן 08:00-12:00 עם כרטיסים שהזמנתם מראש כדי לא לבזבז זמן על תורים ארוכים בקופות.

כתובת: Stationsweg 166A, 2161 AM, Lisse

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים לגני קוקנהוף אונליין מראש:

  1.  פארק טוב, עדיף לא לבקר שם באמצע מאי, עדיף ללכת מוקדם, כאשר כל פרחים הם טריים ולא מתחילים לנבול.
  2.  זה היה ממש יפה כי לא ביקרתי בגנים לפני אבל אני בהחלט אחזור לשם. אני ממליץ על זה לכולם ומקווה לחזור לפה שוב.
  3. אופציה נהדרת שכן אנו יכולים לבחור את התחבורה הציבורית בעצמנו ולהחליט מתי לעזוב. הפארק עצמו מדהים ונחזור לבקר שוב.
  4. פארק גדול! אבל הייתי מציע ללכת לשם באפריל, אמצע מאי מאוחר מדי כי כל שדות הצבעוני ברחבי הפארק נקצרים כבר. להזמין כרטיסים מראש ולדלג על התור היה נהדר!
  5. ביקור נהדר בגנים! הודות לכרטיסים שנרכשו מראש, לא היינו צריכים להצטרף לתורים הארוכים בכניסה, ויכולנו ללכת ישר אל בודק הכרטיסים.