הוחה פלואה

הוחה פלואה הוא פארק לאומי גדול בהולנד למשפחות שמיועד בעיקר לרכיבה על אופניים. לא מעט משפחות שמגיעות אל הולנד עם ילדים בוחרות להגיע אל פארק הוחה פלואה הולנד ולבלות מספר שעות של רכיבה על אופניים ולהנות מכל המרחבים, הדיונות ושבילי האופניים. בפארק יש אגם יפה שאפשר להגיע אליו ואזורי פיקניק רבים עם שולחנות בצדי הדרך. בנוסף תוכלו למצוא בפארק הוחה פלואה גן שעשועים לילדים ובית קפה נחמד שאפשר לעצור בו לנוח ולשתות משהו. הפארק לא עמוס מידי ויש בו אווירה רגועה ונעימה והוא מושלם לבילוי משפחתי ושונה מאטרקציות אחרות בהולנד שהן יותר רועשות ועמוסות. ניתן להגיע לכן גם כאשר מזג האוויר מעט קר אבל הפארק לא מתאים לרכיבה ביום גשום, בטח לא עם ילדים. אפשר להעביר בכיף 3-4 שעות של רכיבה עם הפסקות בפארק ואם יש לכם ילדיפ קטנים תוכלו לשלב באותו יום את פארק השעשועים יוליאנה תורן.

הולנד היא לא רק תעלות, כפכפים, טחנות רוח וצ'יפס. הוחה פלואה שהיא שמורת הטבע הגדולה ביותר במדינה שופעת נופים מרהיבים וחיות בר טבעיות כמו צבאים, חזיר בר, שועלים וכבשים. עם הליכה מקיפה, רכיבה על אופניים, מסלולי רכיבה מישוריים, אגם יפה ומוזיאון מרתק, תוכלו להנות ממקום מופלא שבו הטבע והתרבות שלובים זה בזה. תוכלו לשכור כאן אופניים מסוגים שונים כאשר רוב האופניים הם בחינם ויש אופניים מיוחדים כולל תלת אופן גדול עם ארגז להרכבת ילדים שהם בתשלום. ניתן גם לשכור ללא תשלום כסאות גלגלים. תוכלו לצאת לטיול תת קרקעי בחוויית המוזיאונים של מוסאונדר (Museonder), שלוקחת אתכם לסיור מואר של בתי הגידול התת קרקעיים של פארק הוחה פלואה הולנד. ניתן לרכוש גם כרטיסים למוזיאון האמנות הממוקם בתוך הפארק. תוכלו לראות כאן עבודות של מונה, פיקאסו, מונדריאן והאוסף השני בגודלו בעולם של ואן גוך.

.

הוחה פלואה מחיר

מחיר כניסה אל פארק הוחה פלואה הולנד כולל שימוש חינם ברוב האופניים הוא החל מ-10 יורו, ילדים בגילאי 6-12 החל מ-5 יורו, ילדים עד גיל 5 חינם. חניה במקום בתשלום במחיר של החל מ-7 יורו. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להימנע מתורים ארוכים שעלולים להיווצר בחלק מהימים, במיוחד באביב, בקיץ, בחגים לועזיים וסופי שבוע. לאחר הזמנת כרטיסים לפארק הוחה פלואה אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש וחסכו זמן יקר!

מחיר הכניסה לא כולל כניסה למוזיאון האמנות בפארק. מחיר כניסה לפארק כולל המוזיאון החל מ-20 יורו, ילדים בגילאי 6-11 החל מ-10 יורו.

היכנסו להזמנת כרטיס משולב כולל המוזיאון או כרטיס חניה במחיר מיוחד!

שעות פתיחה של הפארק: ימים ראשון עד שבת בין השעות 09:00-18:00.

שעות פתיחה של המוזיאון: שלישי עד ראשון 09:00-17:00, ביום שני סגור.

כתובת: Houtkampweg 13, Hoenderloo,, 7352 TC, Apeldoorn