מוזיאון גוגנהיים ניו יורק

מוזיאון גוגנהיים ניו יורק הוא מוזיאון פופולרי לאמנות מודרנית במנהטן ניו יורק שנוסד בשנת 1937 ומכונה לרוב בשם "הגוגנהיים". Solomon R. Guggenheim Museum הוא אחד מקבוצה של מוזיאונים שפזורים בעולם והוקמו על ידי קרן סלומון ר. גוגנהיים. המוזיאון הוקם על מנת להציג לציבור הרחב אמנות מודרנית מופשטת כגון ציורים של וסילי קנדינסקי ופיט מונדריאן. בשל צורתו הייחודית של המבנה המעוגל, נחשב מבנה המוזיאון כיצירת אמנות בפני עצמה ושווה לראות אותו גם מבחוץ. ייחוד נוסף של מבנה המוזיאון הוא שכולו מכיל גלריה אחת המתעקלת במורד המבנה בשיפוע מתון. בשנת 1992 נוסף למבנה המעוגל מגדל ריבועי הגבוה ממבנה הספירלה המקורי והפך את המבנה למעניין יותר.

מוזיאון גוגנהיים ניו יורק אינו זקוק כמעט לכל מבוא. כוורתו העכשווית של פרנק לויד רייט היא נקודת ציון ארכיטקטונית, והבית כולל אוסף בעל שם עולמי של אמנות מודרנית, חוגג את המאה ה-20 ומעבר לכך. בשנת 1959 עבר המוזיאון למשכנו הנוכחי ושינה את עולם האמנות המודרנית. העיצוב שלו הוא עדיין כמו חיתוך קצה כמו זה היה בשנות ה-50, עם הרמפה המתפתלת בחינניות שמגיע בעדינות לתוך תקרה זכוכית מרהיבה. מוזיאון גוגנהיים ניו יורק מארח תערוכות המתעדכנות לעתים קרובות ומראות מגוון רחב של יצירות של אמנים חדשים יצירתיים ומלהיבים. תוכלו למצוא כאן יצירות אימפריוניסטיות פוסט אימפרסיוניסטיות וצרפתיות מודרניות, עם יצירותיהם של סזאן, פיקאסו, קנדינסקי, מונה ועוד. עם סיורים מודרכים ללא תשלום, מדריכי שמע להורדה ומציאות אינטראקטיבית, זו חוויה עכשווית ראויה ולגמרי חובה עבור חובבי אמנות ואדריכלות, ועבור אלו שמחפשים אטרקציות בניו יורק עם ערך מוסף. מומלץ להוריד את האפליקציה של המוזיאון לפני הביקור או דרך האינטרנט האלחוטי החינמי שלהם. היישום כולל מדריכי שמע, כמו גם תערוכה בלעדית בוידאו. חוויות אודיו כדי שתוכלו להפיק את המרב מהביקור שלכם.

מוזיאון גוגנהיים ניו יורק כרטיסים מחיר

מוזיאון גוגנהיים ניו יורק הוא אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר בניו יורק ועלולים להיות אליו תורים ארוכים, במיוחד בקיץ, החגים לועזיים וסופי שבוע. לכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש ולחסוך זמן יקר. לאחר הזמנת כרטיסים למוזיאון גוגנהיים ניו יורק תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כניסה החל מ-22 יורו, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-16 יורו, ילדים עד גיל 11 חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה של המוזיאון: רביעי עד שני 10:00-17:30, שלישי 10:00-20:00.

מוזיאון גוגנהיים ניו יורק
מוזיאון גוגנהיים ניו יורק

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים דרך האתר:

  1.  אתה באמת מדלג על התור. הייתי ספקנית, אבל לא חיכיתי בכלל. יש להם כניסה נפרדת אם יש לכם כרטיס ששולם מראש. אז אתה נכנס לקבל את הכרטיס שלך מהם ויכול להיכנס למוזיאון.
  2. התערוכה היתה כה רחבה, ואני אסיר תודה על כך שהזמנו כרטיסים מראש ולא חיכינו זמן בתור.
  3. כן. זה היה מופע מאורגן מבריק. ותהליך הזמנת הכרטיסים עבד טוב מאוד.
  4. התור היה ממש ארוך אבל אני נכנסתי ישר, כי רכשתי את הכרטיס שלי דרך האתר.
  5. מוזיאון גוגנהיים ניו יורק הוא המוזיאון החביב עלי ביותר. לקנות כרטיס מראש עשה את זה כל כך קל להיכנס למרות עונת החגים.
  6. אני אוהב לדעת שיש לי כרטיסים מראש. לחכות בתור זה אף פעם לא כיף אבל כאשר אתה נוסע זה מרגיש כמו בזבוז זמן אמיתי. אהבתי את הקלות שיכולתי לדלג על התור האדיר ולהיכנס ישירות.
  7. הצוות כל כך מועיל ומנומס במוזיאון. הכרטיס תקף למשך שלושה ימים, וזה נהדר כי יש כל כך הרבה לראות. מומלץ מאוד.
  8. היה נהדר לבקר בתערוכות. היה גדול וזה המוזיאון האהוב עלי בעולם.