כנסיית סנטה מריה דל מאר

כנסיית סנטה מריה דל מאר היא כנסייה קתולית בברצלונה ספרד המוקדשת למריה. הכנסייה שנבנתה במאה ה-14 היא דוגמה מצוינת לאדריכלות גותית קטלונית ומצטיינת בטוהר ואחידות סגנונית הנדירים בדרך כלל במבנים מימי הביניים ובהחלט מומלץ להגיע אליה ולחזות בכל היופי הזה. אוהבים אדריכלות? סיור הקתדרלה הקטלאנית הוא בדיוק בשבילכם! תוכלו לגלות את הבזיליקה האחרת של ברצלונה עם ביקור מודרך במתחם כנסיית סנטה מריה דל מאר המונומנטלית, ולשוטט באולם המרכזי, הגלריות והקריפט העתיק שלה עם מדריך ידידותי. משקיפים על נופים יפים של גגות ברצלונה ועל הים התיכון התכלכל מהמגדלים הענקיים, ומקבלים את ההיסטוריה של הקתדרלה המפוארת הזו. הכנסייה בנויה בצמוד לסמטאות והרחובות הצרים של רובע הריברה.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

מבחוץ, כנסיית סנטה מריה דל מאר היא מבנה מרשים של פאר גותי. המגדלים התאומים שלה מזכירים את קתדרלת נוטרדאם פריז בצרפת, אך עם טוויסט קטלאני מובהק. בפנים, ממתין שלווה של אלגנטיות עתיקה מחכה. לאחר הקדמה קצרה, אתם תובלו דרך הרמות השונות של הכנסייה, מן האולם, גלריות, קריפטה, אל הגג והמגדלים, ללמוד על ההקשר ההיסטורי שבו הוא נבנה ואת הפרטים האדריכלים המורכבים שלה כמו ויטראז' החלונות היפה. פנים המבנה נותן רושם של אור ומרווח. היא בנויה כבזיליקה בת 3 אגפים, ללא טרנספט וללא גבול בין הספינה הראשית המתנשאת לגובה 32 מטר לבין בית הכמורה. מן הגג והמגדלים, תוכלו להתענג על כמה נופים פנורמיים מרהיבים של ברצלונה וחופי הים של הים התיכון. זוהי ההזדמנות המושלמת להפוך את כל החברים שלכם לקנאים אחרי שתשלחו להם תמונות של הנופים היפים. מבחינת אטרקציות בברצלונה זו לא אטרקציה ברמה של פארק גואל או סגרדה פמיליה אבל הסגנון של המבנים דומה ובהחלט שווה להגיע לכאן ולהנות גם מהמבנה מבפנים וגם מהנופים מסביב.

כנסיית סנטה מריה דל מאר מחיר כרטיסים

כנסיית סנטה מריה דל מאר Santa María del Mar היא אטרקציה פופולרית בברצלונה ספרד ומומלץ להזמין אליה כרטיסים מראש כדי לא לבזבז זמן רב בתורים לקופות. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין לסיור תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-8.5 יורו, ילדים, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-7 יורו. משך הביקור הוא 45-60 דקות. מומלץ להגיע 10 דקות לפני השעה שקבעתם להגיע בה. מומלץ להגיע בשעות הבוקר כשפחות עמוס במקום.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

כתובת: Plaça de Santa Maria 1, 08003, Barcelona

כנסיית סנטה מריה דל מאר