מוזיאון סטדלייק אמסטרדם

מוזיאון סטדלייק אמסטרדם הוא מוזיאון לאמנות מודרנית שממוקם בכיכר המוזיאונים ליד מוזיאון ואן גוך וליד רייקסמוזיאום הפופולרי. המוזיאון שהוקם ב-1895 מושך אליו המון חובבי אמנות מודרנית מכל העולם ונחשב לאחד מהמוזיאונים הפופולריים ביותר באמסטרדם. בזמן הקמתו הציג מוזיאון סטדלייק חדרים תקופתיים, ריהוט, מטבעות, תכשיטים, שעונים ואמנות שימושית. במוזיאון הוצגו חדרים תקופתיים מבתים שנהרסו בעת מילוי התעלות לצורך הקמת דרכי תחבורה. מוזיאון מציג את אחד מאוספי האמנות המודרניים העשירים והנחשבים בעולם. כמו גם תערוכות קבועות בבתים קלאסיים מודרניים רבים.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

האוסף הקבוע של מוזיאון סטדלייק אמסטרדם כולל עבודות של אמנים מובילים בתחום הציור מהמאה ה-19 וה-20. רשימת האמנים כולל את מונה, פיקאסו ושאגאל, כמו גם פופ ארט מוורהול וליכטנשטיין. יש גם תקצירים של מונדריאן וקנדינסקי, אוסף ייחודי של 29 ציורים של צייר האוונגרד המשפיע קזימיר מלביץ' ועוד הרבה יצירות מדהימות. עם אוסף של 90,000 יצירות אמנות שפרוסות על פני שטח התצוגה העצום של המוזיאון, אין ספק שכל אחד יוכל למצוא משהו שהוא אוהב ויכול להתחבר אליו.

מאז שנות ה-80 החל מוזיאון סטדלייק אמסטרדם לרכוש יצירות אמנות וידאו, ולהציג תערוכות של אמנות וידאו. המרפסת הנפתחת אל מוזיאון מוסקפליין המפורסם של אמסטרדם היא המקום המושלם להירגע אחרי הביקור במוזיאון שלכם, ליהנות מפרוסת עוגה ולשלוח תמונות מעוררות קנאה לחברים שלכם.

מוזיאון סטדלייק אמסטרדם כרטיסים מחיר

מוזיאון סטדלייק אמסטרדם הוא אחד מהאטרקציות הפופולריות ביותר באמסטרדם הולנד ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ללא תור כדי לחסוך את התורים הארוכים שעלולים להיווצר בקופות. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי. מחיר כרטיס החל מ-18.5 יורו, ילדים עד גיל 18 חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה של המוזיאון: ימים שבת עד חמישי 10:00-18:00, שישי 10:00-22:00. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות ואחר הצהריים ועם כרטיסים שהזמנתם מראש.

כתובת: 10,Museumplein, 1071 DJ, Amsterdam

מוזיאון סטדלייק אמסטרדם

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים אונליין באמצעות האתר:

  1. זה היה נהדר לראות ציורים מפורסמים כאלה ומבני אמנות. בהחלט ממליץ לראות ולחקור את המוזיאון!
  2. מוזיאון גדול "לא להחמיץ". מדריך האודיו חינם היה פשוט נהדר. להתחיל למטה, ואז ישירות במדרגות הנעות. חזק!
  3. מוזיאון לאמנות מודרנית מרהיבה – אוסף מגוון ומוצג היטב, חזק במיוחד במודרניזם האירופי. זה נחמד שהם מציעים מדריכי אודיו חינם. הזמנת כרטיסים מראש עזרה לנו מאוד לדלג על התורים הארוכים בקופות ולהיכנס ישר ובקלות למוזיאוןץ
  4. הגענו משפחה עם ארבעה ילדים בגילאים שונים וכל אחד אהב את זה לחלוטין. אמנות עכשווית ומעוררת מחשבה. מומלץ לכל מי שמגיע לאמסטרדם.
  5. עבור אלה המחפשים משהו מעבר למוזיאון המסורתי מוזיאון סטדלייק הוא בחירה מעולה. מתאים לכל תחומי העניין והגילאים.
  6. הזמנו כרטיסים מראש וזה חסך לנו המון זמן בכניסה. לא מבין למה אנשים עומדים בתור כשאפשר לדלג עליו בכזו קלות.