מוזיאון מומה ניו יורק

מוזיאון מומה ניו יורק שנקרא גם המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק נחשב לאחד מהמוזיאונים הטובים בעולם לאמנות והוא לגמרי מוזיאון חובה לכל חובב אמנות שמגיעה לניו יורק. מוזיאון מומה ניו יורק הוא גן עדן של אמנות, מקום לספוג אמנות באווירה מוגבהת. ואם אתה עדיין לא חובב גדול של אמנות מודרנית ועכשווית, המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק שמלא ביצירות של ואן גוך, אנדי וורהולס, פרידה קאלו, סלבדור דאלי, קלוד מונה ופבלו פיקאסו יכול להפוך אותך לכזה. המוזיאון תוכנן על ידי האדריכל אדוארד דורל סטון ונפתח לציבור לראשונה בנובמבר 1929.

מוזיאון מומה ניו יורק מספק פורטל לעולם הקינטי של המודרניזם ותוהה במגוון דיסציפלינות שונות. תמצאו בו אדריכלות, צילום, ציור, פיסול, עיצוב, סרט ועוד. המוזיאון שוכן באזור מידטאון של רובע מנהטן שבניו יורק שזה אזור מרכזי מאוד. במוזיאון מוצגים, בין היתר היצירות: "ליל כוכבים" של וינסנט ואן גוך, "העלמות מאביניון" של פבלו פיקאסו, "התמדתו של הזיכרון" של סלבדור דאלי, "ברודוויי בוגי ווגי" של פיט מונדריאן, "חבצלות המים" של קלוד מונה, "הריקוד" של אנרי מאטיס, "הרוחצת" של פול סזאן, "דיוקן עצמי עם שער קצוץ" של פרידה קאלו, "מרקי קמפבל" של אנדי וורהול, "הצוענייה הנמה" של אנרי רוסו ו"הנאהבים" של רנה מגריט.

מוזיאון מומה ניו יורק מציג גם תערוכת צילומים ועוד יצירות בלתי נשכחות שלא כדאי לפספס כולל לא מעט יצירות של אמנים אמריקאים מובילים כמו: ג'קסון פולוק, ג'ספר ג'ונס, אדוארד הופר, רוס בלקנר, אנדי וורהול, צ'אק קולז, ראלף באסקי, רפאל אולבינסקי, אדוארד אבדיסיאן, אנדרו וייאת' ועוד. מידי פעם יש תערוכות מתחלפות במוזיאון שכלולות במחיר הכרטיס. מוזיאון מומה ניו יורק הוא אחד ממוזיאוני האמנות המעולים שיש בניו יורק. תוכלו למצוא בנוסף אליו את מוזיאון ויטני לאמנות אמריקאית וגם את מוזיאון גוגנהיים ניו יורק המפורסם ולהנות מחוויית אמנות ותרבות ברמה הגבוהה ביותר.

מוזיאון מומה ניו יורק כרטיסים מחיר

מוזיאון מומה ניו יורק הוא מוזיאון פופולרי מאוד ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש אונליין. לאחר הזמנת כרטיסים למוזיאון מומה ניו יורק אונליין תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-22 יורו, ילדים עד גיל 16 חינם. הכרטיס כולל מדריך שמע חינם עם הדרכה והסברים על המוזיאון.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

מוזיאון מומה ניו יורק מציע כניסה חינם בימי שישי בין השעות 16:00-20:00 אבל אנחנו לא ממליצים להגיע כי התורים מטורפים ומאוד צפוף ולא נעים בפנים המוזיאון. למי שבאמת אוהב אמנות ורוצה להנות מהביקור במוזיאון כדאי להגיע ביום אחר לאחר שרכש כרטיס מראש.

שעות פתיחה: ראשון עד שבת בין השעות 10:30-17:30.

כתובת: 11,West 53rd Street, 10019, New York

Museum Of Modern Art

 

מוזיאון מומה ניו יורק
מוזיאון מומה ניו יורק