מוזיאון המטרופוליטן לאמנות

מוזיאון המטרופוליטן לאמנות שמכונה גם "המט" הוא אחד המוזיאונים הנחשבים והפופולריים ביותר בניו יורק ובכלל בעולם. הוא שוכן בצדו המזרחי של הסנטרל פארק במרכז מנהטן בניו יורק. מוזיאון המטרופוליטן לאמנות הוא מוזיאון האמנות הגדול ביותר בארצות הברית. הוא נחשב לאחד המוזיאונים המתקדמים בעולם, מאורגן בצורה מבריקה לפי נושאים, כך שתוכלו להתמקד באזורים שמעניינים אתכם יותר.

נקודות השיא של מוזיאון המטרופוליטן לאמנות כוללות את אזור הציורים האירופיים עם יצירות מאת אל גרקו, רמברנדט, רפאל, ואן גוך ועוד רבים. בית המקדש של דנדור, מקדש מצרי בגודל מלא שנתרם על ידי ג'קי קנדי ​​(עם מבט על זה דרך גג הזכוכית של המוזיאון מדירתה) הוא יצירה מרהיבה של האוסף המצרי הנרחב. חדרי התקופה הם עוד משהו שחובה לראות, עם דוגמאות מקוריות או מחודשות של עיצוב פנים לכל הגילאים. כולל סלון גדול של לואי ה-14, חדר שינה רומי עתיק שנקבר על ידי התפרצות של הר הגעש וזוב, אביזרי בתים אמריקאים קולוניאליים ועוד. האוסף המצרי הוא להיט נוסף בכל הגילאים. הוא כולל פסלים מיניאטוריים, מומיות ואפילו מקדש לאלה אייזיס.

מוזיאון המטרופוליטן לאמנות נפתח ב-20 בפברואר 1872 בשדרה החמישית והוא מציג למעלה משני מיליון מוצגים מתחום האמנות הקלאסית, האמנות העתיקה, האמנות האסייתית, האוקיאנית, האפריקנית, האסלאמית והמודרנית, המוצגים ב-19 אגפי המוזיאון ומאפשרים לכם לבחור את מה שמעניין אתכם. תוכלו למצוא במוזיאון גם אוסף של כלי נשק ושריון. אחת הרכישות האחרונות והידועות של המוזיאון הוא הציור של דוצ'יו, שנקרא המדונה עם התינוק, שנרכש בסכום מטורף של 45 מיליון דולר. אוסף האמנות העיצובית האמריקאית מכיל כ-12,000 פרטים של אמנות עיצובית ושימושית שיוצרו בארה"ב החל מסוף המאה ה-17 ועד תחילת המאה ה-20. בנוסף למוזיאון יש את אחד האוספים המקיפים והטובים ביותר של אמנות אירופאית, אף שהאוסף מכיל כ-2,200 תמונות בלבד.

מוזיאון המטרופוליטן לאמנות כרטיסים מחיר

מוזיאון המטרופוליטן לאמנות The Metropolitan Museum of Art (The Met) הוא המוזיאון הפופולרי ביותר בניו יורק ועלולים להיות אליו תורים ארוכים מאוד. לכן מומלץ להזמין אליו מראש אונליין. לאחר הזמנת כרטיסים למוזיאון מומה ניו יורק אונליין תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-22 יורו, ילדים עד גיל 13 חינם. הכרטיס מאפשר כניסה לכל שלושת המוזיאונים  של "המט".

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה שונות לשלושת המוזיאונים. כל השלושה נפתחים ב-10:00 ובימי שני אחד מהמוזיאונים סגורים. ברוב הימים המוזיאונים נסגרים בסביבות 17:30.

מוזיאון המטרופוליטן לאמנות
מוזיאון המטרופוליטן לאמנות

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים למוזיאון המטרופוליטן לאמנות אונליין:

  1.  ביקרתי במוזיאון במשך 4 שעות, הייתי נשאר יותר אם לא הייתי טס בחזרה לאירלנד באותו יום. חוויה מהנה ביותר ויש מגוון עצום של חפצים בתצוגה. כאמן האזור האהוב ביותר היה סעיף האמנות המודרנית של הציירים ההולנדים. אני בהחלט אחזור לשם שוב בביקור הבא שלי ואבלה שם יותר זמן.
  2. בתור ניו יורקי במשך הרבה שנים זה היה הביקור הראשון שלי במוזיאון, סוף סוף הגעתי והתרשמתי מאוד מהמוזיאון והיצירות, תודה על ביקור נפלא. 
  3. המוזיאון עצום ואתה לא יכול לראות הכל תוך שבוע. אני חושב שזה המוזיאון לאמנות הכי טוב בעולם, כדאי לנעול נעליים נוחות, ולהתכונן להיות המום.
  4. מוזיאון המטרופוליטן לאמנות ענק ומדהים. הזמנו כרטיסים מראש ודילגנו על התור הארוך לכרטיסים. מוזיאון גוגנהיים ניו יורק גם מדהים.
  5. הייתי בהרבה מוזיאונים בניו יורק כולל מוזיאון מומה ניו יורק ואין ספק שזה הטוב שבהם. ממליץ להזמין כרטיסים מראש ולהציג בסלולרי.