ניו יורק פס אקספלורר

ניו יורק פס אקספלורר הוא כרטיס אטרקציות בניו יורק ואתרים מרכזיים שנותן לכם להנות מהמון אטרקציות, אתרים, מוזיאונים, סיורים מיוחדים, תחבורה בהנחה גדולה והכל בכרטיס אחד. ניו יורק היא עיר מדהימה עם המון הזדמנויות וכרטיס ניו יורק פס מאפשר לכם להנות מכל הטוב שיש בעיר הזאת עם מחיר מוזל שמעניק לכם כרטיס שמרכז את כל מה שמומלץ לראות בתפוח הגדול.

עם ניו יורק פס סיטי אקספלורר אתם יכולים לבחור לבדוק 3, 5 או 7 אטרקציות מדהימות ומובחרות מתוך רשימה של מעל 60. נוחות זו תחסוך לכם זמן ולא מעט כסף. תוכלו לראות את המוזיאונים לאמנות המדהימים של העיר, לקחת נסיעה מהירה בסירת מנוע, לקבל סיור של רוקפלר רדיו סיטי מיוזיק הול, אופניים על גשר ברוקלין ועוד הרבה. תוכלו לספוג למעלה מ-5,000 שנים של אמנות מכל רחבי העולם עם מוזיאון המטרופוליטן לאמנות בעיר, לעבור חוויה ימית ולתפוס כרטיס מעבורת אל האי אליס כדי להתקרב לפסל החירות.

היכנסו להזמנת הכרטיס במחיר מיוחד!

האטרקציות העיקריות של ניו יורק פס כוללות את: אמפייר סטייט בילדינגמוזיאון גוגנהיים, מצפה הסלע, סיור באצטדיון היאנקיז, סיור במדיסון סקוור גרדן , סדנת המוזיאון של גראונד זירו: 9/11. מוזיאון החברה ההיסטורית של ניו יורק, מוזיאון ברוקלין & הגן הבוטני של ברוקלין הבוטני, סיור במרכז רוקפלר, סיור במרכז לינקולן, סיור אוטובוס תיירים בניו יורק, לונה פארק בקוני איילנד, המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, מוזיאון מומה לאמנות מודרנית, החלקה על הקרח, מוזיאון הסקס, מוזיאון החלל ועוד מוזיאונים ואטרקציות.

ניו יורק פס אקספלורר כמו כל כרטיס עירוני משדרג לכם את חווית הטיול וחושף אתכם להמון אטרקציות בניו יורק במחיר שישאיר לכם יותר כסף בכיס, אותו כבר תוכלו לבזבז על קניות, מופעים ואוכל אמריקאי. כרטיס ניו יורק פס תקף לשלושים יום מהרגע שבו אתם מגיעים אל האטרקציה הראשונה, כך שלא צריכים להיות לחוצים בזמן. קחו את הזמן שלכם ותיהנו מכל מה שיש לכרטיס להציע לכם בתפוח הגדול. הכרטיס חוסך לכם גם עמידה בתורים, שעלולה להיות ארוכה ברוב האטרקציות והאתרים.

ניו יורק פס אקספלורר מחיר

ניו יורק פס אקספלורר הוא כרטיס משתלם ומחירו משתנה בתאם למספר האטרקציות שאתם בוחרים. מחיר ניו יורק פס אקספלורר החל מ-83 יורו לשלוש אטרקציות, ילד בגילאי 3-12 החל מ-62 יורו, מחיר לחמש אטרקציות החל מ-124 יורו, ילד בגילאי 3-12 החל מ-92 יורו, מחיר לשבע אטרקציות החל מ-159 יורו, ילד בגילאי 3-12 החל מ-119 יורו. לאחר הזמנת הכרטיס תקבלו אותו ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגו בכניסה לאטרקציות באמצעות הסלולרי שלכם. מומלץ להזמין את הכרטיס מראש ולהגיע מוכנים לטיול בניו יורק ולא לבזבז זמן מיותר. מחיר הכרטיס יכול להשתנות בהתאם לעונה ולחגים. הרכישה מאובטחת ומתבצעת באתר "טיקטס" שנחשב לאחד מאתרי הכרטיסים הגדולים והאמינים בעולם עם שירות לקוחות 24/7.

היכנסו להזמנת הכרטיס במחיר מיוחד!

ניו יורק פס
ניו יורק פס