לגולנד לונדון

לגולנד לונדון וינדזור זה פארק שעשועים בלונדון שהוא חוויה מדהימה לילדים וגם ללא מעט הורים שמגיעים אל בירת אנגליה. לגולנד לונדון זו אטרקציה שהיא לא רק כיפית אלא גם מפתחת את החשיבה והדמיון של הילדים. האטרקציה כל כך מהנה וממכרת שהילדים לא ירצו לעזוב אותה ויש גם עדויות על כמה הורים שהתקשו לצאת מהמתחם. הפארק נמצא בסמוך לעיירה וינדזור, במרחק של 44 ק״מ ממרכז לונדון שזה בערך 45 דקות נסיעה ברכב והוא מתאים בעיקר לילדים עד גיל 12. באירופה יש גם את לגולנד ברלין אבל הסניף הלונדוני מרשים וגדול יותר ויש בו הרבה יותר אפשרויות ואטרקציות מהנות.

הרחיבו את גבולות הדמיון שלכם בארץ פלאות צבעונית של כיף ויצירתיות עם לגולנד וינדזור שנחשב לפארק השעשועים הפופולרי ביותר באנגליה. תוכלו להנות מעשרות אזורים מפורטים במיוחד עם נושאים שישאירו את הילדים (ואתכם) מרותקים במשך שעות. תוכלו לבלות מהעולם המגה פופולרי של נינג'גו, אל ארץ הוויקינגים, אבירי הממלכה, הפיראטים, ממלכת הפרעונים, ועוד הרבה הרפתקאות מהנות לכל המשפחה. לגולנד לנד לונדון מציעה סדנאות, מבנים, מתקנים ועוד הרבה דברים שנעים סביב נושא הלגו.

תוכלו לקחת רכבת בסגנון נינג'ה באמנות העתיקה של נינג'גו במחנה אימון מיוחד לנינג'ות, לקחת נסיעה רב חושית בקולנוע 4 ממדים, לפגוש את הנינג'ה המקורי ולהתאמן במתחם סמוראי מיוחד. לגולנד לונדון זה פארק שעשועים עם המון אופציות לכל גיל כולל לחצות את נהר הוויקינגים יחד עם שרשרת על הדרקון, מסע אביר מרתק של פיתולים, פניות, דרקונים אדומים ענקיים, הצטרפות פיראטים בחיפוש אוצר, ולהתיז במורד הנהר כדי לברוח מהפיראטים במסע הרפתקאות מיוחד. הפארק גם מציע בריכות עם מתקני מגלשות ומתקני מים.

פארק השעשועים שקרוב ללונדון מציגה גם את מיני לנד עם מראות מדהימים מאירופה ומארה"ב שמציעות כמעט 40 מיליון לבנים של לגו כולל את הים הכחול העמוק במסע הצוללות של אטלנטיס ומבנים נוספים שישאירו אתכם פעורי פה והמומים מכל המבנים והאתרים המיניאטוריים. הפארק מחולק בסה"כ ל-12 ממלכות שונות ויש בו לא מעט אטרקציות כולל רכבות הרים וגם חנויות מזכרות ומגוון מסעדות מזון מהיר במחירים לא זולים. כדאי להביא אתכם כריכים, חטיפים, פירות ומים כדי לחסוך עלויות של אוכל ושתיה בפארק.

לגולנד לונדון כרטיסים מחיר

לגולנד לונדון וינדזור הוא פארק שעשועים מבוקש מאוד ולכן מומלץ להזמין כרטיסים ללגולנד לונדון מראש כדי להימנע מתורים ארוכים בקופות. לאחר הזמנת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-48 יורו, ילדים עד גיל שנתיים חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה של הפארק: ימים חמישי ושישי 10:00-17:00, שבת עד שלישי 10:00-18:00, רביעי סגור.

כתובת: Winkfield Rd, SL4 4AY, Windsor