פסל החירות ניו יורק

פסל החירות ניו יורק הוא אחד הסמלים החשובים ביותר של ניו יורק ושל ארצות הברית והוא מושך אליו המון תיירים מכל רחבי העולם במהלך כל השנה. יש שמסתפקים בלראות אותו מרחוק ויש כאלה שרוצים להגיע עד אליו ולבקר במתחם שלו. להשיג כרטיסים לפסל החירות מבפנים זה לגמרי לא פשוט וצריך להזמין חודשים ואפילו חצי שנה מראש ולכן הרוב מסתפקים בהגעה למתחם של הפסל ולא נכנסים פנימה. פסל החירות ניו יורק הוא אתר חובה, אפילו יותר מאשר אטרקציות בניו יורק כמו אמפייר סטייט בילדינג ומוזיאונים כמו מוזיאון מומה ניו יורק המפורסם.

פסל החירות ניו יורק ארצות הברית מארח במתחם שלו מיליוני מבקרים בשנה ויש עומס במתחם בלא מעט ימים אך לגמרי שווה להגיע את אחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר. פסל החירות ניו יורק למעשה ממוקם על אי בשם ליברטי שנמצא במרחק כ-2 ק"מ וחצי ממנהטן, והאופציה היחידה להגיע לשם, היא באמצעות מעבורות מיוחדות היוצאות מפארק באטרי שממוקם בדרום מנהטן. המעבורות עוצרות גם באליס איילנד שבו נמצא מוזיאון ההגירה הפופולרי ולכן חשוב להזמין כרטיסים למעבורת מראש לפני שאתם מגיעים לניו יורק כדי לא להישאר בלי כרטיסים ולפספס את פסל החירות ניו יורק וכל החוויה הנהדרת הזאת שמסמלת את ניו יורק. הכניסה לאי ליברטי ולמתחם פסל החירות היא חינם והתשלום הוא עבור הנסיעה במעבורת בלבד.

ברגע שהמעבורת תגיע אל האי ליברטי איילנד, תהיה לכם הזדמנות לטייל ברחבי הפסל כולו ולהקשיב למדריך השמע שיספר לכם על ההיסטוריה של האנדרטה הזאת. לפסל החירות ולאליס איילנד יש מקום חשוב בניו יורק, בספרי ההיסטוריה, ובאידיאלים של ארצות הברית הישנה והטובה. שבעת הקוצים של הכתר של ליידי ליברטי מייצגים את שבע היבשות ושבעה ימים, וכך את האוניברסליות של החופש. הכרטיס כולל כניסה למוזיאון המהגרים שהוא מוזיאון מעניין ויכול להתאים גם לילדים מגיל 6 ומעלה. רבים מן המוצגים מיועדים לילדים, כולל מדריך אודיו המיועד לילדים בגילאי 6-10, כך שזה מאוד ידידותי ומהנה לכל המשפחה. המוזיאון מפרט את התהליך הארוך שפליטים ועולים עברו כדי לבוא לארץ ההזדמנויות בתחילת המאה ה-20. גם השייט במעבורת הוא חוויה לילדים בכל הגילאים וגם להורים.

תוכלו להביט אל הדמות המרשימה של פסל החירות ניו יורק ארצות הברית, להביט באזיקים השבורים ברגליים של ליידי ליברטי, ולראות אם אתם לא מתרגשים מכוחה של המחווה של ממשלת צרפת, שנתנה את הפסל הזה במתנה לארה"ב שנה לאחר ביטול העבדות בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אחרי הביקור באי ליברטי תהיו לגמרי מסופקים שהגעתם לביקור באחד האתרים העוצמתיים, היפים, המפורסמים והמרשימים ביותר בעולם.

פסל החירות ניו יורק כרטיסים

פסל החירות ניו יורק הוא פופולרי מאוד ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש וזאת כדי להימנע מתורים ארוכים שעלולים להגיע לשלוש שעות ולהבטיח את מקומכם בנסיעה במעבורת. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-21 יורו, ילדים בגילאי 4-13 החל מ-11 יורו, יש הנחה לפנסיונרים. המחיר לא כולל כניסה לפסל עצמו אלא נסיעה במעבורת ,שייט לפסל החירות

היכנסו להזמנת כרטיסים למעבורת!

שעות פעילות: כל יום בין השעות 08:30-16:40. משך זמן הביקור כולל הנסיעה במעבורת הוא 3-6 שעות. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות עם כרטיסים שהזמנתם מראש.

כתובת: Statue of Liberty, New York, NY 10004, New York

פסל החירות ניו יורק

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים לפסל החירות ניו יורק דרך האתר:

  1. זה היה מאורגן היטב, חוויה טובה מאוד. היה לנו הרבה כיף והצוות היה מאוד ידידותי. בהחלט אשמח לעשות זאת שוב.
  2. הזמנו כרטיסים מראש בקלות ובמהירות. זה חסך לנו המון זמן של המתנה בקופות ועקפנו את התור בקלות.
  3. מקום מרשים מאוד ומעניין. יש שם עוצמות מדהימות והמוזיאון מעניין מאוד. שייט לפסל החירות היה נחמד.
  4. היה תור ממש עצום בקופות אבל למזלנו הזמנו כרטיסים מראש ונכנסו למעבורת במהירות. עדיף להגיע מוקדם בבוקר.
  5. אהבנו מאוד. ממליצים לכל מי שמגיע לניו יורק. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כי התורים עלולים להיות ארוכים מאוד.
  6. אסור לפספס את המקום המדהים הזה. תזמינו מקום למעבורת מראש ותגיעו. זו חוויה בלתי נשכחת.