מרכז רוקפלר ניו יורק

מרכז רוקפלר ניו יורק הוא מרכז עסקים בעיר ניו יורק בארצות הברית, הכולל 19 מבני מסחר. המרכז ממוקם בין השדרה החמישית לשדרת האמריקות במרכז מנהטן, ניו יורק. מרכז רוקפלר ניו יורק מונה כיום שני קומפלקסים האחד נבנה בסגנון ארט דקו בשנות ה-20, והשני כולל ארבעה מבנים מודרניים שנבנו מאוחר יותר בשנות ה-60 וה-70. אחד מדייריו הראשונים של המרכז היה איגוד הרדיו של אמריקה, ולכן נקרא המרכז בראשית דרכו "עיר הרדיו". במרכז נמצא אולם המוזיקה שנקרא רדיו סיטי.

מרכז רוקפלר ניו יורק מציע תצפית על התפוח הגדול שנקראת תצפית מרכז רוקפלר (Top of the Rock) שהיא אחת האטרקציות המבוקשות בניו יורק. אתם מוזמנים לעלות לקומה התצפית בקומה ה-70 של בניין הארט דקו ולשתות משהו תוך כדי השקפות פנורמיות על העיר שמעולם לא ישנה, מסנטרל פארק ועד אמפייר סטייט בילדינג האייקוני.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

מרכז רוקפלר ניו יורק הוא אחד היעדים המפורסמים ביותר בניו יורק. לא זו בלבד שהאטרקציה מתפארת במרפסת תצפית מודרנית ומרווחת, שנועדה להידמות לאונייה של ספינה, אבל היא גם מציעה לכם משהו שהסיפון של אמפייר סטייט בילדינג עצמו אינו מציע: נוף של בניין האמפייר סטייט. לאחרונה בניין דקו ארט הוא ביתם של אולפני NBC, שבו תוכניות טלוויזיה כמו סאטרדיי נייט לייב ועוד הרבה תוכניות מצליחות עם כוכבים גדולים. אז לא רק שאתם יכולים ליהנות מהנוף והכוכבים של העיר, אתם יכולים לראות כמה כוכבים מסוג אחר כולל ג'ימי פאלון, סת' מאיירס, או את לורן מייקלס האגדי.

תצפית מרכז רוקפלר ניו יורק כרטיסים מחיר

מרכז רוקפלר ניו יורק הוא אתר פופולרי מאוד לכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש וזאת כדי להימנע מתורים ארוכים שעלולים להגיע לשעות של המתנה. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-37 יורו, ילדים בגילאי 6-12 החל מ-31 יורו, ילדים עד גיל 5 חינם. הכרטיס כולל גם מדריך למנהטן ושוברי הנחה ע"ס 20$.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה: ראשון עד שבת בין השעות 08:00-00:00

כתובת: 30, Rockefeller Plaza, 10112, New York

תצפית מרכז רוקפלר ניו יורק
תצפית מרכז רוקפלר ניו יורק

המלצות של אנשים שביקרו באטרקציה ורכשו כרטיסים מראש:

  1.  התצפית פשוט מדהימה ורואים מכאן ממש אל כל מה שחשוב בניו יורק. ממליץ להזמין כרטיסים מראש ולא לבזבז זמן בתורים.
  2. החלק העליון של התצפית היה שווה את זה! ביום יפה אתה יכול לראות לנצח! כל מה שאנחנו אוהבים בניו יורק.
  3. אל תחמיצו את ההזדמנות לבקר את הקטע המפואר של ההיסטוריה של ניו יורק. בהחלט שווה את זה, במיוחד בערב!
  4. רכשתי את הכרטיס שלי לתצפית מרכז רוקפלר ניו יורק ברגע האחרון לפני שעזבתי את המלון שלי ליום. הנוחות שיש עם כרטיס סלולרי עזרה לי לא לעמוד בתורים ארוכים.
  5. חוויה נהדרת! אתה חייב להסתכל על התמונות של הצלמים לפני שאתה עוזב! מפתיע!
  6. הצוות היה ידידותי מאוד ומועיל. הכול היה קל לניווט. בראש התצפית הנוף היה מדהים! תעשו לעצמכם טובה ותזמינו כרטיסים מראש כי התורים פה ארוכים מאוד.
  7. הזדמנות מדהימה לבקר כזה בניין יפה. נוף נהדר על מנהטן ביום שמש מקסים. בזמן שקיעת השמש זה הזמן הטוב ביותר ללכת ואפילו לראות טוב יותר.
  8. הנופים היו מרהיבים! כדאי בהחלט להזמין מראש. המחיר היה נמוך יותר מאשר בקופות, זה היה קל לשימוש, ולא צריך לחכות בתורים ארוכים.