השכרת אופניים בסנטרל פארק ניו יורק

השכרת אופניים בסנטרל פארק ניו יורק מאפשרת לכם לטייל בכיף באחד הפארקים הגדולים והמרשימים בארה"ב עם שבילי אופניים שפרוסים על שטח עצום של לא מעט קילומטרים. סנטרל פארק במנהטן זה נווה מדבר ירוק אמרלד באמצע הטירוף של התפוח הגדול. השכרת אופניים בסנטרל פארק ניו יורק או רולרבליידס לפי שעה זו מעין בריחה מההמולה הניו יורקית. בריחה לשדות תות שדה, אופציה לחלוף על פני אגמים, לרחרח את ריחות הפארק, ולהיות חלק ממנהטן.

אף על פי שהוא מוקף בעליות גבוהות, סנטרל פארק ניו יורק הוא בריחה שלווה ממש במרכז האמפייר סיטי. מקום מרתק עבור לא מעט אנשים, סנטרל פארק הוא גם אחד המקומות המצולמים ביותר בעולם ולא מעט סרטים מפורסמים צולמו בו וכנראה שראיתם לפחות אחד מהם. אז השכרת אופניים בסנטרל פארק או רולרבליידס היא הזדמנות ייחודית לחוות חללים חדשים לגמרי. עבור ניו יורקים רבים, סנטרל פארק הוא המקום שבו הם מגיעים עבור נופש, הרפיה ורענון מצברים. מעבר למגוון אטרקציות בניו יורק כמו אמפייר סטייט בילדינג מומלץ לעשות גם משהו כיפי מחוץ להמולת התפוח הגדול.

השכרת אופניים בסנטרל פארק היא חוויה שאפשר לעשות כיחידים, זוגות או משפחות. מומלץ להקדיש לזה לפחות כמה שעות ואם אתם ממש בכושר אז אפילו יום שלה. יש מספיק שבילים ונופים שיספיקו לכם לכל היום. סנטרל פארק הוא פארק גדול בעל צורת מלבן הנמצא במרכז האי מנהטן בעיר ניו יורק בארצות הברית. בפארק יש כמות עצומה של למעלה מעשרים אלף עצים מרשימים. בפארק מספר אגמים מלאכותיים, מספר מסלולי הליכה, שבילי אופניים, שני משטחי החלקה על הקרח, אזור של שמורת טבע, שטחי דשא עצומים, שטחי ספורט ומגרשי משחקים לילדים. מידי קיץ מוצגים בתיאטרון הציבורי הפתוח של הפארק שנקרא תיאטרון דלקורט, הצגות ידועות לקהל הרחב ואם כבר הגעתם תוכלו ליהנות מזה גם.

השכרת אופניים בסנטרל פארק מחיר

השכרת אופניים בסנטרל פארק זו חוויה פופולרית מאוד בניו יורק ולא מעט אנשים שמגיעים את הפארק בוחרים לשכור אופניים ולטייל. מחיר השכרת אופניים או רולרבליידס החל מ-7 יורו לשעה, ילד עד גיל 11 החל מ-6 יורו לשעה. מחיר ליום החל מ-31 יורו. מומלץ להזמין מראש כדי להימנע מתורים ארוכים במקום. לאחר ההזמנה תקבלו את הכרטיסים ישירות לסלולרי ולמייל שלכם ותוכלו להציגם במקום באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

היכנסו להזמנת השכרת אופניים מראש

שעות פעילות של השכרת האופניים: מידי יום בין השעות 9:00-17:00

כתובת: 56 W 56th St, 10019, New York

השכרת אופניים בסנטרל פארק
השכרת אופניים בסנטרל פארק