פארקי שעשועים באירופה

פארקי שעשועים באירופה הם אידאליים לטיולי כוכב למשפחות ויכולים להיות החלק המהנה והמרתק ביותר בטיול עבור הילדים. יש משפחות שנוסעות במיוחד לערים באירופה בעיקר כדי להגיע אל פארקי שעשועים באירופה ולתת חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת לילדים ולהם. יש מדינות עשירות בפארקי שעשועים, כמו הולנד וגרמניה ויש מדינות כמו צרפת שפארק אחדיורודיסני פריז שנחשב לפופולרי, באירופה, מושך אליו את כל המבקרים, שלא מתעניינים בפארקים אחרים, כמו פארק אסטריקס שהוא פארק שעשועים נחמד באזור פריז.

פארקי שעשועים באירופה מחולקים בדרך כלל למתחמים לפי נושאים או עולמות עם מתקנים בעלי מכנה משותף כמו אקסטרים, קרוסלות, מים ועוד. לפני שאתם מגיעים אל פארק השעשועים מומלץ לתכנן לאיזה אזור אתם הולכים, כדי לא לבזבז זמן על אזורים לא רלוונטיים. אם הילדים שלכם בגילאים שונים מומלץ להתפצל ושכל הורה ילך לאזור אחר עם הילדים בגילאים הרלוונטיים. תוכלו ליהנות ברוב הפארקים הגדולים ממופעים מושקעים לצד מופעי רחוב ודמויות שמסתובבות ומשעשעות את הילדים ואת כל המשפחה. יש לא מעט פארקי שעשועים באירופה אבל יש כמה שאסור לפספס ביקור בהם ולפניכם פארקי השעשועים הגדולים והפופולריים ביותר באירופה.

המלצות על פארקי שעשועים באירופה

יורודיסני פריז – ללא ספק, פארק השעשועים הפופולרי ביותר באירופה עם מספר המבקרים הגבוה ביותר שממוקם בפריז צרפת. יורודיסני פריז מחולק לשני פארקים: פארק השעשועים ואולפני הסרטים כאשר כרטיסים ליורודיסני פריז נמכרים בנפרד לפארק ולאולפני הסרטים. הפארק הפופולרי מחולק למספר מתחמים שנקראים עולמות, כאשר יש נושא לכל אחד מהם כמו המערב הפרוע, ארץ הפנטזיה, ארץ התגליות, ארץ ההרפתקאות ורחוב ראשי שמוביל לכולם. הפארק הוא עצום ויש בו למעלה מ-50 מתקנים והרבה מאוד מופעים מיוחדים לאורך היום. לא ריאלי להספיק אותו ביום אחד ומומלץ להזמין כרטיסים ליומיים כדי להספיק כמה שיותר. כמובן שמומלץ להגיע מוקדם בשעת הפתיחה. יש מתקנים לכל הגילאים וכל אחד מהילדים, בין אם הם קטנים או מתבגרים יכול למצוא מתקנים ומופעים שהוא מתחבר אליהם. הילדים הקטנים יוכלו לפגוש בפארק בובות גדולות מסרטי וולט דיסני ולהצטלם אתם למזכרת. לפני שמגיעים אל יורודיסני כרטיסים מומלץ להזמין מראש והמחיר אונליין זול יותר מהמחיר בקופות.

היכנסו להזמנת כרטיס מבוגר במחיר של כרטיס ילד!

היכנסו לרכישת כרטיסים ליורודיסני במחיר מיוחד!

היכנסו להזמנת כרטיסים ליומיים ומעלה!

פארק אירופה – הפארק הגדול באירופה מבחינת הגודל ממוקם בגרמניה ולא מעט מבקרים שמגיעים אליו הם תיירים שהגיעו לטיול כוכב ביער השחור. הפארק, שנחשב למספר 2 מבחינת פופולריות באירופה מונה למעלה ממאה מתקנים . חובבי האקסטרים יוכלו ליהנות מלא פחות מ-12 רכבות הרים שונות. כל אזור בפארק קרוי על שם מדינה אירופית אחרת, כמו גרמניה, פורטוגל, צרפת, ספרד, איסלנד, איטליה ועוד. פארק אירופה מכיל 3 עולמות: עולם הילדים, עולם האגדות ועולם ההרפתקאות. כל אזור בפארק מעוצב בהתאם למדינה שלו, וניתן למצוא בו מסעדות שמגישות את האוכל המסורתי והנפוץ שאוכלים באותה מדינה. בפארק יש מספר מסעדות ומזנונים וגולת הכותרת היא מסעדת הלופים, מסעדת הלולאות הראשונה באירופה שזכתה בפרסי חדשנות. במסעדה הזו אתם מבצעים הזמנה במסכי מגע וההזמנה מגיעה אליכם באמצעות מסלול ספירלי דמוי רכבת הרים עד לשולחן. מומלץ להזמין כרטיסים לפארק אירופה מראש כדי להימנע מתורים ארוכים בקופות.

היכנסו לרכישת כרטיסים ודלגו על התור!

פארק אפטלינג – כמעט כל מי שמגיע אל הולנד עם ילדים מגיע אל פארק אפטלינג שנחשב לאחד לפארקי השעשועים הגדולים והפופולריים באירופה והגדול ביותר בהולנד. פארק אפטלינג מונה למעלה מ-50 מתקנים ומחולק לפי נושאים ועולמות שמתאימים לגילאים שונים ורחוקים אחד מהשני ולכן מומלץ להיערך מראש ולהוריד את האפליקציה של אפטלינג ולהחליט לאיזה אזור הולכים. אפטלינג הוא פארק שעשועים ענק שמעוצב ברוח סיפורי אגדות. יש בו 6 רכבות הרים בדרגות אקסטרים שונות, רכבות ציוריות, יער אגדות קסום, מתקנים לילדים ועוד. לפני שמגיעים אל פארק אפטלינג כרטיסים מראש זה פשוט חובה כי התורים בקופות ברוב השנה ובמיוחד בקיץ עמוסים מאוד וחבל לבזבז את הזמן על תורים בקופות במקום לבלות בפארק. אפטלינג מציע מופעים בנושא סיפורי אגדות לאורך כל היום. המופעים הם מגוונים אבל מוצגים בשפה ההולנדית ואולי יוכלו להתאים לילדים קטנים. יש גם מופעי מים, אבל כדאי להתמקד יותר במתקנים כדי להספיק כמה שיותר ביום אחד כי הפארק עצום והמרחק בין האזורים הוא גדול.

היכנסו לרכישת כרטיסים לאפטלינג ודלגו על התור בקופות!

פארקי שעשועים באירופה הם חוויה נהדרת וכדי למצות אותה עד תום מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר, להזמין כרטיסים מראש, להגיע מצוידים עם אוכל ושתייה כדי לא לבזבז הרבה בפנים במסעדות. בימים חמים מומלץ להימרח בקרם הגנה ולחבוש כובעים. שעות הפעילות של פארקי שעשועים באירופה משתנות בהתאם לעונה ובקיץ הם פתוחים עד שעות מאוחרות. מומלץ להתעדכן באתרים הרשמיים או באתרי מכירת הכרטיסים.