דאונרל הולנד

דאונרל הולנד הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים והוותיקים ביותר בהולנד והוא משלב גם פארק שעשועים בהולנד וגם פארק מים מקורה בהולנד עם המון מתקנים ואטרקציות מגניבות לכל המשפחה. דאונרל הולנד מאפשר לכם לבלות עם הילדים יום שלם כי הוא פעיל עד השעות המאוחרות בערב ויש בו מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. כל משפחה שמגיעה אל הולנד עם ילדים ואין לה פארק מים מקורה בכפר הנופש בהחלט תשמח להגיע אל הפארק ולבלות עם הילדים יום שלם של כיף.

עם מעל 40 אטרקציות למבוגרים ולילדים כאחד, יש המון מה לעשות עבור מחפשי ריגושים מכל הגילאיםיותר מ-40 אטרקציות לכל הגילאים והמון כיף עבור הקטנים ממתינים בפארק השעשועים של דאונרל הולנד. תוכלו לעלות על מגוון של מתקנים כולל ספינת פיראטים ענקית, מכוניות מתנגשות, גלגל פריז הענק שנשקפים ממנו נופים מרהיבים, מזחלות וסירות במהירות מסחררת ועוד המון ריגושים. תוכלו לבלות כאן עד שעות הערב המוקדמות ואז לעבור לבריכת טיקה המגניבה.

בריכת טיקי - פארק המים

בריכת טיקי הפופולרית תמיד היא גולת הכותרת של דאונרל הולנד. יש לה את המגלשות הארוכות ביותר בהולנד ועוד שפע של אטרקציות ימיות אחרות עם המון אדרנלין, שמתאימות בעיקר לילדים מתבגרים, למרות שגם קטנטנים יוכלו לבלות בכיף בבריכות ובאטרקציות הימיות הרבות שיש בבריכת טיקי. לא ניתן להזמין כרטיסים רק לבריכה, אלא בשילוב עם פארק השעשועים. הבריכה פתוחה עד שעות הערב המאוחרות והיא מהווה את אחת האטרקציות המהנות ביותר בהולנד.

דאונרל הולנד כרטיסים מחיר

מחיר כניסה אל דאונרל הולנד לפארק השעשועים החל מ-26 יורו, כניסה לפארק השעשועים כולל לבריכת טיקי החל מ-32.5 יורוזה מחיר זול יותר מאשר פארק אפטלינג ואפשר לבלות שם יותר זמןילדים עד גיל שנתיים חינם. פארק השעשועים פופולרי מאוד ויש לא מעט תורים לקופות שלו, במיוחד בקיץ ביולי ובעיקר באוגוסט. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לעקוף את התור ולחסוך המון זמן.

היכנסו להזמנת כרטיסים לפארק השעשועים!

היכנסו להזמנת כרטיסים כולל בריכת טיקי!

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי, מבלי צורך להדפיסם.

שעות פעילות של פארק השעשועים: שנישישי בין השעות 10:00-17:00, שבת וראשון 10:00-18:00.

שעות הפעילות של בריכת טיקי: ראשוןשבת 10:00-22:00.

כתובת: Duinrell 1, 2242 JP, The !Hagueזה