כרטיסים לגארדה לנד

כרטיסים לגארדה לנד הם לגמרי חובה לכל מי שמגיע לטיול כוכב באגם גארדה עם ילדים ומחפש אטרקציה כיפית של פארק שעשועים באיטליה. יש לא מעט פארקי שעשועים באירופה כמו פארק אפטלינג וכמובן יורודיסני פריז וגארדה לנד הוא אחד הגדולים והמרשימים ביותר שתמצאו. הוא ללא ספק פארק השעשועים הכי גדול באיטליה ואין אטרקציה אטרקטיבית ממנו לילדים ולכל המשפחה. איזור אגם גארדה לא משופע באטרקציות ורוב הפעילות היא טיולים באזור, אבל אם באים עם ילדים חשוב שתהיה להם פעילות כיפית וחווייתית בלתי נשכחת ואת זה תוכלו לעשות באמצעות כרטיסים לגארדה לנד שיכניסו את כולכם לעולם קסום עם שפע של מתקנים ואטרקציות לילדים בכל הגילאים וגם להורים.

גארדה לנד זו חוויה שמשלבת עולמות שונים. חובבי האקסטרים יוכלו לרכוב על אחת או יותר מתוך שבע רכבות הרים אקסטרים וללכת על מתח גבוה במתקני אקסטרים חווייתיים. כרטיסים לגארדה לנד זה משהו שמומלץ להזמין מראש כי התורים לגארדה לנד ארוכים, במיוחד בקיץ ביולי וגם באוגוסט ואפילו בסופי שבוע בספטמבר ולכן מומלץ לעקוף את התור באמצעות כרטיסים לגארדה לנד עוקפי תור שניתן לרכוש מראש אונליין ויכולים לחסוך לכם המון זמן של המתנה בשמש עם הילדים. קניית כרטיסים לגארדה לנד אונליין מבטיחה למעשה את כניסתכם לגארדה לנד כי אם תגיעו לפארק השעשועים ללא קניית כרטיסים מראש ותמתינו בתור הארוך לקופות יתכן וכבר לא יישארו לכם כרטיסים ותאלצו להישאר בחוץ ולבזבז יום בלי לעשות כלום.

מעבר לכרטיסי הכניסה לפארק השעשועים גארדה לנד שמומלץ להזמין מראש כדי לחסוך זמן המתנה בקופות וכסף, יש גם כרטיסים לגארדה לנד עוקפי תור למתקנים עצמם. הכרטיסים הללו נמכרים אך ורק בפנים הפארק ולא תמיד צריך אותם, אלא רק אם יש תורים ממש מוגזמים למתקנים, בדרך כלל זה קורה בשיא הקיץ באוגוסט. אנחנו ממליצים להגיע מוקדם לפארק עם כרטיסים שהזמנתם מראש כי בבוקר אין הרבה תורים. גם בשעות הערב אין הרבה תורים כי קבוצות מאורגנות גדולות שמגיעות לפארק מסיימות את הביקור בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

כרטיסים לגארדה לנד במחיר מוזל

מידי פעם מוציאים כרטיסים לגארדה לנד במחיר מוזל ברכישה מראש אונליין. הכרטיסים הללו זולים יותר מאשר כרטיסים שנמכרים בקופות של גארדה לנד וגם חוסכים זמן המתנה בתורים בקופות. מספר הכרטיסים המוזלים מוגבל ומי שמחליט מהר נהנה ממחיר מוזל וחוסך לא מעט כסףמחיר כרטיסים מוזלים לגארדה לנד החל מ-35 יורו במקום 41 יורו. כרטיס משולב כולל עולם המים באקווריום החל מ-39 יורו. כרטיסים ליומיים ללא תור במחיר מיוחד של 46.5 יורו בלבד! זה זול יותר מאשר כרטיסים לפארק אירופה ליום אחד.

היכנסו להזמנת כרטיסים מוזלים!

היכנסו להזמנת כרטיסים מוזלים ליומיים רצופים!

כל מי שעושה טיול כוכב באגם גארדה ומגיע עם ילדים לא יכול לפספס את גארדה לנד. ניתן להזמין כרטיסים בשילוב עולם המים בתוספת קטנה במחיר ולבלות גם שם עם הילדים. עולם המים כולל כמעט 5,000 יצורים שחיים בים. תוכלו לראות כאן כרישים, דגים מיוחדים צבעוניים, נמו ואת בן זוגו ועוד על פני 13 אזורים ו40 מכלים.

היכנסו להזמנת כרטיסים משולבים עם עולם המים!

כרטיסים לגארדה לנד
כרטיסים לגארדה לנד