מוזיאון 9/11

מוזיאון 9/11 בניו יורק – 9/11 Memorial & Museum הוא מוזיאון שמוקדש לאסון מגדלי התאומים, אחד האסונות הגדולים ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. תוכלו לראות במוזאון גם את האנדרטה לזכר קרבנות אסון מגדלי התאומים. מוזיאון 9/11 מציג אוסף של מעל 10,000 ממצאים מגראונד זירו כולל קטע אנטנה מגג מגדל הצפון, ושרידי כבאית. תוכלו לבקר בשלושה חלקים של המוזיאון: לפני ה-9/11, היום של ה-9/11, ואחרי ה-9/11 ולקבל קצת ידע פנימי ומעניין על היום ששינה את העולם.

תגלו במוזיאון תמונות שצולמו ברגעים הכי אמיתיים של ה-9/11, צפו בראיונות ושמעו דיווחים ממקור ראשון על האירועים ותוצאותיהם, הכל במקום בו היה בעבר מתחם מרכז הסחר העולמי. זה שובר לב ובלתי נשכח. תוכלו לשמוע עדויות ממקור ראשון מאסון מגדלי התאומים, לראות פריטים נדירים מהשריפה ולהיות חלק מכוח האומה להתאחד, לזכור ולהמשיך הלאה.

מוזיאון 9/11 בניו יורק מעצב את הזיכרון של אומה שלמה לאסון מגדלי התאומים, יש שתי בריכות שנחפרו עד עקבות מגדלי התאומים, המסמלות את אבדן חייהם התמימים ב-11 בספטמבר 2001. תוכלו גם לראות ממצאים מגראונד זירו, ולשמוע סיפורי אבדן והתאוששות.

מוזיאון 9/11 גראונד זירו

בקרו באנדרטת גראונד זירו העמוקה למרגלות מרכז הסחר העולמי האחד, ואז עלו לראש קו הרקיע המתנשא של ניו יורק. במצפה הכוכב העולמי המשקיף אל קו הרקיע האייקוני של מנהטן. העולם השתנה לנצח אחרי ה-9/11. הפיגועים הטרגיים שגבו את חייהם של למעלה מ-3,000 אנשים חפים מפשע ותגובות הגבורה הראשונות פתחו בעידן חדש של ביטחון עולמי מוגבר ולוחמה בטרור.

תוכלו לראות את המקום בו הכל התגלה, בביקור מודרך סביב גראונד זירו, וראה את בריכות הזיכרון המפלים הגדולים ביותר מעשה ידי אדם בארצות הברית וראו את שמותיהם של כל אחד מהקרבנות של הטרגדיה הכתובים סביב המערכת. אחרי שצילמתם סביב האנדרטה לאסון מגדלי התאומים, הרימו את רוחכם והשלימו את המסע במעגל מלא עם טיול במרכז הסחר העולמי המשוחזר, שם תוכלו להשקיף על התפוח הגדול עם התפעלות מחודשת לרוחו.

מוזיאון 9/11 כרטיסים מחיר

מוזיאון 9/11 והגראונד זירו הם אתרי תיירות מבוקשים מאוד ולכן מומלץ להזמין אליהם כרטיסים מראש, כדי להימנע מתורים ארוכים בקופות וגם כדי להבטיח את מקומכם, כי מספר המקומות מוגבל. מחיר כניסה אל מוזיאון 9/11 החל מ-24 יורו, ילדים בגילאי 7-17 החל מ-15 יורו.

היכנסו להזמנת כרטיסים למוזיאון מראש!

לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. כרטיס משולב למוזיאונים ולגראונד זירו כולל הדרכה החל מ-61 יורו בלבד.

היכנסו להזמנת כרטיסים משולבים מראש!

כתובת: 180 Greenwich Street, NY 10007, New York

מוזיאון 9/11 הוא אמנם לא מוזיאון אמנות כמו מוזיאון גוגנהיים ניו יורק אבל הוא על נמנה על אטרקציות בניו יורק ואתרים שמשאירים זיכרון עמוק וחשוב של אסון היסטורי בלתי נשכח.

מוזיאון 9 11
מוזיאון 9 11 ניו יורק