מיני צרפת בפריז

מיני צרפת בפריז הוא פארק לילדים ולכל המשפחה שמראה דגמים קטנים של צרפת ואתרים מרכזיים בצרפת ובעיקר בפריז. כמו בהרבה יעדים בעולם, גם בפריז אפשר לראות את צרפת בגודל קטן וללמוד עליה ועל אתרי חובה בפריז וצרפת באמצעות דגמים מיניאטורים של האטרקציות שלה בערים השונות. יש לכם הזדמנות לראות את כל צרפת בזמן קצר והפארק יכול לעזור לכם לגלות מקומות חדשים בצרפת ואפילו לתכנן את מסלול הטיול שלכם בצרפת.

מיני צרפת בפריז זה לא רק פארק שמציג את צרפת בקטן אלא גם פארק עם אטרקציות ומתקנים לילדים ואפשר לבלות בו לפחות חצי יום עם ילדים ולהינות מלא מעט פעילויות. תוכלו לגלות המון דגמים מיניאטורים של אתרים מרכזיים בצרפת החל ממגדל אייפל עד שער הניצחון, תתכוננו לשיגעון מיניאטורי! בפארק יש רכבות, סירות, מכוניות, רכיבות ומגלשות מהנות. ילדים יאהבו את 14 החוויות האינטראקטיביות הכוללות הזדמנות לצלצל בפעמוני פרה, לחפש באתר ארכיאולוגי, לצייר מערה פרהיסטורית ואפילו לחיות את חווית פורט בויארד.

תוכלו לטייל כמו ענקים סביב מגדל אייפל מיני, סן טרופז, מון סן מישל, ווקס לה ויסומטה וציוני דרך אחרים. סעו במהירות במורד שישה מסלולי מזחלות, קבלו מבט מעל מגדל פנורמי ואתרים נוספים. התמודדו עם כוח הכבידה על חבל דק בגובה 4 מטרים ופגשו דמויות מיני בפאלה דה מיניאטורה. מיני צרפת בפריז זה אתר נחמד ולא צפוף מידי ובהחלט כדאי לבקר בו אם הגעתם אל פריז עם ילדים ואתם רוצים להכיר את צרפת בדרך הכי מהירה ונוחה שיכולה להיות.

מיני צרפת בפריז מחיר כרטיסים

מיני צרפת בפריז הוא אתר פופולרי מאוד בקרב תיירים ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש, כדי להימנע מתורים ארוכים בקופות. מחיר כרטיס החל מ-22 יורו, ילדים בגילאי 4-14 החל מ-16 יורו, מתחת לגיל 4 הכניסה חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

ימי ושעות פעילות: ימים ראשון עד שבת 10:00-19:00.

כתובת: Boulevard André Malraux, Élancourt, 78990, Paris

מיני צרפת בפריז
מיני צרפת בפריז