אוטובוס תיירים בניו יורק

אוטובוס תיירים בניו יורק מביא אתכם אל אטרקציות בניו יורק שאתם פשוט חייבים להגיע אליהם כשאתם בתפוח הגדול. יש לא מעט דברים לראות בניו יורק, ארה"ב וחשוב מאוד להספיק כמה שיותר אטרקציות ואתרים מרכזיים כי לא כל יום מגיעים לעיר עצמתית כזאת שהטיסה אליה לא ממש קצרה ובטח לא זולה. ניו יורק היא אחת הערים הגדולות והמעניינות ביותר בעולם ויש בה לא מעט מגדלים, מרכזי תרבות ואמנות, פארקים, מסעדות, מרכזי קניות ועוד. זו עיר ענקית שמאוד כיף לטייל בה, גם בלילה וחשוב להכין מסלול טיול מראש.

אוטובוס תיירים בניו יורק או בשמו השני הופ און הופ אוף ניו יורק, מביא אתכם למקומות הכי חשובים בעיר אלא גם יכול לעזור לכם לתכנן את המשך הטיול שלכם בניו יורק. אנחנו ממליצים לעשות את המסלול המלא של האוטובוס בתחילת השהות שלכם בתפוח הגדול, כדי שתוכלו לסמן לעצמכם את המקומות שמעניינים אתכם וכך לתכנן את המשך הטיול שלכם. אוטובוס תיירים בניו יורק מאפשר לכם להסתכל על בעיר מעט מלמעלה וללמוד על האתרים המרכזיים שלה ועל העיר עצמה באמצעות הדרכה קולית בשפות שונות וגם הדרכה של מדריך באנגלית. כשתעלו לראשונה לאוטובוס תקבלו אוזניות אישיות פשוטות, אותן תחברו לשקע שנמצא במושב שלכם ותוכלו לשמוע הדרכה קולית.

תכננו מסלול משלכם ותוכלו לראות את המיטב של התפוח הגדול, פלוס ברוקלין והארלם! בחרו את המסלול שלכם ותצאו ביום, או צאו לסיור הלילה. עם אחד מהמעברים האוטובוסיים של אוטובוס תיירים בניו יורק בכיס, (קלאסי, פרימיום או דלוקס) תקבלו המון עצירות נהדרות במשך יום או יומיים, עשר אפשרויות שפה עבור מדריך השמע שלכם והזמן הטוב ביותר אי פעם להכיר את העיר המדהימה הזאת.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

מסלול קלאסיקה: אוטובוס תיירים בניו יורק ביום עם שני לולאות של מנהטן: מרכז העיר ואופטאון. בנוסף, תהנו משעתיים של השכרת אופניים בניו יורק במחיר של שעה אחת.

מסלול פרימיום: הופאון הופאוף ניו יורק למשך יומיים עם שני לולאות מנהטן, וסיור בסירה. בחרו גם סיור בברוקלין או בהארלם, או צאו לסיור הלילה.

מסלול דלוקס: אוטובוס תיירים בניו יורק ליומיים עם שני לולאות של מנהטן, כמו גם: סיור בסגנון ברוקלין, הארלם והלילה. כולל שייט של כשעה במנהטן התחתונה, מבט אל קו הרקיע של מנהטן האייקונית ואל ליידי ליברטי מהמים. וכמובן, שום טיול בתפוח הגדול לא מושלם ללא טיול אמפייר סטייט בילדינג המרשים.

הסיור בברוקלין יוצא מבית העירייה במנהטן למסע של שעתיים אל ברוקלין הירכית. סיור האוטובוס הלילי יוצא מהמרכז של הכל שזה כמובן טיימס סקוור. תוכלו לראות את ברודווי, סנטרל פארק, מרכז רוקפלר ועוד, כולם מוארים ומרשימיםמומלץ להתחיל עם אוטובוס תיירים בניו יורק מוקדם ככל האפשר כדי להספיק כמה שיותר אתרים מרכזיים בניו יורק ולהצטייד בכרטיסים מראש כדי לא לבזבז זמן יקר על חיפושים של דוכני מכירת כרטיסים.

אוטובוס תיירים בניו יורק מחיר

מחיר אוטובוס תיירים בניו יורק נקבע לפי המסלול והוא מתחיל מ-45 יורו או 37 יורו לילד בגילאי 3-12. מומלץ להזמין כרטיסים לאוטובוס מראש אונליין כדי לא לבזבז זמן יקר. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם ובלי לבזבז זמן מיותר.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות הפעילות משתנות בהתאם למסלול האוטובוס כאשר הפעילות מתחילה כל יום ב-8:00. האוטובוס עם התדירות הגבוהה ביותר מגיע כל רבע שעה בשעות השיא. סיור ברוקלין והארלם יוצאים כל שעה.

אוטובוס תיירים בניו יורק