מולן רוז' פריז

מולן רוז' פריז בצרפת הוא תיאטרון מפורסם מאוד שבו מוצגים מופעי קברט צרפתי מסורתי שמושכים אליהם המון תיירים מכל רחבי העולם. סמל התיאטרון הוא טחנת הרוח האדומה המצויה על גג המבנה שלו. התיאטרון הפריזאי שהוקם בשנת 1889 ברובע ה-18 של פריז הפך לסמל של התרבות הבוהמיינית הצרפתית וכמקור לחיקוי. במועדון הופיעו לאורך ההיסטוריה, לה גולו, ג'וזפין בייקר, פרנק סינטרה, איבט גילבר, ז'אן אברי, אדית פיאף וזמרים רבים אחרים.

מקומות מעטים מסמלים את שמחת החיים הפריזאית ממש כמו מולן רוז' פריז המדהים. מאז סוף המאה ה-19, אמני הקברט הצרפתי המפורסם סנוורו את האורחים במופע החגיגי שלהם ועכשיו הגיע תורכם ליהנות מכל הדבר המרהיב הזה. שעתיים של מהפך מסמרר, משולב בסגנון קברט ואולם מוזיקה עם תפאורה מרהיבה. אם אתם שוחרי תרבות, מולן רוז' פריז הוא תיאטרון שאתם חייבים לפקוד אותו כשאתם מגיעים לבירת צרפת.

תוכלו לבחור הופעה עם ארוחת ערב או הופעה מאוחרת עם שמפניה, ולהתענג בערב המרהיב שלכם במקום הבידור האייקוני של פריז. בכל ערב מתעוררת הבמה של מולן רוז'  פריז בליווי של 1,000 תלבושות, נוצצות עם נוצות, אבנים נוצצות ופייטים. הופעות מרעישות, סטים מפתים ומוזיקה צרפתית מקורית לוקחים את האורחים מרחבי העולם למסע מופלא. תועברו מהגן המנומנם של מולן רוז' פריז לסיפון ספינת פיראטים באינדונזיה. תקפצו בצורה חלקה לעיר עם קרקס נודד, ותסיימו את הלילה המדהים שלכם עם דיוקן נוסטלגי של פריז לאורך הדורות. בחבילה שתבחרו, תוכלו לקבל תמונת מזכרת שצולמה על ידי צלם מקצועי ותשאיר לכם טעם טוב מהחוויה של מולן רוז' פריז.

מולן רוז' פריז כרטיסים מחיר

מולן רוז' פריז הוא תיאטרון פופולרי מאוד ויש ביקוש גדול לכרטיסים למופעים, לכן מומלץ להזמין כרטיסים למולן רוז' מראש כדי שלא תפספסו את המופע המדהים הזה. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. 

מחיר כרטיס למופע כולל ארוחת ערב חגיגית החל מ-195 יורו, אין כניסה לילדים עד גיל 6, ילדים עד גיל 18 חייבים בליווי מבוגר ומשלמים מחיר כרטיס מלא.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש אונליין ברכישה מאובטחת!

מולאן רוז' מוצג מידי יום בשעות 19:00 ו-23:00. יש להגיע למופע לפחות 15 דקות לפני תחילתו. המופע אורך שעתיים, מופע עם ארוחה אורך כארבע שעות. 

יש להגיע בלבוש הולם לתיאטרון. אסור לצלם בתיאטרון וידאו וסטילס ואסור להגיע עם תיקים. יש אפשרות לשמירת חפצים בתשלום.

פריז זה לא רק מגדל אייפל או ארמון ורסאי וגם לא רק שער הניצחון המפורסם. 

יש בה הרבה מעבר לאתרים היסטוריים וזה בעיקר מופעים כמו מולן רוז' פריז שלא כדאי לפספס וגם קרייזי הורס פריז המפורסם שמוצג בעיר האורות.