מוזיאון השוקולד פראג

מוזיאון השוקולד פראג כולל סדנת שוקולד בפראג והוא לגמרי חובה לכל חובבי השוקולד ובילוי שמתאים גם ליום גשום. בואו לגלות את ההיסטוריה המדהימה של השוקולד במוזיאון הטבול הזה, מעקב אחר סיפורו של פולי הקקאו החל מהאצטקים הקדומים לשליטה עולמית. עם כמה טעימות אחר כך תהיו מוכנים להתענג בעצמכם בסדנת שוקולד בת 30 דקות.

המקצוע הכי מכובד בעולם צריך להיות שוקולטייר. קבלו קצת ניסיון מעשי באומנות העדינה של מלאכת שוקולד עם סדנה במתחם מוזיאון השוקולד פראג בטעם מתוק במיוחד. בואו ליהנות מהרפתקה מתוקה שכוללת את סיפור השוקולד, ממקורותיו בתרבויות האצטקיות ומאיה וכלה בערעור הגלובלי המודרני שלה.

עם מוזיאון השוקולד פראג תיהנו מטעימות מכמה מזני השוקולד הצ'כים הטובים ביותר, ותראו כמה הדגמות מפתות של הכנת פרלינים. לאתר הביקור במוזיאון תוכלו להפשיל את השרוולים ולהתחיל לעבוד על סיפוק התהליך של יצירת שוקולד באמצעות סדנה מתוקה של 30 דקות.

מוזיאון השוקולד פראג הוא חוויה לכל גיל, גם לילדים וגם למבוגרים כי כמעט כולם אוהבים שוקולד ויש כאן גם ערך מוסף מעבר לטעימות, כי לומדים על מקורות השוקולד וגם על אופן הכנתו. אין הרבה סדנאות שמתאימות לכל המשפחה אבל כאן מוזיאון השוקולד פראג מספק לכם פעילות שתוציא את כל המשפחה מרוצה.

איך עבר צמח הקקאו מזרע מחוספס לטעם טעים שהעולם לא יכול בלעדיו? גלו באמצעות ויזואליות, סיפורים ואפילו חוש הטעם שלכם. צפו בקולנוע של המוזיאון ותוכלו לראות כיצד תרבויות עתיקות השתמשו בצמח הקקאו, ואיך זה התפתח למה שיש לנו עכשיו. תצוגה חיה תראה לכם כיצד מכינים שוקולד ואז תורכם ללמוד עוד על התוצאה הסופית על ידי אכילת של חמישה פינוקים טעימים מרחבי העולם!

מוזיאון השוקולד פראג מחיר

מחיר כניסה למוזיאון החל מ-15 יורו. כולל סדנת שוקולד החל מ-23 יורו, יש הנחה לילדים מגיל 6 עד 17 ולפנסיונרים. ילדים מתחת לגיל 5 נכנסים חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם בסדנה ולחסוך זמן של עמידה בתורים בקופות.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

היכנסו להזמנת כרטיסים כולל סדנת שוקולד!

השעה שאתם בוחרים בעת ההזמנה היא שעת התחלת הסדנה. אתם יכולים לבקר במוזיאון לפני או אחרי הסדנה. משך זמן הסדנה 30 דקות, הביקור במוזיאון אורך בערך 45 דקות. יש הגיע מספר דקות לפני המועד שבחרתם. לאחר הזמנת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי.

שעות פעילות מוזיאון השוקולד פראג הן ראשון עד שבת בין השעות 09:30-19:00. שעות הפעילות עלולות להשתנות בחגים לועזיים ובימים מיוחדים. יש להתעדכן באתר בעת ההזמנה.

כתובת: Celetná 15, Staré Město, 110 00, Prague. נמצא במרחק הליכה קצר מאטרקציות בפראג כמו השעון האסטרונומי בפראג והכיכר העתיקה.